ЄС закликав РФ визнати відповідальність за збитий над Донецьком "Боїнг"

Раніше міжнародна слідча група заявила, що літак був збитий ЗРК "Бук", привезеним з-під Курська Раніше міжнародна слідча група заявила, що літак був збитий ЗРК Бук, привезеним з-під Курська   На місці аварії літака Boeing 777 в Донецькій області   Фото: AP / ТАСС   Москва

На місці аварії літака Boeing 777 в Донецькій області

Фото: AP / ТАСС

Москва. 29 червня. INTERFAX.RU - Учасники саміту ЄС погодилися, що Росія повинна визнати відповідальність за крах малайзійського "Боїнга-777", збитого над Україною в 2014 році.

"Евросовет підтверджує повну підтримку резолюції РБ ООН 2166, що стосується збитого рейсу МН17. Він закликає Російську Федерацію визнати відповідальність і в повній мірі співпрацювати з доданими зусиллями по встановленню істини, справедливості і відповідальності", - йдеться в підсумковому документі першого дня роботи саміту Євросоюзу, що проходить в Брюсселі.

"Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий в небі над Донецькою областю 17 липня 2014 року. На його борту знаходилися 298 чоловік, всі вони загинули.

Раніше в спільної слідчої групи, в яку входять фахівці з Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів і України, заявили , Що ракета класу "земля-повітря", що збила пасажирський літак на сході України, складалася на озброєнні 53-й зенітної ракетної бригади російських ВС, що дислокується в районі Курська.

Зі свого боку в Міноборони РФ підкреслили, що російські військові не причетні до краху "Боїнга".