Яндекс.Таксі разом з ЯРКО робить поїздки на таксі безкоштовними!

З радістю повідомляємо, що новим партнером бонусної програми «ЯРКО» став сервіс Яндекс

З радістю повідомляємо, що новим партнером бонусної програми «ЯРКО» став сервіс Яндекс.Таксі. Тепер при замовленні машини в мобільному додатку «Яндекс.Таксі» ви зможете повернути вартість поїздки назад на карту!

Для повернення вартості поїздки просто зайдіть в інтернет-банк i.bspb.ru , Виберіть відповідну видаткову операцію і натисніть кнопку «Відшкодувати бонусами». Гроші повернуться на ваш рахунок вже на наступний робочий день.

Нагадуємо, що вже зараз бонуси ЯРКО можна витратити на придбання авіаквитків будь-яких авіакомпаній і бронювання готелів по всьому світу, бензин і проїзд в метро, ​​відвідування культурних заходів і ресторани, покупку побутової техніки та дитячих товароов. Кількість партнерів програми постійно зростає. Слідкуйте за нашими новинами і ознайомтеся з повним списком пропозицій на сайті www.yarko.club .

Ще не є учасником бонусної програми «ЯРКО»? Підключіться безкоштовно в інтернет-банку або будь-якому офісі Банку і отримуйте бонуси кожен раз, коли розраховуєтесь карткою!

Ще не є учасником бонусної програми «ЯРКО»?