Східно-зодіакальний гороскоп: Дракон - Близнюки

Векторний гороскоп Григорія Кваші - http://xsp.ru/sh/

Східно-зодіакальний - Ваш зодіакальний знак наділяє Вас певним набором характеристик, але і річний Східний знак теж наділяє Вас певними якостями, а взаємодіючи між собою ці знаки можуть давати третій характер, і наділяти Вас, так званим, характером поєднання. Крім того, знаки можуть перебувати в гармонії, а можуть і дисонувати один з одним.


Якщо Ви народжені в січні або лютому, то точно дізнатися свій знак Ви можете зайшовши на сторінку Східно-стихійного гороскопу . Адже наступ нового року за китайським календарем не збігається з настанням нашого нового року 1 січня, а залежить від місячного циклу.


Дракон - БЛИЗНЮКИ

Доброта, гідність і турбота. Це той мінімальний набір, який ви повинні продемонструвати в незалежності від того, добрі ви насправді або є сущим дияволом. Посміхайтеся, піклуйтеся про всіх, гладьте всіх по голівці. Втім, є нюанс, турбота повинна поєднуватися з контролем. Так поводиться справжній педагог, він демонструє свою зацікавленість в виховуваних. Знає про все, що той робить, контролює кожен його крок. Ось і будьте таким педагогом.

Ізабелла Росселліні. (18.6.1952). Добра, ніжна, турботлива, вона така не тільки на екрані, але і в житті.

Ліам Нісон (7.6.1952) Піком кар'єри стає головна роль в "Списку Шиндлера" Спілберга. В "Зоряних війнах" Джорджа Лукаса. Ліам Нісон уособлення ідеалу лицаря-джедая.


ГОЛОВНЕ - ЦЕ ДОБРОТА


ГОЛОВНЕ - ЦЕ ДОБРОТА

У різних народів мрія про нього (про неї) жила, живе і буде жити. Ось прийде, всіх пригріє, всіх нагодує, пошкодує, до серця притисне, захистить від холоду, ворогів , Несправедливості і всякого лиха. Недруги можуть іронізувати, сміятися, порівнювати Лицаря з матір'ю Терезою, татом Карло, Робін Гудом, Дон Кіхотом, Жанною Д'Арк або блаженної Ксенією, і все одно втілений образ доброти залишиться самим затребуваним і улюбленим.

А все тому, що недобрали люди в дитинстві бабусиної і дідового тепла, материнської ласки і няніной турботи. Одним словом, ми люди як люди, тільки ясла і дитсадки нас зіпсували.

Таким чином, Лицар покликаний нести в світі холодного розрахунку і комерційного оскал первозданну доброту і заповнювати нестачу тепла. Як зобразити цю доброту і припустимо доброту зображати? Що ж, думається, проблеми тут немає. Величезне число зайве добрих доктрин закликає всіх людей стати добряками, тримати посмішку, любити всіх підряд і так далі. А тому не буде біди, якщо ми закличемо один з семи знаків бути чинним носієм добра і ласки, які б чорти не сиділи у нього всередині.


Обдаровують людей ласкою, усмішкою, годуєте їх пиріжками, поїть чаєм, вкутуйте теплими шарфами, бо образ Ваш - це няня, добра бабуся. Охороняйте людей, оберігайте їх від необдуманих вчинків, бо образ Ваш - охоронець, охоронець порядку і спокою.


Певна нав'язливість і настирливість входять в асортимент образу, хоча і не завжди викликають належну оцінку людей. Тут же любов Лицаря до дрібних деталей і подробиць, що народжує іноді дріб'язковість опіки.

І ще: нескінченні посмішки, невпинна любов, кохання не можуть не привести Лицаря до виснаження. І тоді можливі жахливі зриви, розкривається прірва, і наш вічний добряк показує виворіт образу - моторошний оскал настільки ж вічного зла.


ОДИНОЧЕСТВО ЛИЦАРЯ


Назвався Лицарем, будь не таким як усі, щоб вилучити себе від народу, від натовпу. Лицарі не можуть пересуватися гуртом, самотність - їхня справа. Таким чином, протиріччя в наявності: з одного боку - треба йти до людей відігрівати їх, з іншого боку необхідно бути самотнім. Однак проблема може бути легко усунена, якщо Лицар не побоїться активно порушувати громадські правила, відокремлювати себе від натовпу дивними вчинками, дивним видом, незвичайними манерами.


Таким чином, Лицар просто зобов'язаний на себе напнути що-небудь таке, ні на що не схоже. Приклад для наслідування кожен знайде собі сам (Дон Кіхот, Ланселот, Румата ...). Не завадить говорити якісь дивні слова і вести себе на межі між нормою і патологією. Іноді дивина народжується від скляною Лицаря, знаменитого лицарського заклику вічності.


Лицар НЕ Аристократ, йому народна любов не так вже й потрібна. Тут гра зворотна: Лицар несе любов до народу, але не збирає з народу данину любові.


Акцент на самотність у Лицаря відбувається саме тому, що сам він не дуже-то радий самотності і як би страждає від нього. У цьому гра даного способу - все зробити для досягнення самотності і потім на своє ж самотність скаржитися. Страждає від самотності безсмертний Мак Лауд, одиноким залишається найдобріший Румата, відлітає на простирадлах не пізнавши кохання Ремедіос Прекрасна.

Прагнення до самотності неминуче породжує певні комунікативні проблеми. Іноді лицарське благородство змінюється своєю протилежністю, любов'ю до пліток, спрагою повного контролю над які вони курирують людиною. Тяга до підглядання точно поєднується з любов'ю до дрібних подробиць і докладної деталізації.


А ЧИ ПОТРІБЕН ПОДВИГ?


У житті завжди є місце подвигу. У цьому нам не дають засумніватися великі Лицарі, реальні або книжкові. Найчастіше мова йде про подвиг самопожертви. заради сім'ї , Заради коханої людини, заради дітей , Заради народу або людства жертвують своїм добробутом, багатством і самим життям благородні представники шляхетного гороскопу. Такі правила гри і не варто надто серйозно викривати ці подвиги, не варто сміятися над спробами Лицарів чинить ці подвиги. Нехай їх ... Втім, насмішка над Лицарем також входить в умови гри, допомагаючи Лицареві утвердитися в своїй самотності, побічно полегшуючи шлях до самопожертви.

Один з головних подвигів в історії людства - це подвиг любові . Цей подвиг прописаний Лицареві як самий чудодійний бальзам. Дозвольте Лицареві полюбити когось, і він стане найщасливішою людиною на землі.

Вони люблять, ставлять любов понад інших справ, думають про сенс любові. Не випадково, будучи досить середніми артистами, багато Лицарі ставали дуже сильними режисерами, магістральної темою творчості яких стала любов.


ОСЬ ЦЬОГО НЕ МОЖНА


Лицареві не можна бути злим або агресивним (як Вектор), не можна бути сухим і раціональним (як Професор), не можна бути витонченим (як Аристократ), а також гучним і метушливим (як Вождь або Шут).

Насправді список заборон настільки великий, що практично не залишає Лицареві ніякої свободи дій. Може, тому-то вони актори не великі, грати особливо нічого.

І все ж головні заборони не ті, що з чужих образів, а свої родові, лицарські. Треба приховувати від потрібних людей вибухи негативізму, треба приховувати відверто патологічні відхилення в психіці , Як-то стримувати свою нав'язливість і постаратися не надто дрібнити в своїх діях. Задовгий список. Що ж, тим хто прийшов в світ творити добро, образ дістався не самий вигідний.


ЛИЦАР НА СЛУЖБІ І В ШЛЮБ


Затиснутий в лещата образних заборон Лицар бере реванш у реальних справах. Цей скромний, ретельний і обов'язковий знак прекрасний виконавець, чудовий начальник і дуже хороший педагог. Тому при всій скромності образу у знака прекрасні службові перспективи . Удавана безталання легко компенсується стабільністю і надійністю. Начальник адже не повинен бути найрозумнішим, він повинен бути найсправедливішим, врівноваженим і турботливим, одним словом "батьком рідним".

Принадність ситуації ще і в тому, що при явному відставанні початкової оцінки від підсумкової, Лицар практично приречений безупинно просуватися вгору. І це дуже добре.

У шлюбі Лицар не такі вже й універсальний, предназначенье всього одне - романтичний шлюб , Якому так корисні довгі розлуки і цілком відповідає внутрішня самотність Лицаря, його тяга до благородної жесту і схиляння перед ритуалом.король

| професор | лицар | Шут | аристократ | вектор | вождь

Як зобразити цю доброту і припустимо доброту зображати?
А ЧИ ПОТРІБЕН ПОДВИГ?