Нові способи ідентифікації в системі WebMoney

Міжнародна система розрахунків WebMoney Transfer оголошує про двох нових способах проходження процедури ідентифікації. Вперше громадянам РФ для безкоштовного отримання початкового атестата в системі досить поповнити WebMoney-гаманець з банківського рахунку будь-якого російського банку або прикріпити до гаманця карту одного з банків-партнерів.

початковий атестат відкриває розширені можливості для роботи в системі, включаючи поповнення гаманців, переклад і виведення коштів з лімітами, що значно перевищують обмеження для власників атестатів нижчого рівня. Крім того, з'являється можливість зареєструвати власний інтернет-магазин в деяких каталогах MegaStock , Автоматизувати прийом коштів від покупців з використанням інтерфейсів системи, отримати можливість роботи з сервісом колективного управління гаманцями Capitaller і багато іншого.

Тепер власники електронних гаманців вперше можуть пройти процедуру ідентифікації, буквально не виходячи з дому. Якщо учасник системи вибирає отримання атестата шляхом поповнення R-гаманця c банківського рахунку , Необхідною умовою є наявність рахунку, відкритого на фізичну особу в будь-якому російському банку.

Атестат також видається безкоштовно в разі успішного прикріплення до гаманця банківської карти банків-партнерів: Альфа-Банк, Консервативний Комерційний Банк, Океан-Банк, Промсвязьбанк, HandyBank, wm-card.com та інших.
Видача початкового атестата проводиться при збігу персональних даних власника гаманця з даними власника рахунку або карти.

серед інших способів отримання початкового атестата і раніше залишаються: поповнення R-гаманця через систему Юністрім, Contact або Анелік, а також особиста зустріч з персонализатором.

У громадян України також з'явилася можливість автоматичної ідентифікації шляхом поповнення U-гаманця на будь-яку суму зі свого банківського або карткового рахунку, відкритого на фізичну особу.

У громадян України також з'явилася   можливість автоматичної ідентифікації   шляхом поповнення U-гаманця на будь-яку суму зі свого банківського або карткового рахунку, відкритого на фізичну особу