Кузовні розміри Деу Нексія: слабкі запчастини кузова, ремонт і багато іншого

 1. Трохи про автомобіль
 2. Габарити Daewoo Nexia
 3. Розміри кузова седана Nexia N150
 4. Джерела, звідки береться інформація про габарити остова Деу Нексія
 5. Кому потрібна інформація про габарити кузова
 6. Експлуатація та ремонт

Габарити кузова Деу Нексія

Геометричні розміри автомобільного остова потрібні бувають для полегшення робіт по відновленню. Однак ця корисна інформація може знадобиться також і власникам, зацікавленим в модернізації автомобіля. Розглянемо нижче кузовні габарити популярного в Росії Деу Нексія і їх значення.

Трохи про автомобіль

УВАГА! Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі"

Деу Нексія розроблений, як відомо, німецьким автоконцерном Опель. Згодом патент на виробництво був перейнятий корейським Daewoo, який взявся за кардинальну модернізацію автомобіля на базі Опель Кадет 1984-1991 рр. випуску.

Нексія дебютувала в 1992-му році. В Азії випускається у вигляді 3/5-дверного хетчбека і седана.

Спочатку проводиться Нексія першої покоління. В Азії вона реалізується під маркою Деу Райсер.

Nexia 1 покоління

Нексія першого покоління в широкому розумінні цього слова - це автомобіль з кузовом седан, що продається в 2-х основних комплектаціях.

 1. Базова комплектація автомобіля GL багато в чому відрізняється від розширеної Зокрема, тут практично відсутні додаткові прилади для підвищення комфортабельності.
 2. Розширена комплектація оснащена вже колісними ковпаками під марку, атермальниє стеклами, поліпшеними сидіннями, кондиціонером і багатьом ніж ще.

У 2002-му році Деу Нексія переживає рестайлінг. Як відомо, на території колишнього СНД теж випускався цей седан. Завод в Узбекистані після рестайлінгу став випускати машину в кузові, який отримав безліч змін. Нексію також оснастили новою силовою установкою.

Ще один рестайлінг відбувається в 2008-му році, коли були оновлені бампера спереду і ззаду, оптика і трохи салонний інтер'єр.

Автомобілі Нексія

Зняті були з виробництва деякі силові установки, які не відповідали стандартам ЄВРО-3. Їх було заміщено на більш сучасні мотори, потужністю 89-109 л. с. З позитивних особливостей рестайлінгу можна виділити також інсталяцію протиударних балок в двері.

У 2015-му році намітився кардинальний рестайлінг моделі. Тепер це вже Нексія другого покоління, вже явно побудована, виходячи з чисто бюджетних завдань.

Габарити Daewoo Nexia

Популярним сьогодні в Росії вважається модель Нексія під кодом N150. Це 4-дверний седан, оснащений 8/16-клапанної силовою установкою. Всередині машини легко знаходять місце п'ятеро осіб.

Нексія оснащується 5-швидкісною коробкою «механіка», переднім приводом і рейкової системою управління.

Довжина і інші габарити кузова

У довжину кузов Nexia становить 448 см, ширина і висота - 166 см і 139 см відповідно.

Більш докладно габарити кузова можна побачити нижче в таблиці.

Розміри кузова седана Nexia N150

Довжина кузова, мм 4482 Ширина кузова, мм тисячу шістсот шістьдесят два Висота кузова, мм 1393 Колісна база, мм 2520 Дорожній просвіт, мм 158 Колія передніх коліс, мм 1400 Колія задніх коліс, мм 1406 Мінімальний радіус розвороту 4900

Джерела, звідки береться інформація про габарити остова Деу Нексія

Спочатку, дані про геометрію Нексія наведені в заводському керівництві по ремонту. У цьому документі повинна міститися інформація, яка описувала процес заміни кузовних складових, креслярський знімок їх перетинів, контрольні заміри, розміри, а також багато іншого.

У цьому документі повинна міститися інформація, яка описувала процес заміни кузовних складових, креслярський знімок їх перетинів, контрольні заміри, розміри, а також багато іншого

Посібник з ремонту

Тут же, в заводському мануале вказані точки нанесення шви ізоляції і антикор покриттів, більш підходящі для цього матеріали, кращі зони для розрізання деталей, розшифровка позначень і багато іншого.

Ще одне джерело, звідки власники Деу Нексія беруть інформацію, це інтернет. У різних сайтах представлені схеми, які містять геометрію автомобільного остова Нексія, мануали заводського змісту, геометричні параметри і так далі. У більшості випадків детальна інформація про всі контрольних розмірах платна.

Кому потрібна інформація про габарити кузова

Отже, кузовні розміри автомобіля дуже потрібні будуть власникам цього автомобіля і в процесі повсякденної експлуатації. Наприклад, якщо потрібно буде перевезти що-небудь в багажнику, власник зобов'язаний знати не тільки допустиму масу кузова, але і величину прорізів дверей і вантажного відсіку, габарити салону і багажника.

Наприклад, якщо потрібно буде перевезти що-небудь в багажнику, власник зобов'язаний знати не тільки допустиму масу кузова, але і величину прорізів дверей і вантажного відсіку, габарити салону і багажника

Геометричні розміри кузова Нексія

Знання геометрії допоможе також і тим власникам, які не цураються проводити самостійне вирівнювання певних зон кузова. Особливо виправдане проводити самостійне відновлення на недорогих машинах, який і є Нексія.

Примітка. Без знання геометрії неможлива грамотна заміна деформованих компонентів автомобільного остова. Інформація вкрай важлива при проведенні антикор обробки і нанесенні шви.

Інформація вкрай важлива при проведенні антикор обробки і нанесенні шви

Кузовний ремонт Нексія

Важливе значення має знання про геометричні розміри автомобільного остова і для працівників СТО. Як правило, не в усіх майстерень присутній якісна інформація про габарити того чи іншого кузова. У свою чергу, відсутність інформації може призвести до неякісного процесу відновлення.

І, насамкінець, знання про справжніх розмірах автомобільного остова знадобиться бажаючим придбати цю машину на вторинному ринку. Сьогодні спостерігається чимало випадків махінацій на б / у ринку. Сильно постраждав в аварії кузов маскують, використовуючи комплекс косметичних ремонтних процедур. Потім машину виставляють на продаж, і тільки знає людина зможе розпізнати обман, шляхом вимірювання отворів між стійками і т. Д.

Експлуатація та ремонт

Деу Нексія, як правило, починає «хворіти» з приходом зими. У цей час спостерігаються збої в роботі паливного насоса, утворюється конденсат в датчику ДАТ, руйнується каталізатор. Все це призводить до погіршення заводу двигуна, появі кіптяви з глушника і тому подібним проблемам.

Все це призводить до погіршення заводу двигуна, появі кіптяви з глушника і тому подібним проблемам

відновлення кузова

Що стосується безпосередньо кузова і його складових:

 • Ні бічної підтримки на сидіннях, що приводить до їх розхитування згодом;
 • Величезний не по «зубах» Нексія багажник на 530 літрів позначається на зручності задніх пасажирів. З цієї причини багато власників вирішуються на переробку;
 • Слабкі амортизатори, особливо на Нексія, експлуатованої періодично з 3 сідоками і більш.

Взагалі, амортизатори на Нексія - хвора тема. Заводські моделі зберігають працездатність лише перші 20 тисяч км. І це ще не все: на протязі даного терміну вони працюють як полуізношенние механізми, «пропускають» нерівності дороги, відповідно, дістаються іншим елементам кузови.

Сам кузов Нексія хороший тим, що захищений від корозії шляхом нанесення фосфату. Виробник гарантує, що він витримає 3-4 російські зими без жодних проблем, але, все одно, є стандартна група ризику:

 • Колісні арки ззаду;
 • Пороги дверей;
 • Рамки стекол.

іржавий кузов

Примітно, що на одних компонентах кузова іржа з'являється відразу після зазначеного вище терміну, на інших - не виявляється досить тривалий час.

Написане вище прямо натякає на використання в процесі експлуатації автомобіля регулярної антикор обробки. Без цього ні про яку гарантії не може бути мови.

Наведемо кілька хороших прикладів:

 • Актуально буде першочергово захистити швидко знеособлюється номер кузова і номер силової установки, позначений на ГБЦ;
 • Треба також захистити механізми дверних замків;
 • Не менш схильні до дії корозії отвори бічних стекол.

Те, що кузов цього автомобіля потрібно оглядати при покупці ретельно, не викликає сумніву ні у одного експерта. І новиною корисної стало те, що чимало впливає на термін служби кузова колір. Здивовані? Приклад з життя наведено нижче.

Нексія ростовкой збірки 1997 р випуску з пробігом 46 тисяч кілометрів кольору білий металік, експлуатована кожен день в році. Чи не проводилася додаткова антикор обробка. В цілому кузов виглядає добре, але в зонах водостічних жолобків і під ущільнювачами стекол помітні невеликі осередки корозії.

Nexia в кольорі металік

Загалом оцінка на 3. Інші екземпляри, на кузові яких не проводиться антикор обробка та інші заходи щодо захисту, перетворилися б давно в мотлох після щоденної експлуатації.

Емаль "металік" краще, ніж інші автокраски протистоїть сольовим і іншим шкідливим розчинів. Це зовсім не означає, що слід нехтувати використанням захисного воску і антикор обробкою.

Безумовно, повноцінне знання про габаритах остова Деу Нексія буде величезною підмогою в процесі вирішення проблем, описаних вище.

Цікаве відео про кузовний ремонт автомобіля

Виходячи з вищенаведеного укладемо, що надійним автомобілем Деу Нексія навряд чи можна назвати. З іншого боку, хоча проблеми і виникають частіше, їх відновлення не потребують великих фінансових витрат. За розцінками запчастини на Деу стоять практично стільки ж, скільки деталі на вітчизняні моделі.

Кольори кузова Nexia

Можна ще сказати про те, що придбання б / у Nexia рівносильно грі в лотерею. Одним власникам дістається машина, яку він періодично повинен возити в СТО, а іншим - автомобіль, що потребує лише в плановому ТО.

Отримати більш детальну інформацію можна з відео і фото. Рекомендуємо також скористатися інструкціями і рекомендаціями інших статей нашого сайту.

Втомився платити за штрафи? Вихід є!

Забудьте про штрафи з камер! Абсолютно легальна новинка - Глушилка камер ГИБДД, приховує ваші номери від камер, які стоять по всіх містах. Детальніше за посиланням.

 • Абсолютно легально (стаття 12.2);
 • Приховує від фото-відеофіксації;
 • Підходить для всіх автомобілів;
 • Працює через роз'єм прикурювача;
 • Не викликає перешкод в радіоприймачі і стільникових телефонах.
Не вірите?
Здивовані?
Втомився платити за штрафи?