Як прив'язати карту до ВебМани гаманцю

 1. Навіщо це потрібно
 2. Інструкція по прив'язці

Сьогодні для багатьох користувачів електронні гаманці вже стали основними - через них можна здійснювати покупки, оплачувати послуги, при цьому навіть не виходити з дому. Проте функціонал платіжних систем передбачає можливість ще більше спростити користування сервісом. У зв'язку з цим ми вирішили розповісти про те, як прив'язати карту до WebMoney. Сьогодні для багатьох користувачів електронні гаманці вже стали основними - через них можна здійснювати покупки, оплачувати послуги, при цьому навіть не виходити з дому

Навіщо це потрібно

Напевно, багатьом доводилося перекладати різними способами гроші на WebMoney або ж бігти до терміналу для поповнення, однак завдяки прив'язаною банківській картці про таке можна забути. Наприклад, у вас на рахунку WM не вистачає коштів, щоб оплатити товар. Якщо на прикріпленою мапі гроші є, ви просто продовжуєте оформлення покупки, а відсутня сума моментально і без комісій перераховується з вашого банківського рахунку.

До речі, можна встановити ліміти на подібні перекази, щоб випадково не витратити зайве. Це дуже зручно - ви економите час і гроші. А тепер важливо розібратися, як прив'язати банківські карти до WebMoney.

Інструкція по прив'язці

Відразу відзначимо, що дана процедура не займе багато часу і не викличе труднощів. Не привертайте до процесу незнайомих людей, щоб уникнути втрати коштів. Чи не повідомляйте стороннім свої дані для входу та відповіді на секретні питання. Також варто враховувати, що для прикріплення банківського пластику потрібно мати, який можна отримати після завантаження в систему ськана паспорта.

Отже, для прив'язки карти необхідно виконати наступну послідовність дій:

 1. Відкривши головну сторінку сервісу, здійснюємо вхід.
 2. Переходимо по на вкладку сервісу прив'язки рахунків WebM
 3. Знаходимо кнопку «Прив'язати».
 4. Вибираємо гаманець, до якого прикріплюється банківський платіжний інструмент.
 5. На наступній сторінці встановлюємо ліміти (якщо це необхідно).
 6. Вказуємо номер телефону або email, щоб отримувати повідомлення.
 7. Вводимо реквізити карти, які запитуються в анкеті.
 8. Вводимо код підтвердження через СМС.
 9. Натискаємо «Завершити» і перевіряємо, чи з'явилася карта в розділі сервісу прив'язки.

Власне, це і є відповідь на питання, як прив'язати карту до гаманця WebMoney. Завдяки даній операції ви зможете повноцінно користуватися платіжною системою.

Як прив'язати карту до WebMoney: Відео