Вибір підходящої двері для ванної кімнати.

Комфорт у ванній кімнаті важливий для кожного члена сім'ї. Ранковий контрастний душ або розслаблююча гаряча ванна ввечері після важкого робочого дня - це означає, що повинен бути забезпечений максимальний комфорт. Вхід в цю зону комфорту повинен забезпечуватися хорошою дверима.

Часте відвідування ванної кімнати надає велике навантаження на двері. Вибір звичайних міжкімнатних дверей для ванної кімнати непрактичний за кількома параметрами:

Дверне полотно стандартних дверей прекрасно вбирає вологу. Внаслідок чого, двері втрачає зовнішню естетику, а дверне полотно розбухає і деформується.

Наявність зазорів знизу полотна гарантує наявність протягу у ванній, хоча, дуже популярні двері без порогів.

Який варіант буде оптимальним? Для початку варто вибрати матеріал дверного полотна. Постійний контакт з вологим середовищем вимагає особливого підходу.

Скляні двері.

Скло це найвдаліший варіант матеріалу для ванної кімнати. Двері, виготовлена ​​на основі спеціального розжареного скла, стійка до вологому середовищі. І це найважливіше! Конструкція скляних дверей для ванної гарантує відсутність протягів, забезпечуючи тим самим максимальний комфорт. Чудовий зовнішній вигляд дверей гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр житла.

Двері на основі пластика.

Вибір пластикових дверей у ванну буде прекрасним бюджетним варіантом. Приголомшливо величезний ряд колірних рішень. Довговічність і оптимальні вологостійкі параметри будуть істотним плюсом при виборі пластикових дверей для ванної кімнати. Ціни на такі двері вас приємно здивують.

Вологонепроникні, з підвищеною тепло- і звукоізоляіей двері Profil Doors у виконанні «Преміум» класу.

Другим важливим критерієм вибору служить варіант виконання дверного полотна: орного типу або формат розсунення.

Найпоширеніший варіант з орними дверима прекрасно себе зарекомендував. Відмінна звукоізоляція, можливість відкриття полотна двері в зручну для вас сторону. Великий вибір моделей, дозволять орним дверей для ванної займати лідируючі позиції.

Менш поширений, але більш зручний варіант для малогабаритного житла - це розсувні двері. Полотно дверей пересувається по напрямних роликах вздовж стіни ванної кімнати. Відкриття і закриття дверей дуже зручно. Варто звернути увагу на прилягання двері до стіни у ванній. Зазор повинен бути відсутнім, або бути мінімальним.

Який варіант вибрати вирішувати вам! Ці рекомендації дозволяють уникнути типових помилок при виборі двері для ванної кімнати. Успіхів вам у всіх ваших починаннях.

з Вашого власного сайту.

Який варіант буде оптимальним?