Куди можна вкласти гроші Webmoney під відсотки

  1. Вам подобаються публікації від ProstoFinansy? Підписуйся на наші соціальні мережі!

Багато сучасні люди вважають за краще заробляти в Інтернеті - для цього не потрібна наявність диплома і стажу Багато сучасні люди вважають за краще заробляти в Інтернеті - для цього не потрібна наявність диплома і стажу. Все, що потрібно - це бажання працювати, наполегливість і час.

Оплата в Інтернеті найчастіше здійснюється електронними грошима, а найбільш популярна платіжна система - WebMoney. Якщо ви зацікавлені не тільки в отриманні заробітку, а й у збільшенні доходу, то питання, куди вкласти гроші WebMoney під відсотки, є для вас досить актуальним.

Найбільш простий, але не найвигідніший спосіб - це ліміти довіри (кредитна лінія в WebMoney). Ви даєте свої гроші в кредит будь-якої компанії або приватній особі під відсотки, при цьому самостійно визначаючи термін кредиту і процентну ставку. Але, по-перше, ваш позика може виявитися незатребуваним, і ніякого прибутку ви не отримаєте. А по-друге, на процентну ставку дуже впливає коливання курсу долара.

Можна почати співпрацю з компанією, яка пропонує інвестувати електронні гроші під відсотки. Але в цьому випадку існує ризик зв'язатися з шахраями, які просто не повернуть гроші, або потрапити на фінансову піраміду. Якщо процентна ставка прямо залежить від кількості партнерів, залучених вами - це перша ознака замаскованої піраміди. В цьому випадку гроші не працюють, а надходять тільки від новоприбулих вкладників. Тому, перш ніж довіряти свої заощадження будь-якої компанії, проведіть серйозне дослідження її діяльності, щоб уберегтися від ризику.

А можна вкласти гроші WebMoney в довірче управління на ринку Forex - міжнародному валютному ринку. Досвідчений трейдер здатний заробити великі гроші на постійних коливаннях курсу валют, але для здійснення біржових операцій йому потрібні гроші. Професіоналізм трейдера і ваші заощадження WebMoney здатні приносити відчутний щомісячний дохід, при цьому ви практично нічим не ризикуєте завдяки ПАММ-рахунках - модулів центральної виконавчої розподілом.

ПАММ-рахунки дозволяють інвесторам стежити за діяльністю трейдера і отримувати об'єктивні дані про укладені ним угоди і прибутку / збитки. Уклавши договір (оферту), ви визначаєте всі умови майбутньої співпраці з керуючим:

1. Відсоток винагороди трейдера (як правило, це близько 50%).

2. Сума початкового депозиту.

3. Термін зняття грошей.

4. Варіанти поповнення вкладу (терміни і суми).

5. Можливість реінвестиції відсотків (отриманий прибуток додається до депозиту, і відсотки нараховуються на збільшену суму).

Гарантами того, що вас не «кинуть», виступає, по-перше, наявність власних коштів керуючого на ПАММ-рахунку, а, по-друге - відсутність прямого доступу трейдера до ваших грошей, тобто у нього не вийде забрати гроші і зникнути.

Звичайно, будь-який інвестування пов'язане з певним ризиком, і довірче управління також не є винятком. Але якщо ви серйозно налаштовані на отримання грошей, довірче управління стане вашою першою сходинкою на шляху до фінансового благополуччя.

Вам подобаються публікації від ProstoFinansy? Підписуйся на наші соціальні мережі!

  • Найактуальніші новини за тиждень до Вас на Email
  • Наш Telegram канал. Ми частенько публікуємо спеціальні пропозиції тільки в Telegram
  • Наша сторінка в Facebook
  • Вся стрічка публікацій в Twitter

Вам подобаються публікації від ProstoFinansy?
Вам подобаються публікації від ProstoFinansy?