Двері з масиву. Недоліки та гідності

 1. Недоліки міжкімнатних дверей з дерева
 2. Види дерев'яних дверей - всього лише вибір деревини виготовлення

Будинок - це те місце, в якому ви перебуваєте більшість свого часу, через що його хочеться облаштувати максимально безпечно і затишно. Сьогодні ми розглянемо одні з найкрасивіших, презентабельних і екологічно чистих дверей.

Міжкімнатні двері з дерева мають кілька різновидів виготовлених з використанням різних технологій, найпопулярнішим серед них є двері з масиву дерева.

  Міжкімнатні двері з масиву дерева мають ряд переваг:
 • екологічність. Міжкімнатні двері з масиву дерева виготовляються з цільного дерева, в їх виробництві використовується мінімальна кількість небезпечних речовин (все по стандартам). Двері з натурального дерева забезпечать комфортний і головне безпечний мікроклімат в приміщенні.
 • довговічність. Дерев'яні міжкімнатні двері прослужать вам не один десяток років. Адже дерево, при правильному догляді, досить зносостійкий матеріал.
 • відмінна тепло- і шумоізоляція. Двері з натурального дерева виготовлені з масиву забезпечать в кімнаті відмінні умови для відпочинку, захищаючи вас від непотрібних звуків і підтримуючи в приміщенні оптимальну температуру.
 • естетичний зовнішній вигляд. Не один інший матеріал, навіть при сучасних дизайнах інтер'єру, не перевищить за зовнішнім виглядом дерево. Міжкімнатні двері з дерева виглядають елегантно, дорого. Це класика, яка ніколи не вийде з моди.

Недоліки міжкімнатних дверей з дерева

  Звичайно ж, не все так прекрасно. Двері з дерева мають і свої недоліки, обумовлені вони здебільшого природними особливостями деревини, а саме:
 • двері з дерева не зможуть довго радувати вас без додаткової обробки, яка дозволить захистити дерево від негативного впливу зовнішнього середовища. Це різні, антисептики, просочення, морилки та ін.
 • міжкімнатні двері з масиву потребуватиме догляду. Ні, звичайно, перший час вони будуть радувати вас своїм зовнішнім виглядом без всякого вашої участі, але з роками їм все ж будуть потрібні невеликі реставраційні роботи.

Звичайно це скоріше особливості експлуатації ніж серйозні недоліки, але вказати на них варто.

Види дерев'яних дверей - всього лише вибір деревини виготовлення

Якщо говорити про міжкімнатні двері з масиву, то їх види - це порода дерева з якої виготовлені двері.

Найчастіше для виробництва дверей з масиву використовують дуб, горіх, вільху і сосну. Також можна зустріти в продажу двері з масиву ясеня, клена або бука, а також деяких тропічних порід дерева, але широкого поширення вони не отримали. Якщо розглянути вигідних до покупки виробників, то одним з кращих на ринку Росії вважається білоруський виробник ПМЦ, який виробляє двері Італійська Легенда ( www.itlegenda.ru ). На їхньому сайті ви знайдете, як і недорогі соснові двері - http://itlegenda.ru/massiv-sosny , Так і елітні дубові - http://itlegenda.ru/massiv-duba . Ціни одні з кращих, так як все везеться і виготовляється в респ. Білорусь (м Постави)

При виробництві полотен використовується не тільки масив, а й відходи деревообробки (МДФ, клеєний масив, порожнисте полотно). Такі двері дуже поширені, їх можна зустріти в будь-якому магазині будівельних матеріалів. Основним плюсом таких виробів є низька вартість, до мінусів же можна віднести низькі шумо - і теплоізоляційні характеристики, що не довговічність, а також застосування в їх виробництві токсичних компонентів (смоли, клей і т.д.).

Сподіваємося розглянуті плюси і мінуси дерев'яних дверей допоможуть вам у виборі.

Додано: 24.10.2017 11:27:32