«Позорище Росії!»: Голу Волочкову в купелі присоромили Хейтер за заплітається мову

Балерина з'являється «під мухою» в мікроблозі настільки часто, що вже нікого з фанатів цим не дивує.

Балерина з'являється «під мухою» в мікроблозі настільки часто, що вже нікого з фанатів цим не дивує

Напередодні Анастасія Волочкова підлила масла у вогонь, опублікувавши відео з крижаної купелі. Балерина розповіла, як зустрічає свята і закликала недоброзичливців спробувати скупатися в крижаній купелі, а потім вже судити її. Але мова знаменитості виявилася нетвердою, Волочкова «спотикалася» чи не про кожне слово.

Хейтер не упустили можливість і присоромили голу Волочкову за заплітається мовою. Причому зробили це в різкій формі, зізнавшись, що вже всій країні соромно за витівки і нездорова поведінка балерини. «Позорище Росії!», - заявили коментатори, помітивши, що їм шкода дочка знаменитості, якій доводиться страждати через бажання матері показати і довести всьому світові, що вона ще «огого!».

Анастасія Волочкова колись була затребуваною балериною, але одного разу щось пішло не так і її кар'єра обрушилася. Знаменитість зі змінним успіхом намагалася повернути колишню пристойну популярність, але змогла лише триматися на поверхні популярності завдяки скандалам. Зараз все частіше ім'я Волочкової спливає в зв'язку з плітками, приводи для яких дає сама танцівниця. У своєму Instagram балерина не соромиться нічого - вона може грубіянити передплатникам, публікувати голі фото і записувати відео в стані алкогольного сп'яніння - саме так з жалем помічають коментатори.


Настя пересолити