Як поміняти пароль на wifi роутера будинок ру

  1. Просте вирішення проблеми
  2. Зміна пароля на wifi: докладний опис кожного етапу
  3. Створення пароля для wifi
  4. Вибір сертифіката безпеки і типу шифровки
  5. Рекомендації по створенню надійного пароля

Wi-Fi - це пристрій, що дозволяє завжди бути на зв'язку Wi-Fi - це пристрій, що дозволяє завжди бути на зв'язку. А надійний захист wifi забезпечить збереження особистої інформації користувача. Регулярна зміна пароля на роутері дозволить уникнути витоку персональних даних, допоможе уникнути сторонніх підключень до мережі.

Визначити наявність «непрошених гостей» можна по пропускній здатності пристрою: якщо швидкість підключення впала, то значить мережею користуються сторонні. В даному випадку необхідно максимально швидко поміняти пароль від вай фай.

Просте вирішення проблеми

Фахівцям часто доводиться відповідати на питання, як змінити пароль на роутер. Люди, які ніколи самостійно не заходили в налаштування модемів, роутерів, ONT (оптичні термінали), бояться своїми невмілими діями порушити роботу перерахованих пристроїв. Спробуємо розібратися в настройках безпеки бездротової мережі wifi на роутері NetGear, яку безкоштовно встановлює компанія Дом.ру

На погляд деяких клієнтів компанії будинок ру роутер має дивну прошивку, що дозволяє змінити тільки пароль і ім'я користувача, що вводяться для входу в інтернет. Але люди, які методом проб і помилок домагаються бажаних результатів, знають про знаходження на задній панелі пристрою кнопки «Reset». Якщо її натиснути і не відпускати протягом 10-15 секунд, то роутер самостійно створить нову точку доступу: ім'я та пароль на wifi. Отримані зміни потрібно розмістити на сторінці 192.168.0.1., Зайшовши на неї браузером.

Важливо знати! Щоб внести нові дані на сторінку, необхідно роутер приєднати до комп'ютера за допомогою кабелю, так як wifi зміниться.

Новачкам складно розібратися в кнопках і назвах, тому фахівці пропонують скористатися докладною інструкцією зміни налаштувань роутера від Дом.ру.

Зміна пароля на wifi: докладний опис кожного етапу

Поміняти пароль від вай фай не важко, для цього не потрібно володіти спеціальними знаннями і досвідом. Користувач онлайн тв будинок ру повинен всього лише дотримуватися певного алгоритму дій.

Зворотний бік передавального пристрою оснащена трьома портами:

  • жовтий «LAN» (2 шт.), забезпечує роботу обладнання, що підключається через кабель;
  • синій «Internet» використовується для підключення загального проводу (як правило, з під'їзду), раніше з'єднується з мережевою картою одного з пристроїв (ПК або ноут).

До «LAN» підключається дріт, що йде в комплектації до роутера До «LAN» підключається дріт, що йде в комплектації до роутера. Загальний провід з'єднується з відділом «Internet».

Після підключення слід відкрити одну з програм для перегляду сторінок.

Адреса 192
Адреса 192.168.0.1 прописується в адресному рядку (не в рядку пошуку), яка з'являється після одночасного натискання «ctrl» і «L». Перехід на сторінку 192.168.0.1 виконується без підключення до інтернету. Для цього достатньо за допомогою кабелю з'єднати ПК або ноутбук з пристроєм.

В меню, яке відкривається після переходу по заданій адресі, проглядається необхідна інформація про стан з'єднання, де є також пункт «змінити налаштування», яким слід скористатися при зміні облікових даних В меню, яке відкривається після переходу по заданій адресі, проглядається необхідна інформація про стан з'єднання, де є також пункт «змінити налаштування», яким слід скористатися при зміні облікових даних.

Змінити ключ можна за допомогою натискання і утримування кнопки «reset», розташованої зі зворотного боку пристрою. Подібна дія змушує роутер самостійно згенерувати новий ключ з 26 знаків. Таким же чином змінюється ім'я мережі: скидання налаштувань і утримування клавіші «reset» змушує пристрій скласти назву в форматі wifi Дом.ру **** (під зірочками шифруються цифри).

Якщо налаштування пристрою були скинуті при переході на сторінку 192
Якщо налаштування пристрою були скинуті при переході на сторінку 192.168.0.1, або роутер не мав налаштувань з самого початку, перед користувачем відкриється сторінка з даними домашньої мережі, рекомендованим паролем. Інформацію необхідно запам'ятати і зберегти будь-яким доступним способом.После збереження даних слід натиснути «так», ввести пароль і логін для підключення, які можна знайти в технічній документації, яка додається до пристрою.

Дотримуючись певний алгоритм дій, кожен користувач може самостійно змінити пароль на вай фай від будинок ру швидко і просто, не порушуючи роботу пристрою і не збиваючи його налаштувань.

Створення пароля для wifi

Але перед тим як змінити пароль від wifi на будинок ру, бажано дізнатися який краще сертифікат безпеки, тип шифрування використовувати в даному випадку. Також слід скористатися рекомендаціями фахівців, щодо пароля для вай фай. Все це дозволить створити надійний захист для персональних даних користувача будинок ру.

Вибір сертифіката безпеки і типу шифровки

Існує 3 сертифікати безпеки WEP, WPA-PSK і WPA2-PSK. Для створення домашньої мережі краще застосувати WPA2-PSK, який на сьогодні є найдосконалішою моделлю, що забезпечує максимальну безпеку персональних даних користувача. Якщо пристрій не підтримує WPA2-PSK, тоді можна використовувати WPA2-PSK в режимі WPA / WPA2 mixed.

Тип шифрування вибирається в будь якій сертифіката безпеки. Для WPA застосовується TKIP, для WPA2 - AES. При недотриманні цієї рекомендації виникнуть проблеми з підключенням wifi.

Рекомендації по створенню надійного пароля

Дуже важливо правильно створити надійний пароль. Фахівці радять при створенні ключа використовувати букви і цифри, а ось символи краще виключити. Кодова фраза створюється з латинських букв і арабських цифр і краще, якщо це буде випадковий набір, а не існуюче слово.

У паролі не рекомендується використовувати імена (тварин, людей), дати, прості слова, і легкі набори символів. Не рекомендується застосовувати повторювані символи і шаблонні паролі.

Як створити надійний пароль для wifi:

  • Скористатися онлайн генератором, який з заданих параметрів згенерує потрібну фразу.
  • Взяти в книжці рядок складається з 8-9 слів (потрібно запам'ятати або зберегти назву книги, сторінку і рядок). З кожного слова взяти, наприклад, другу, четверту, шосту і т.д. букву. На латинській розкладці вписати літери. Можна деякі з них зробити великими або замінити цифрами.
  • Придумати речення з 4-8 слів, прибрати пробіли і видалити кілька символів у випадковому порядку.

Складнощі наведених паролів цілком достатньо для забезпечення безпеки бездротової домашньої мережі.