Нетрадиційна техніка малювання. Малювання піною для гоління «Осінній ліс»

Інна Вербицька
Нетрадиційна техніка малювання. Малювання піною для гоління «Осінній ліс»

Привіт, хочу представити вашій увазі нашу роботу з дітьми з нетрадиційної техніці малювання. Тема "Осінній ліс"

Тема Осінній ліс

Для роботи нам знадобитися:

ватман або лист А3, піна для гоління, клей ПВА, барвники харчові або гуаш, ємності для розмішування піни з барвником, ватяні палички.

Спочатку простим олівцем я намалювала контур лісу. Змішали піну з барвником і трохи додали клею ПВА і створили 8 різних кольорів, які в повній мірі передадуть нам фарби осені.

Після цього я показала хлопцям як наносити піну на малюнок, ватною паличкою зачерпує піну з ємності і потім як би знімаємо її з палички викладаємо на малюнок.

Потім почали спільну роботу. Цей процес їм дуже сподобався і вони із захопленням працювали над пейзажем.

Цей процес їм дуже сподобався і вони із захопленням працювали над пейзажем

Було цікаво: як довго піна збереже свою пенность на картині, і ми залишили нашу картину в спокої. Через два дні піна опустилася, залишивши плоску пористу м'яку структуру. Картина стала непривабливій, отже, така творчість на пам'ять не збережеш.

Публікації по темі:

Інтегрована НСД на тему «Військова техніка» для дітей пор Інтегрована НСД на тему «Військова техніка» для дітей пор. дошк. віку (малювання) - «Екскурсія в музей бойової техніки» «Екскурсія в музей бойової техніки» Інтегрована НСД на тему «Військова техніка» для дітей середнього дошкільного віку. О. О. «Пізнавальний.

Майстер-клас «Осінній ліс» Майстер-клас «Осінній ліс». Нетрадиційне малювання губкою Нетрадиційне малювання губкою на тему: «Осінній ліс» Мета: навчити дітей нетрадиційної техніці малювання губкою; показати вихователям.

Майстер-клас з малювання піском «Нетрадиційне малювання»   Шановні колеги Майстер-клас з малювання піском «Нетрадиційне малювання» Шановні колеги! Зовсім випадково я потрапила на курси нетрадиційного малювання (малювання піском). Після них я загорілася ідеєю втілити.

Майстер-клас по изодеятельности «Малювання піною для гоління»   МАЙСТЕР - КЛАС «РИСОВАНИЕ піною для гоління» Дітей дошкільного віку дуже приваблюють нетрадиційні техніки малювання Майстер-клас по изодеятельности «Малювання піною для гоління» МАЙСТЕР - КЛАС «РИСОВАНИЕ піною для гоління» Дітей дошкільного віку дуже приваблюють нетрадиційні техніки малювання. Таке малювання.

Майстер-клас «Малювання на піні для гоління»   Піна для гоління створює неповторну базу для малювання Майстер-клас «Малювання на піні для гоління» Піна для гоління створює неповторну базу для малювання. Дітям дуже подобається ця нетрадиційна техніка малювання. Цей спосіб дозволяє.

Малювання долонькою, пальчикові малювання в молодшій групі Малювання долонькою, пальчикові малювання в молодшій групі. Альбом-зразок. В цьому році у мене підготовча група. Після проходження КПК по молодшому віку, я порадилася з хлопцями, і ми вирішили зробити.

Малювання (нетрадиційна техніка) з дітьми середньої групи   Тема Осіннє дерево Багато хто вважає, що малювання пальчікамі- це забава, але варто по пробувати один раз і це сподобатися, і захочеться Малювання (нетрадиційна техніка) з дітьми середньої групи Тема "Осіннє дерево" Багато хто вважає, що малювання пальчікамі- це забава, але варто по пробувати один раз і це сподобатися, і захочеться.

Малювання нетрадиційними методами малювання Малювання нетрадиційними методами малювання. Ладошковое малювання «Метелик» Хлопцям дуже подобається малювати долоньками! У нас дуже багато робіт виконаних в цій техніці! Адже найголовніше бачити в очах дитини.

Конспект заняття з малювання «Весняний сад» програмне зміст: вчити передавати в малюнку характерні ознаки весни, формувати вміння використовувати поєднання кольорів для створення.

«У полі береза ​​стояла» «У полі береза ​​стояла». Нетрадиційна техніка малювання «Малювання долоньками» Як і всі інші дітлахи, мої люблять малювати. Малюємо ми і олівцями, і фарбами використовуючи пензлики. Але недавно ми з'ясували, що виявляється.