Як перевести біткоіни на карту через біржі, обмінники, сервіс Вебмані і форуми

 1. Переводимо біткоіни на карту через обмінники з наочним прикладом
 2. Як перевести біткоіни на карту через біржі криптовалюта з прикладом
 3. Переводимо біткоіни на карту через Вебмані
 4. Обмін біткоіни через форуми і їх переклад на карту

Як перевести біткоіни на карту

Є багато способів того, як перевести біткоіни на карту: за допомогою обмінних сервісів, платіжних систем, приватних осіб, бірж криптовалюта. Що потрібно робити - розповімо далі з прикладами і покроковим описом процедури обміну і перекладу. Кожен метод має свої переваги і недоліки, але дозволяє отримати потрібну суму на картковий рахунок.

Переводимо біткоіни на карту через обмінники з наочним прикладом

В інтернеті є багато обмінних сервісів, завдяки яким можна перевести біткоіни на карту Visa / MasterCard різних банків. Це сайти, на яких виробляється не просто обмін криптовалюта на іншу (рублі долари), а й виконується висновок на банківські карти.

Є навіть сайти, які моніторять напрямку обміну всіх можливих сервісів:

Агрегатори обмінників для перекладу біткоіни на карту і не тільки

Алгоритм, як перевести біткоіни на карту через обмінник:

 1. Проходимо процедуру реєстрації на сайті.
 2. Вибираємо напрям обміну, наприклад: віддаємо Bitcoin BTC на Visa RUB. Це означає, що користувач хоче обміняти і відразу перевести біткоіни на карту Visa. Гроші прийдуть на рахунок в рублях за вказаною на обмінному сервісі курсу. Можна вибрати і інший напрямок обміну, наприклад, Bitcoin BTC на MasterCard RUB.
 3. Вибираємо суму, яку хочемо отримати в рублях або інший валюту на карту. Можна вказати кількість перекладних біткоіни, тоді сервіс сам конвертує їх по актуальному курсу.
 4. Якщо все влаштовує, то підтверджуємо операцію обміну і перекладу.
 5. Переходимо в особистий кабінет обмінного сервісу і шукаємо в списку виконаних операцій останню. Там вказується і статус заявки: виконана / не виконано / очікує виконання. Зрозуміло, кожен сайт має свій функціонал, тому підрозділи можуть відрізнятися між собою. Принцип перекладу криптовалюта на карту залишається одним і тим же.

Розглянемо наочний приклад перекладу біткоіни на карту через обмінник:

Крок 1. Вибираємо перший напрямок обміну - то, що користувач віддає. В даному випадку вказуємо біткоіни.

Вибираємо спочатку перший напрямок обміну - біткоіни

Крок 2. Вказуємо другий напрямок, наприклад, Visa / MasterCard RUB. Це означає, що гроші прийдуть на карту Visa або MasterCard в рублях.

Вибираємо другий напрямок обміну - карту

Пишемо в окремому полі суму біткоіни, які потрібно перевести в рублях на свою карту. Сервіс моментально генерує в іншому полі точну суму в рублях.

Вказуємо кількість біткоіни, які потрібно перевести на карту

В окреме поле вводимо номер карти. Іноді сервіс вимагає вказівку особистих даних, якщо не було здійснено вхід на нього до вибору напрямку обміну.

Пишемо номер карти

Далі натискаємо на кнопку обміну і підтверджуємо операцію.

Обмінюємо і переводимо біткоіни на карту

Далі гроші повинні прийти на рахунок карти. Коли саме це станеться - залежить від умов і правил самого обмінника. Їх необхідно заздалегідь прочитати до або після реєстрації. Багато сайтів переводять біткоіни на карту за лічені хвилини.

Потрібно пам'ятати, що за кожну операцію сервіс бере певну плату. Вона включена в курс або ж віднімається від суми, яка буде перерахована на карту. Тарифи сайту також вказуються в його правилах.

Як перевести біткоіни на карту через біржі криптовалюта з прикладом

У мережі функціонують біржі криптовалюта - сайти, які створені для торгівлі біткоіни і не тільки. Тут їх купують і продають в два кліка по актуальному курсу. Все біржі діляться на російськомовні і зарубіжні. Звичайно ж краще вибрати перший варіант, щоб розібратися в функціоналі сайту. Біржа призначена більшою мірою для торгівлі криптовалюта. За рахунок різниці курсів сотні тисяч користувачів заробляють чимало грошей.

Але біржі можна використовувати і в інших цілях - для обміну (продажу) біткоіни на іншу валюту і виведення її на карту банку. Перевага таких сайтів - це точний курс кріптоваюти, які відображається не тільки в таблицях, але і на графіках. На більшості бірж є дві функції:

 1. Торги. Підходить для проведення спекулятивних угод і заробляти на різниці курсу.
 2. Обмін. Цей напрямок ідеально підходить для того, щоб продати і перевести біткоіни на карту в іншій валюті.

Зрозуміло, краще вибрати другий варіант і перейти до розділу обміну. Розглянемо переклад біткоіни на карту банку на прикладі однієї з популярних бірж. Відразу ж переходимо до розділу обміну:

Біржа криптовалюта з обміном і перекладом біткоіни на карту

Далі відобразиться сам розділ обміну, де представлені різні напрямки. Потрібно спочатку вибрати ту валюту, яку необхідно віддати, тобто обміняти. В даному випадку нею виступають біткоіни. Вказуємо і їх суму, наприклад, 1 BTC:

Вказуємо напрямок обміну і кількість біткоіни

Після цього вибираємо валюту, в якій необхідно отримати переказані на карту біткоіни. Система відразу ж перерахує їх по актуальному курсу в поточний момент. Наприклад, вказуємо, що бажаємо отримати рублі:

Вказуємо другий напрямок обміну для перекладу

І тут важливо зрозуміти, що біржа не відразу буде переводити отримані рублі на карту. Вище стався тільки обмін біткоіни на рублі і не більше того. Щоб перевести ці гроші на карту банку, потрібно перейти в окремий розділ біржі і замовити виведення коштів на потрібну карту:

Переходимо в гаманець, щоб перевести біткоіни на карту

Після цього замовляємо висновок рублів на карту банку. Попередньо в розділі вказуємо її реквізити та очікуємо надходження коштів на рахунок. Швидкість переказу залежить від правил і умов біржі.

Що стосується плати за обмін і висновок біткоіни в певній валюті на карту, то біржа стягує з користувача певну комісію. Приклад тарифів:

Комісії біржі за обмін і переклад біткоіни на карту

По суті, біржі мало чим відрізняються від обмінних сервісів, якщо їх використовувати тільки для обміну та перекладу біткоіни на карту. Але на них ще можна вести торги, заробляти і проводити операції по точному курсу.

Переводимо біткоіни на карту через Вебмані

Все відомо, що в платіжній системі Webmoney можна конвертувати одну валюту на іншу і виводити гроші на будь-які карти. Є навіть окремий сервіс автоматичного обміну Вебмані, завдяки якому можна обміняти біткоіни на рублі або іншу валюту. Він виглядає так:

Автоматичний обмін - сервіс Вебмані

Зверху потрібно вибрати напрямок обміну. Спочатку вибираємо ту валюту, яку потрібно отримати (зліва), потім-ту, що віддаємо (праворуч). На Вебмані біткоіни позначаються трохи інакше, як WMX.

Вибираємо напрям обміну на Вебмані

Сервіс Вебмані має свої особливості:

 • Зверху відображається актуальний курс біткоіни. Він є рекомендованим. Якщо подивитися на таблицю, то там курс буде трохи іншим. Його пропонують самі користувачі, які хочуть отримати біткоіни в обмін на рублі, як видно на фото. Їх курс може бути вище або нижче, але не сильно відрізняється від рекомендованого.
 • У таблиці є відразу кілька десятків варіантів обміну біткоіни на рублів. Кожна пропозиція було виставлено звичайним користувачем Вебмані. Він сам поставив заявку і чекає, коли інший користувач схвалить її і переведе біткоіни на рублі. Він віддасть іншому користувачеві біткоіни, а отримає на свій рахунок Вебмані рублі. За це він віддає сервісу невелику комісію. Можна й самому поставити заявку, заплативши невеликий відсоток системі. Тоді потрібно чекати, коли інша людина її схвалить.

Якщо немає бажання подавати свою заявку, то краще вибрати варіант з таблиці. Слід просто натиснути на нього і підтвердити операцію. Тоді на рахунок відразу ж прийдуть рублі. Всі операції на сервісі відбуваються практично миттєво.

Як тільки біткоіни були обмінені на рублі, і гроші прийшли на рахунок, слід замовити їх висновок на карту. Для цього є ще один сервіс Вебмані:

Як перевести біткоіни на карту через Вебмані

Вибираємо спосіб виведення, вказуємо реквізити карти, точну суму і підтверджуємо заявку. Далі рублі прийдуть на картковий рахунок миттєво або через деякий час. Вся залежить від того способу виведення, який вибрав користувач.

Перекладати біткоіни на карту в рублях можна і в особистому кабінеті Вебмані. Там теж є конвертація валют і прямий висновок грошей на потрібну карту. Недолік цього методу - великі втрати грошей, так як не можна вибрати вигідний курс. Тому більшість вибирає саме сервіс автоматичного обміну Вебмані.

Обмін біткоіни через форуми і їх переклад на карту

Не варто забувати про старий-добрий спосіб обміну грошей «з рук». Тепер він функціонує і в інтернеті. Є безліч форумів криптовалюта і не тільки, де обговорюють популярні теми, новини, а також змінюють біткоіни на рублі, долари та інші види валют. Суть полягає в тому, що домовлятися потрібно зі звичайними людьми. Вони є користувачами форуму і пропонують свої послуги з обміну криптовалюта. Хтось займається цим на постійній основі і заробляє на спекуляції, а хтось просто хоче одноразово скористатися такою можливістю. У кожного свої мотиви, але суть від цього не змінюється.

Як перевести біткоіни на карту через форуми

Як видно на скрині, пропозицій по обміну дуже багато. Всі вони - від приватних осіб, тому присутня велика частка ризику. Немає точний гарантій, що валюта дійсно прийде на рахунок карти. Навіть користувачі з високим рейтингом і хорошими відгуками рано чи пізно можуть «кинути» когось на велику суму. Але є і деякі переваги в цьому способі:

 • Є багато варіантів того, як перевести біткоіни на карту: при особистій зустрічі, онлайн, миттєво, спочатку на Вебмані, КИВИ, блокчейн-гаманець, а далі - на карту і т.д.
 • Мінімальна комісія за послуги або її повна відсутність.
 • Багато напрямків обміну і великий резерв.
 • Можливість особисто поспілкуватися і обговорити деталі.

З цієї причини приватний обмін вибирають ті, хто не хоче витрачати час на функціонал сервісом і реєстрацію на них. Який спосіб вибрати - справа кожного, але головне - гарантовано отримати біткіони на свою карту.

Вступайте в нашу групу вКонтакте