Хто загинув на буровій

До ранку понеділка в Охотському морі виявлено 16 загиблих під час катастрофи бурової платформи "Кольська". ЗМІ тим часом повідомляють, що далеко не всі з 67 буровиків, повинні були знаходитися на установці в момент аварії

Фото: прес-служба МНС РФ

Москва. 19 грудня. INTERFAX.RU - З початку операції з порятунку постраждалих після аварії бурової установки "Кольська" виявлені вже 16 загиблих. При цьому станом на 9:30 мск на борт буксира "СМІТ Сахалін" піднято 11 тіл загиблих. У свою чергу на сайті Далекосхідного слідчого управлінням на транспорті СКР повідомляється, що в даний час проведені допити 4 врятованих членів екіпажу "Кольської", що знаходяться в центральній районній лікарні селища Ноглики Сахалінської області.

Днем з'явилася інформація про те, що в районі пошукової операції виявлено рятувальний пліт, на якому, орієнтовно, знаходяться 15 осіб. "Інформація на цю хвилину: авіація виявила рятувальний пліт, на якому, орієнтовно, знаходяться 15 осіб, живі вони чи ні, невідомо", - повідомив у понеділок на брифінгу генеральний директор компанії-судновласника ВАТ "АМНГР" Юрій Мелехов. Він зазначив, що на установці "Кольська" і на судах, які її буксирували, працювали висококваліфіковані екіпажі, які проходили регулярні навчання з боротьби за живучість. Всіма необхідним матеріалами, розрахунками та інструкціями в разі нештатних ситуацій установка була забезпечена, повідомив Мелехов. "Всі люди були одягнені в термокомбінезони. З розрахунку на 25 чоловік на воду були спущені плавзасоби. Те, що не всі змогли скористатися плотами, це через штормову погоду. Всі капітани мають великий досвід - більше 10 років", - зазначив Мелехов.

Тим часом, вже через годину ці дані були спростовані далекосхідними рятувальниками, які беруть участь у пошуках зниклих людей. "Інформація про виявлення плоту з людьми в оперативний штаб не надходила", - повідомив агентству "Інтерфакс - Далекий Схід" керівник прес-служби Далекосхідного регіонального центру МНС Сергій Вікторов.

Відомості про плоті з людьми також не підтвердив прес-секретар командувача Тихоокеанського флоту Роман Мартов. "У ЗМІ з'явилася інформація про те, що пліт зауважив екіпаж літака ТОФ. Так ось в понеділок літак флоту, повернувшись напередодні з району пошуку, в повітря більше не піднімався", - зазначив Р.Мартов в бесіді з кореспондентом агентства. Джерело в оперативному штабі пошукової операції також заявив, що йому нічого невідомо про помічене плоті з людьми.

Плавуча бурова платформа "Кольська", на борту якої було 67 осіб, зазнав аварії в умовах шторму в центральній частині Охотського моря в 200 км від Сахаліну 18 грудня. Врятувати вдалося 14 людей. Тіла чотирьох були знайдені в той же день без ознак життя. Пошук людей із затонулої бурової платформи триває з моря і з повітря. В даний момент район пошуку істотно розширено в південно-західному напрямку в зв'язку з сильним південно-західним вітром; рятувальна операція буде продовжена і в темний час доби. При цьому синоптики прогнозують, що в районі проведення рятувальних дій погода буде поліпшуватися.

Тим часом, газета " Комерсант "В понеділок повідомила, що під час перегону платформи майже половину знаходяться на платформі людей становили бурильники, які на платформі в момент транспортування взагалі не повинні були знаходитися: за даними видання, їх взяли, оскільки організатори рейду з якихось причин не стали орендувати додаткове пасажирське судно. "Приблизно половина із загального числа знаходилися на установці людей не мала до перегону" Кольської "ніякого відношення. Це були оператори бурових установок, їх помічники, кранівники і т.п. ", - пише видання з посиланням на інформацію, отриману від джерела, обізнаного про хід слідства.

Як пояснив співрозмовник газети, згідно з пунктом 2.10 інструкції з безпеки морських буксирувань від 8 липня 1996 року Федеральною служби морського флоту Росії, "для забезпечення безпеки судна, що буксирується на його борту може знаходитися кваліфікований екіпаж або його мінімально необхідна частина, очолювана капітаном. Буксирування судна з пасажирами на борту забороняється ".

Джерело "Комерсанта" припустив, що капітани криголама і буксира відмовилися взяти бурильників на борт через відсутність потрібної кількості рятувальних засобів на борту. А орендувати ще одне судно для перевезення пасажирів організатори з якихось причин не стали.

Видання нагадує, що сигнал SOS з перебувала в 200 км від узбережжя Сахаліну платформи "Кольська", за даними Росморречфлота, надійшов о 9:24. Сама платформа затонула, а прибулим на місце рятувальникам вдалося підняти на борт тільки 14 чоловік з 67 знаходилися на "Кольській". Як відзначають експерти, серед них більшість моряків, які несли вахту, перебували на палубі і з нагоди шторму були одягнені в гідрокостюми і рятувальні жилети.

За фактом катастрофи "Кольської" слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за ч. 3 ст. 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації транспорту, що спричинило смерть двох і більше осіб), уточнює видання.

Зі свого боку, гендиректор компанії-власника "Кольської" "Арктіморнефтегазразведкі" ( "АМНГР") Юрій Мелехов вважає виправданим кількість людей, які перебували на буровій. Він заявив, що це нормальний екіпаж бурової установки, що становить 67 осіб.

Комісія з розслідування причин аварії приступила до роботи наказом Ространснагляду.

Далекосхідне СУ СКР на транспорті розглядає дві основні версії затоплення платформи. "В якості основних розглядаються наступні версії події: порушення правил безпеки при проведенні буксирування бурової установки, здійснення буксирування без урахування погодних умов, оскільки в районі руху суден був сильний шторм", - сказали агентству в СКР. В ході розслідування також буде перевірено технічний стан бурової установки, дана правова оцінка діям капітанів суден, а також іншим посадовим особам, відповідальним за забезпечення безпеки працівників бурової станції.

З іншого боку, співрозмовники газети в Росморречфлот вважають, що бурова установка могла просто не витримати дуже сильної хвилі. За версією чиновників, хвилі знесли так звані газовідвідних трубки танків, в яких тимчасово зберігається викачана з свердловин нафту, а також вибили ілюмінатори в їдальні. Поступила в отвори, що утворилися вода заповнила танки і приміщення для екіпажу, в результаті "Кольська" отримала крен і протягом 20 хвилин затонула.

У свою чергу, джерела, обізнані про хід розслідування, повідомили "Комерсанту", що "розбиті ілюмінатори і трубки, діаметр яких становить всього лише шість-вісім сантиметрів, тут ні до чого". За припущенням експертів, причиною трагедії стало інтенсивне розгойдування бурової установки на хвилях, на величину яких вона навіть по проекту не розрахована ".

Серед тих 67 осіб, хто був на борту "Кольської" під час трагедії, більше половини - жителі Мурманської області. Крім того, там знаходилися жителі Магадана, Москви і Московської області, Башкирії, Сахалінської області, Хабаровського краю, Красноярського краю, Бєлгородської області. Серед цих 67 осіб - п'ять жінок, всі вони з Магадана. Крім того, за попередніми даними, на борту платформи міг перебувати іноземець. Згідно зі списком, який опинився у розпорядженні агентства "Інтерфаксу", на борту бурової, імовірно знаходився співробітник страхової компанії Nobel Denton Ж.Жівко - громадянин Великобританії або Болгарії.

Для родичів в компанії-судновласника бурової платформи - "Арктікморнефтегазразведка" (входить у ВАТ "Зарубежнефть", порт приписки Мурманськ) - відкрита "гаряча лінія" тел .: 8 (815-2) 55-23-00. "Гаряча лінія" також відкрита на базі телефону довіри Головного управління МНС Росії по Мурманської області тел. 8 (815-2) 39-99-99.