Єврофури: можливості та особливості використання, пошук вантажу

  1. Особливості еврофур: габарити, вантажопідйомність, місткість
  2. Українські перевезення єврофури
  3. Використання еврофур в міжнародних перевезеннях
  4. Пошук вантажу для єврофури

Логісти використовують термін «єврофури» нарівні з назвою «магістральний вантажівка». У міжнародних транспортних словниках цей термін відсутній, але в Україні неофіційну назву застосовують повсюдно, позначаючи їм сучасний великовантажний вантажівка, побудований за європейськими стандартами. Для ефективного використання єврофури початківцям автоперевізникам потрібно розбиратися в технічних характеристиках вантажівки, особливості вибору машини, пошуку вантажу для міжнародних і внутрішніх автомобільних вантажоперевезень.

Особливості еврофур: габарити, вантажопідйомність, місткість

У категорію «єврофури» потрапляють не тільки імпортні вантажівки.
У категорію «єврофури» потрапляють не тільки імпортні вантажівки
Потужність тягача не є головним критерієм для магістрального вантажівки. Основною вимогою для єврофури стають розміри напівпричепа, стандартизовані під європейські вимоги. За європейським стандартом виробників і міжнародним правилам довжина єврофури не повинна перевищувати 13, 6 метра при стандартній ширині (2,45 м) і висоті (не більше 2,7 м).
Такі габарити єврофури визначають обсяг тентований кузова (82 - 90 кубометрів) і номінальну вантажопідйомність від 20 до 22 тонн. Місткість кузова (у вантажних місцях) залежить від типу вантажу і тари. В обсяг кузова поміщається різну кількість картонних паків, мішків, пластикових біг-бегів, дерев'яних ящиків, палетованих вантажів.
Крім тентованих вантажiвок, в категорію «єврофури» включають ізотермічні фургони і рефрижератори. Різниця між цими видами транспорту полягає в холодильному обладнанні, яким оснащуються рефрижератори. В ізотермічному суцільнометалевому фургоні повільне зміна температури вантажу забезпечується тільки теплоізоляційними матеріалами внутрішнього облицювання.
Кузов єврофури дозволяє механізувати вантажно-розвантажувальні операції, що стає основною перевагою для прискорення транспортування.

Для механізації навантаження великорозмірних вантажів більш зручні тенти і суцільнометалеві фургони з бічним завантаженням.

В Європі основну частину товарів промислових вантажів перевозять на палетах. Тому перевізнику важливо знати, скільки палет в єврофури поміщається при різних способах завантаження.
За європейським стандартом дерев'яний або пластиковий піддон для вантажів обмежений розмірами 1200х800х144 міліметра.

Перевіряти якість та розміри стандартного піддону європейського виробництва не потрібно. На дерево піддону ставиться клеймо «eur» або «epal», що означає, що якість палет відповідає європейським вимогам.
Клеймо «eur» ставиться усіма виробниками піддонів, які працюють за європейською системою стандартів. Маркування «epal» застосовують члени Європейської асоціації виробників палет. Максимальна вантажопідйомність європалет цих стандартів становить 2 тонни.
Окремий стандарт розробили фінські виробники піддонів. При габаритах в 1000х1200 міліметрів піддон, за рахунок якості деревини і товстої дошки, витримує підвищені навантаження. Максимальна вантажопідйомність fin палет становить 2,5 тонни.
Легко підрахувати, що з важкими палетованих вантажами єврофури може перевезти не більше десяти піддонів. У таких випадках застосовується тільки одноярусна завантаження кузова.
Легких вантажів на паллету поміщається від 40 до 500 кілограмів. Якщо дозволяє пакетування і міцність товару, можлива двох'ярусна і триярусна завантаження кузова.

При триярусною завантаженні довжина, ширина кузова дозволяє завантажити 32 - 33 піддону з легкими вантажами.

Українські перевезення єврофури

По Україні велика частина фасованих товарів, промислового устаткування перевозиться єврофури. Першість серед видів автотранспорту належить тентованим магістральним вантажівкам. Для багатьох товарів тент стає способом захисту вантажу від атмосферних впливів (пилу, бруду, дощу) або маскування дорогих партій продовольства, алкоголю, побутової техніки в картонних ящиках.
Кузови імпортних моделей еврофур обладнуються пристосуваннями для пломбування, запірної фурнітурою, закриваються замками. По Україні єврофури перевозять весь асортимент фасованих продовольчих товарів, побутову хімію, сировину для виробництва та вироби з пластмас, пиломатеріали, штучний металопрокат, синтетичний каучук, фанеру, одяг, комп'ютерну техніку, взуття, меблі, побутову електроніку, кухонну техніку, текстиль, палетованих будматеріали , запчастини для автомобілів і промислового устаткування.

Використання еврофур в міжнародних перевезеннях

Для міжнародних еврофур з України на кордоні з Євросоюзом діють обмеження (за екологічними стандартами, роком випуску), які стосуються тягачів автопоїзда. На напівпричепи особливих обмежень немає. Щоб перевозити міжнародні вантажі, потрібно отримати спеціальну ліцензію.
Для міжнародних еврофур з України на кордоні з Євросоюзом діють обмеження (за екологічними стандартами, роком випуску), які стосуються тягачів автопоїзда
Друга ліцензія буде потрібно перевізнику, якщо європейські правила відносять вміст кузова до категорії небезпечних вантажів. Такі обмеження часто стосуються хімічних
речовин, промислових відходів. Перед тим, як приступати до міжнародних перевезень, Автотранспортникам необхідно вивчити законодавство і список небезпечних вантажів.


Пошук вантажу для єврофури

Вантажовідправники вважають єврофуру найбільш зручним (за обсягом, вантажопідйомності) видом автотранспорту. Досвідчені клієнти обов'язково звертають увагу на технічний стан вантажівки (часто оцінюється за роком випуску), досвід водія, кількість додаткових послуг.
Після першого замовлення відсіваються вантажоперевізники, які:
порушують договірні терміни (причини поломок, незнання маршруту не беруться до уваги);
втрачають або ушкоджують вантаж;
не подають машину вчасно;
не докладають про проходження маршруту.
Причинами відмови від замовлення можуть бути обмеження за характером вантажу, відмови пошуку адреси, небажання водія брати участь в такелажних роботах. Надійного і відповідального автоперевізника замовнику знайти непросто, тому кілька успішних поїздок призводять до довготривалого співробітництва.
Для відправників вантажу і транспортників примітивні способи пошуку один одного (через ЗМІ, перебори варіантів телефонними зідзвонився, безсистемний пошук на різнорідних сайтах Інтернету) рідко приносять успіх. Для перевізників і замовників автоперевезень неоціненна допомога транспортно-інформаційного сервісу Transportiсa, який в єдиному інформаційному просторі концентрує спільні інтереси сторін транспортних угод.
Для замовників співпрацю з Transportiсa вигідно економією часу пошуку, відсівом непотрібних напрямків перевезення, можливістю швидко підібрати єврофуру. За допомогою мобільного додатка Transportiсa Driver клієнт отримує можливість моніторити єврофуру з вантажем на маршруті. У заявці на виконання замовлення власник вантажу може вказати специфічні умови - супровід вантажу охороною, експедитором, участь водія в розвантаженні.
Інформаційний портал не володіє автопарком, що не здійснює автоперевезень. Основною функцією інформаційного сервісу стала зв'язок між перевізниками та вантажовідправниками. Конкретні питання (про терміни перевезення, розцінки, маршрутах) власники вантажу і єврофури вирішують в переговорах. При реєстрації на сайті, подачі заявки власники еврофур повинні звернути особливу увагу на достовірність відомостей про водія і транспортному засобі. Сумлінно дотримуючись правил і вимоги сервісу, приватні вантажоперевізники мають відмінні шанси отримати вигідні замовлення, розширити коло потенційних клієнтів, придбати постійних замовників.