Купити високий комод за доступними цінами в Києві

  1. Високі комоди - практичне і вигідне в дизайнерському плані рішення Для початку необхідно визначитися...
  2. Купувати вже готові високі комоди або ж оформляти індивідуальне замовлення? Що вигідніше і в яких...
  3. Створення високого комода за індивідуальним макету - очевидні переваги

Високі комоди - практичне і вигідне в дизайнерському плані рішення

Для початку необхідно визначитися з тим, які комоди прийнято називати високими. Згідно сучасним критеріям, такими вважаються моделі, висота яких перевищує один метр. Крім того, в більшості випадків такі комоди роблять вузькими - це пов'язано з тим, що його місткість компенсується висотою, а габарити дозволяють раціонально використовувати вузькі високі комоди в приміщенні.

Особливості дизайну високого комода, які роблять використання цих меблів кращим у багатьох випадках

Майстри вважають за краще оснащувати високий комод з шухлядами, що знаходяться на роликових або телескопічних напрямних. Є альтернативне дизайнерське рішення в даному випадку - комод вузький і високий оснащується однією дверкою знизу і декількома ящиками нагорі. Можна і навпаки, але високі комоди з такою особливістю зустрічаються не так часто.
Особливо доречно буде купити високий комод власникам квартир невеликої площі - так можна буде з максимально користю планувати житлову площу.

Купувати вже готові високі комоди або ж оформляти індивідуальне замовлення? Що вигідніше і в яких ситуаціях?

Відносно матеріалів, які будуть потрібні для того, щоб зробити комоди високі, немає ніяких обмежень. Все залежить тільки від того, що є в наявності у виробника, а також від того, скільки клієнт готовий заплатити за готовий виріб. Теж саме можна сказати і щодо фурнітури - фантазію замовника ніхто не обмежує, проте необхідно бути свідомими того, що будь-яке дизайнерське рішення підвищеної складності спричинить за собою додаткові витрати. купити Високі комоди люди вважають за краще в тому випадку, якщо ж він ідеально підходить під їх інтер'єр, або ж вони не особливо вибагливі до оформлення інтер'єру і планування житлового приміщення. Або ж обмежені в матеріальному плані.

Створення високого комода за індивідуальним макету - очевидні переваги

У тому випадку, якщо Вас не влаштовують габарити вже зібраних стандартних моделей, є можливість зробити високий вузький комод на замовлення. Тут вже покупець вказує абсолютно все - матеріал, з якого буде виготовлений комод високий вузький (можна буде фасад робити з одного матеріалу - з натурального дерева, наприклад, а для торців використовувати ДСП), габарити, фурнітуру, окрас і інші дизайнерські тонкощі. Звичайно ж, таке рішення дозволить з максимальною раціональністю використовувати комод високий - інакше кажучи, можна буде підібрати ідеально підходящі габарити для розміщення в квартирі. Крім того, індивідуальне замовлення дозволить покупцеві підібрати ідеально підходить дизайнерське оформлення - комод буде ідеально поєднуватися із загальним інтер'єром житлового приміщення.
Навіть в тому випадку, якщо замовник до кінця не розуміє те, що він хоче отримати в результаті, є сенс не купувати високі комоди стандартних габаритів, а оформити індивідуальне замовлення. При необхідності, дизайнер буде готовий допомогти розробити максимально відповідний макет і зробити дійсно ті меблі, яка підійде клієнту.

Пропонуємо Вам ознайомитися:

Великі комоди.

Комоди з дзеркалом.

Комоди для іграшок.

Маленькі комоди.

Купувати вже готові високі комоди або ж оформляти індивідуальне замовлення?
Купувати вже готові високі комоди або ж оформляти індивідуальне замовлення?
Що вигідніше і в яких ситуаціях?