Відгуки про МТС

  1. оцінки:
  2. оцінки:
  3. оцінки:
  4. оцінки:
  5. оцінки:
  6. оцінки:

МТС # 375172379898 http://mts.by/

проспект Незалежності, 95 Білорусь

2019-04-12T08: 27: 14 + 00: 00


+ Зараз немає достоїнств. Раніше було і ставлення краще і зв'язок.

- Клеїли скло захисне на s8. Симкарту відразу не вставляли, тому тільки вдома виявили, що скло наклеєно погано. Не скрізь реагував екран на дотик. До вечора відклеївся совсем.На слід день звернулися на Машерова в м Брест. Почали викручуватися. Тільки рекламація. На рекламацію розумники з Мінська відповіли, що у них все співробітники навчені і підстав вважати, що скло було приклеєно погано, у них немає. Нерозумно відповіді я ще не чув. Пол країни з вищою освітою, навчені, а косяки є в будь-якій сфері. Крім МТС звичайно). Поводяться, ніби у них зв'язок відмінна і вони кращий оператор в країні. Кращий оператор не стане ганьбитися за 7 Б.Р. Мабуть у МТС зовсім все погано в фінансовому плані. В принципі враження про них склалося по їх підрядникам, які роблять муфти в місті п'яними. На питання, з якої ви організації з гордістю говорять мтс. Ликом не в'яжуться. Зрозуміло, що це не працівники мтс, але все ж. Значить вас влаштовує ваша репутація, якщо таких берете на підряд.

= Зв'язок ніяка від слова зовсім. Обслуговування на тому ж рівні, що і зв'язок.

оцінки:
Тарифні плани жахливо Надійність жахливо Обслуговування клієнтів жахливо Додаткові сервіси жахливо 1.0


МТС # 375172379898 http://mts.by/

проспект Незалежності, 95 Білорусь

2019-02-23T15: 49: 54 + 00: 00


+ Можливо є один плюс, і це тарифний план «безлімітіще». Незабаром і його не стане.

- Одним словом «зажрались». Якість зв'язку гірше бути не може, що вже говорити про мобільний інтернет, а на вулиці адже 2019 год ... кожен раз, зв'язуючись з тих підтримкою з питаннями проблеми інтернету, один відповідь «на протязі 15 хвилин перезавантажте свою апаратуру і має всі стати« ок », на лінії у вас все справно». Часом складається враження, що швидкість інтернету штучно зменшують

= Жах, пора переходити на VELCOM

оцінки:
Тарифні плани жахливо Надійність жахливо Обслуговування клієнтів середньо Додаткові сервіси жахливо 1.5


МТС # 375172379898 http://mts.by/

проспект Незалежності, 95 Білорусь

2019-01-25T17: 05: 55 + 00: 00


+ Трохи дешевше, ніж в Велком! Хороший тарифний план безлімітіще, але не останнім часом!

- Користуюся багато років, зв'язок постійно скаче! Безлімітний інтернет, після того, як виплатив розстрочку, різко перестав нормально працювати! Гальмує жахливо! Не знаю пов'язано це чи ні як то! Зв'язок буває погано ловить, буває взагалі не ловить! Десь в глибинці я взагалі мовчу! На полюванні в лісі, в полі, буває взагалі не ловить, або погано ловить!

= Вишок багато, а толку не відчуваєш!

оцінки:
Тарифні плани відмінно Надійність жахливо Обслуговування клієнтів відмінно Додаткові сервіси середньо 4.0
МТС # 375172379898 http://mts.by/

проспект Незалежності, 95 Білорусь

2019-01-23T07: 10: 33 + 00: 00


+ З'явився непоганий тариф за норм гроші, але це все закінчується

- оператори постійно говорять різну інформації. постійно брешуть. Коли дізнавався про підключення, мені сказали, що підключать максимум за дня 3. і потрібно їхати складати договір в будь-якому відділі мтс. збрехали перший раз. потім брехали про маршрутизатор їх, потім дали нібито номер щоб ми зв'язалися з тими хто буде проводити провід, виявився просто номер операторів консультантів, які сказали чекайте, вас наберуть днями. для довідки вже більше тижня після укладення договору сидимо без інтеренет. дзвонили оператору і він сказав нам на легке, за договором підключаємо 15 днів так що сидите і чекайте. наплювацьке ставлення. перший раз почав працювати з мтс і вже шкодую.

= Не підключайтесь ні в якому разі

оцінки:
Тарифні плани погано Надійність жахливо Обслуговування клієнтів жахливо Додаткові сервіси жахливо 1.5
МТС # 375172379898 http://mts.by/

проспект Незалежності, 95 Білорусь

2019-01-22T19: 00: 23 + 00: 00


+ Радують ціни, швидкість підключення (якщо інтернет працює), акції для нових абонентів. Є додаткові сервіси типу телебачення, але камон, телебачення в 2k19, серйозно?

- "Фаєрволл" на телефоні техпідтримки. Ідіотські фрази співробітників підтримки навроде "оновіть драйвер мережевої карти" (і це при тому, що раніше з обладнанням все було в порядку, а підключення до інтернету і, отже, можливості оновитися, немає!). Також порадувало, що після обриву зв'язку в усьому під'їзді підключення відновлювали тиждень (тиждень, Карл), при цьому компанія навіть не спромоглася повідомити, що вони все зробили. У підсумку довелося дзвонити самому і дізнаватися, як там справи. По телефону мене запевнили, що все ок і залишилося тільки активувати порт, і що б ви думали? Порт активувати неможливо - підключення до мережі компанії не здійснюється, а співробітник підтримки каже, "що у нас все відмінно, давайте ми вам заявочки оформимо, а ви ще чорт знає скільки посидьте-ка без інтернету, що вам, складно чи що?" [Сарказм]. На прохання надати дані відповідальних за відновлення мережі в під'їзді оператор відповісти прямо не зміг.
Так і живемо. Закликаю в тред співробітників компанії.

= Скупий платить двічі

оцінки:
Тарифні плани добре Надійність середньо Обслуговування клієнтів середньо Додаткові сервіси середньо 3.5
МТС # 375172379898 http://mts.by/

проспект Незалежності, 95 Білорусь

2019-01-21T10: 10: 09 + 00: 00


+ На даний момент достоїнств немає, одні тільки недоліки. Жахливий провайдер!

- Користуюся послугами МТС вже дуже давно, близько 15 років. За цей час якість зв'язку, Інтернету не тільки покращився, але і погіршилося. Інтернетом користуватися просто неможливо. Для того, щоб залишився номер, який відомий величезній кількості друзів, знайомих, колег, перейшов на тариф без абонентської плати і підключився додатково на Velcom. Одного разу зайшовши в свій особистий кабінет на сайті дізнався, що тариф, який був без абоненсткой плати, став ТИМ ЖЕ САМИМ тарифом, тільки з'явилася абонентська плата, хоча мені не спромоглися навіть смс надіслати. При цьому постійно приходять смс-ки з запрошенням на всякого роду сумнівні платні сервіси, одним з яких є "Цар гори", на який мене підключили без мого відома і згоди. Причому, після того, як я відписався від даної послуги, буквально через пару місяців в особистому кабінеті виявив, що я знову на неї підписаний! Мені було б без різниці, якби ця послуга була безкоштовною! Загалом, жахливий провайдер і якість зв'язку, Інтернету жахливе.

= Жахливе якість зв'язку, Інтернету, постійний обман своїх клієнтів

оцінки:
Тарифні плани погано Надійність жахливо Обслуговування клієнтів погано Додаткові сервіси жахливо 1.8

Додати відгук

Є додаткові сервіси типу телебачення, але камон, телебачення в 2k19, серйозно?
По телефону мене запевнили, що все ок і залишилося тільки активувати порт, і що б ви думали?