Wi-Fi

Безкоштовний WiFi широко поширений в Гонконзі Безкоштовний WiFi широко поширений в Гонконзі. Торгові центри, основні визначні пам'ятки, міські парки, туристичні центри, музеї, поромні причали, урядові будівлі - в цих місцях туристи можуть отримати повністю безкоштовний або безкоштовний протягом обмеженого часу доступ до мережі інтернет через точки бездротового доступу Wi-Fi.HK .

скачайте додаток Wi-Fi.HK. app , Щоб отримати повний список місць, в яких доступний безкоштовний WiFi Інтернет (ідентифікатор SSID).

Ви можете знайти точки доступу до інтернету в наступних місцях:

GovWiFi
Безкоштовний міський урядовий сервіс Wi-Fi, GovWiFi доступний по всьому місту в таких місцях як парки, сади, туристичні центри, бібліотеки, спортивні об'єкти, культурні та рекреаційні центри, поромні термінали, продовольчі ринки, центри зайнятості та урядові будівлі. подробиці тут .

Міжнародний Аеропорт Гонконгу
Безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету надається у багатьох частинах пасажирських терміналів. Реєстрації не потрібно. Дізнатися більше тут .

Станції метро
Ви можете підключитися до Інтернету з мобільного пристрою поряд зі знаком "MTR Free Wi-Fi Hotspot" на кожній станції метро. Виберіть мережу 'MTR Free Wi-Fi "і підключайтеся безкоштовно до 15 хвилин за кожну сесію, максимум - п'ять сесій для кожного смартфона / комп'ютера в день. Більше інформації тут .

Основний провайдер інтернету Гонконгу і Y5ZONE
надають безкоштовний інтернет по всьому Гонконгу, включаючи туристичні місця: Гонконгська майданчик огляду sky100, торгові центри, ресторани, кафе Макдональдс і Старбакс; і громадський транспорт такий, як New World First Ferries. Для використання мережі бездротового інтернету, потрібно вибрати 'Free HKBN Wi-Fi-' або 'Y5ZONE' в списку бездротових провайдерів. Відкрийте оглядач і наберіть бажаний сайт, щоб підключитися безкоштовно. (Обмежений безкоштовний доступ; умови і правила користування можна подивитися тут - HKBN / Y5ZONE )

Точки доступу до інтернет csl Wi-Fi
Безкоштовний csl WiFi доступний на станціях MTR, в деяких кав'ярнях мереж Starbucks Coffee і Pacific Coffee, магазинах 7-Eleven і Circle K і в частині телефонних будок. Використовуйте безкоштовний інтернет, щоб безкоштовно скачувати корисні додатки з сайту Управління по туризму Гонконгу.