Система виклику від callbells тепер в боулінг клубі

03.06.2016

У ТРЦ Sky Mall є чудовий розважальний комплекс City Entertainment, який вдало поєднав популярні розваги: боулінг, караоке, ресторан і нічний клуб.
У ресторані розташований урочистий, але дуже затишний зал. Тут можна не тільки смачно поїсти, а й весело провести час, завдяки сучасній караоке системі.
Нічний клуб в City Entertainment - це територія яскравих вечірок на будь-який смак.

Боулінг клуб - це ще і диско-лаунж клуб з комфортними диванчиками. В боулінг клубі є 16 доріжок, тут не буде тісно навіть найбільшим компаніям. Ще одна особливість боулінг клубу - це панорамний вид на Дніпро. Все це робить боулінг в City Entertainment дуже привабливим для гостей, тому тут завжди аншлаг.
Боулінг клуб - це ще і диско-лаунж клуб з комфортними диванчиками
Адміністрація клубу City Entertainment завжди думає про своїх клієнтів і про якісне обслуговування. Адже підвищуючи лояльність клієнтів, рейтинг закладу значно зростає. Тому в боулінг клуб була встановлена бездротова система виклику від callbells .

Наші інженери підібрали систему адаптовану під приміщення боулінг клубу. Це спеціальне цифрове табло - приймач викликів і кнопки виклику персоналу . Табло легко кріпиться на барну стійку і дуже зручний у використанні.
Відвідувач натискає на кнопку виклику персоналу, і сигнал виклику надходить на сенсорне табло, на табло висвічується номер столика з якого надійшов виклик і йде звуковий супровід.
Наші інженери підібрали систему адаптовану під приміщення боулінг клубу
І так, в боулінг клуб City Entertainment було відправлено та встановлено 22 кнопки виклику HCM-350 і приймач виклику з сенсорним табло HCM-1350 .