Наташа Корольова влаштувала маму на телебачення

Наташа Корольова буде працювати з мамою. фото eg.ru

Наталя Корольова в новому телесезоні постане перед глядачами в ролі ведучої кулінарного шоу.

Ідея нового шоу - зіштовхнути домашню кухню і ресторанну. Завдання гостей студії - приготувати однакові страви. Журі вирішує, хто впорався із завданням краще: професійний кухар з ресторану або досвідчена домогосподарка.

Наташа Корольова і її мама Людмила Поривай в якості ведучих цієї кулінарної битви є як би "уособленням" того чи іншого боку.
"Мама - людина класичний, хранителька домашнього вогнища, вважає за краще обідати вдома, - пояснює такий вибір продюсер проекту Ілля Кривицький. - А Наташа в силу зіркового життя частіше харчується в ресторанах".
"Мою кухню пробували і Алла Пугачова, і Філіп Кіркоров, і Ірина Аллегрова, і Валерій Леонтьєв . Не так давно приїжджав Андрій Малахов брати у мене уроки співу. Після наших занять і бесід він зауважив: "Такий талант пропадає!" Запитав: "Скільки ви тут?" Я відповіла, що вже двадцять років. Він посміхнувся: "Треба вас звідси витягнути!" Я думаю, це він дав мені характеристику ", - розповідає мама співачки.
Як зізналася 66-річна Людмила Поривай, їй поки що доводиться дуже важко на зйомках, адже часом на майданчику проводять по чотири години і більше, поки варяться страви. Наташа намагається, як може, підтримати маму.
"Я розумію, що їй фізично важко вистоювати по кілька годин перед камерою. Але з кожною програмою вона набирається сил і досвіду, так що скоро, думаю, будемо скандалити. Мама кожну програму говорить про те, що нашу сім'ю обов'язково асоціюють з борщем. Я їй відповідаю: "Мама, припиняй! Так все думають, що ми їмо борщ на сніданок, обід і вечерю! "Наше сімейне блюдо - ліниві вареники", - говорить Королева.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Quot; Запитав: "Скільки ви тут?