Тариф "Все просто" від Мегафон: опис, як перейти, тарифікація

 1. Як підключити
 2. Особливості

Тариф «Все просто» від Мегафон - ідеально підходить для абонентів, які роблять дзвінки на номери різних операторів в рівній мірі Тариф «Все просто» від Мегафон - ідеально підходить для абонентів, які роблять дзвінки на номери різних операторів в рівній мірі. Це - єдина ціна за хвилину дзвінка на всі номери домашнього регіону, включаючи міські та номери абонентів Мегафон. Щомісячної абонентської плати немає. Вартість хвилини дзвінка нижче, ніж на інших тарифах, спрямованих на зниження вартості на дзвінки саме за номерами Мегафон.

Вартість хвилини дзвінка варіюється в залежності від регіону. У Москві - 1,6 руб .; в Санкт-Петербурзі - 1,2 руб .; в регіонах від 0.3 руб. і вище. Уточнити вартість хвилини дзвінка по окремому місту можна через сайт Мегафона по своєму регіону. Винятками є платні короткі номери контент-провайдерів. Інтернет і sms-повідомлення оплачуються окремо, за базовим тарифом додаткових пакетів немає. Вартість sms і інтернету абонентам, активно користуються цими послугами, можна знижувати, підключаючи додаткові тарифні опції.

Як підключити

До тарифного плану «Все просто» можна підключитися або перейти на нього. Нове підключення безкоштовно, авансовий платіж, який залишається на sim-карті становить 200 рублів. Перший перехід на відмінний від вашого тариф після підключення до мережі Мегафон - безкоштовний. Також можна змінювати тариф безкоштовно кожні 30 календарних днів. При зміні тарифу раніше, ніж через 30 днів після попередньої зміни, вартість переходу - 90 рублів.

Перейти на тариф за допомогою таких дій:

 • Прийшовши в офіс оператора (необхідно буде мати з собою паспорт) або зателефонувавши в контактний центр.
 • Відправивши будь sms-повідомлення на сервісний номер. Для Москви та області - 0500941, в інших регіонах і областях номер може бути іншим: попередньо варто уточнити його на офіційному сайті.
 • Ввівши USSD-команду з телефону. Команда єдина для всіх регіонів: * 105 * 0041 # і виклик.
 • Через Особистий кабінет на сайті Мегафон. Розділ «Тарифи», вибрати тариф «Все просто» і підтвердити перехід.
 • Через сайт Мегафон. В описі тарифного плану є кнопка «підключити», натиснувши на яку досить просто ввести свій номер телефону, після чого прийде sms-повідомлення з підтвердженням переходу.

Особливості

При підключенні або переході на ТП «Все просто» підключається ряд тарифних опцій в тестовому періоді При підключенні або переході на ТП «Все просто» підключається ряд тарифних опцій в тестовому періоді. Опції такі:

 • Інтернет XS. Підключається на 7 днів в тестовому режимі. Опція відключається автоматично, якщо за ці дні було витрачено від 0 КБ до 499 КБ трафіку; продовжується як Інтернет XXS, якщо витрата склала від 500 КБ до 5 МБ; продовжується як Інтернет XS, якщо витрачено понад 5 МБ. Опція зі щоденною абонентською платою.
 • SMS XXS. Надається 10 неоплачуваних sms на добу на 10 календарних днів. Якщо за цей період було відправлено менше 3 sms, опція відключається; якщо відправлено понад 3 sms - продовжується зі щоденною абонентською платою.

Опції можна відключити до закінчення тестового періоду самостійно (USSD-команди, Особистий кабінет , Офіс оператора або дзвінок в КЦ). Повторно можна підключити пільговий Інтернет XS, опцію SMS XXS після відключення додатково підключити буде не можна. Крім тарифних опцій підключається ряд послуг:

 • Хто дзвонив +
 • живий баланс
 • супер АВН

Послуги надаються також в тестовому безкоштовному періоді на 14 днів. Інформація про управління послугами приходить в sms-повідомленнях при підключенні і при завершенні тестового періоду.