Путін з Україною воювати поки не буде і зробити ставку на вибори

Володимир Путін. Фото: AFP

Росія поки не буде вести активну війну з Україною заради зняття ізоляції Заходу , Проте російський лідер Володимир Путін Україна і далі буде терзати, але вже не військовими методами.

Про це розповів в інтерв'ю "Апостроф" російський політолог Андрій Піонтковський.

За його словами, зараз у Путіна головна мета - позбутися від санкцій Заходу і для цього він задіяв (або тільки намагається) президента США Дональда Трампа.

"Він, використовуючи немислиму в світовій історії агентуру, як президент США, намагається позбутися від санкцій. І поки у нього зберігається надія, він не піде на військове загострення - це нераціонально для нього. Тим більше що йому представляється можливість досягти своїх цілей в Україні менш ризикованим шляхом, а саме, активною участю у виборчій кампанії і підтримці тих кандидатів, які готові на компроміс, а фактично на здачу української незалежності ", - пояснив Піонтковський.

Як він уже розповідав, Україні не варто боятися "референдуму", який нібито запропонував Путін, так як Москві не потрібен Донбас, а тільки вся країна. Тому в найближчий рік Росія спробує сильно втрутитися в українські вибори і отримати лояльну влада. Це остання ставка Путіна в Україні , Вважає він.

У той же час волонтер Мирослав Гай вважає, що Росія готується до великої війни і вказав на цікавий момент в Криму. За його словами, Путін не тільки перекидає на півострів війська, а й готується до великих втратами в боях з українською армією.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку