У Волновасі Марина Порошенко вручила ключі від квартир 14 дітям-сиротам

У Волновасі на Донеччині дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у врученні ключів від квартир 14 дітям-сиротам.

Про це на своїй сторінці в Facebook в понеділок повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

Про це на своїй сторінці в   Facebook   в понеділок повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць

«У Волновасі вручили ключі від квартир 14 дітям-сиротам з Волновахи, Великоновосілківського, Нікольського, Мар'їнського районів та Селидове. Щасливу подію в їхньому житті разом з ними розділила голова Фонду Петра Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко », - написав глава області.

Щасливу подію в їхньому житті разом з ними розділила голова Фонду Петра Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко », - написав глава області

За його словами, в цьому році на Донеччині за рахунок коштів субвенції з державного бюджету вже придбали 68 квартир, на кошти обласного та місцевого бюджетів - 122.

Читайте також: Марина Порошенко передала школярам Донеччини 16 тисяч підручників

«Процес придбання житла дітям-сиротам ще триває. Цього року плануємо забезпечити благоустроєним житлом щонайменше 235 сиріт », - додав Куць.

Цього року плануємо забезпечити благоустроєним житлом щонайменше 235 сиріт », - додав Куць

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні 16 тисяч шкільних підручників передала дружина Президента України Марина Порошенко школярам південних і центральних районів Донеччини. Підручники надруковані за рахунок Фонду Петра Порошенка - всього 30 тисяч на загальну суму 2 млн 200 тисяч гривень.