Як роздавати інтернет з Андроїд-смартфона. Інструкція.

У цій статті ми поговоримо про те, як налаштувати роздачу інтернету з Андроїд смартфона. Беремо трубку (наприклад, Samsung Galaxy S4 ) З встановленим Android (в нашому випадку - це 4.0.4, але за іншими версіями ОС послідовність дій буде приблизно та ж) і відкриваємо меню Налаштування. У його верхній частині, майже відразу під бегунками включення-виключення Wi-Fi і Bluetooth, знаходиться пункт із загадковою назвою «Ще», куди ми і заходимо.

Samsung Galaxy S4

Там вибираємо «Режим модема та точка доступу», де зосереджено все управління цією функцією.

Там вибираємо «Режим модема та точка доступу», де зосереджено все управління цією функцією

Для того, щоб створити точку доступу Wi-Fi, переходимо до пункту «Налаштувати точку доступу Wi-Fi».

Для того, щоб створити точку доступу Wi-Fi, переходимо до пункту «Налаштувати точку доступу Wi-Fi»

І ось тут вже робляться кілька простих операцій по налаштуванню мобільного роутера. Спочатку вводимо ім'я мережі на латиниці (в нашому випадку - easyhelp), потім вибираємо протокол шифрування (найкраще WPA2 PSK - він має найкращу на сьогоднішній день захист від злому), вводимо пароль (латиниця і цифри, не менше 8 знаків). І все, настройка завершена! Натискаємо «Зберегти» і отримуємо готову налаштовану точку доступу.

Натискаємо «Зберегти» і отримуємо готову налаштовану точку доступу

Для того щоб активізувати її, ставимо галочку в полі «Портативна зона доступу». В треї над екраном виникає символ активної точки доступу і смартфон починає працювати як роутер.

В треї над екраном виникає символ активної точки доступу і смартфон починає працювати як роутер

Тепер можна включати на інших своїх пристроях виявлення Wi-Fi, знаходити там ім'я щойно створеної точки і підключатися до неї. Звичайно, швидкість доступу буде не така комфортна, як у випадку стаціонарного роутера (якщо, звичайно, у Вас не телефон з LTE - тоді швидкості повинно бути цілком достатньо), однак для якихось термінових справ її має вистачити.

Існує й інше застосування інформації про те, як роздавати wifi з Андроїда - з її допомогою можна непогано заощадити при покупці планшета. Адже планшетні комп'ютери з 3G-модемом дорожче обладнаних тільки Wi-Fi модулем, так і навіщо в такому разі переплачувати? Купуємо менш дорогий планшет без модему і використовуємо смартфон в якості точки доступу!

Пропонуємо Вам ознайомитися з аксесуарами для телефонів і планшетів:

Дізнайся, що подарувати на будь-яке свято!

Адже планшетні комп'ютери з 3G-модемом дорожче обладнаних тільки Wi-Fi модулем, так і навіщо в такому разі переплачувати?