Онлайн кредит Webmoney

  1. Які бувають онлайн кредити Webmoney
  2. Процедура оформлення онлайн кредиту
  3. Переваги онлайн кредиту

Онлайн кредит дуже зручний для тих, хто користується електронними грошима

Онлайн кредит дуже зручний для тих, хто користується електронними грошима. Система Webmoney надає можливість отримати грошові кошти в зручній валюті за одну хвилину, для цього необхідно мати хоча б формальний атестат.

Які бувають онлайн кредити Webmoney

Користувачі платіжної системи мають відмінну можливість без проблем отримати бажану грошову суму. Для цього передбачено кілька варіантів для оформлення позики. Кредит можна взяти:

  • у знайомої людини, зареєстрованого в системі Вебмані;
  • будь-якому користувачу Webmoney Transfer;
  • у кредитних організацій, що видають позики користувачам Вебмані.

У запиті потрібно вказати бажану суму і термін, на який планується оформити позику. Система підбере кілька варіантів. Щоб мати можливість отримувати онлайн кредит Webmoney на цьому сайті , Користувач повинен мати високий бізнес-рівень (BL) - від 15 балів, він залежить від фінансової активності власника гаманця і рівень довіри користувачів (TL), який пов'язаний з наданням кредитних ліній іншим учасникам. Крім того, в особистому кабінеті повинно бути фото власника електронного гаманця. Для того щоб взяти гроші в іншого користувача, необхідно відкрити ліміт довіри один одному. Кредитори охочіше довіряють тим, хто вже брав гроші в борг і своєчасно їх повернув. В системі Вебмані зберігається така інформація. Кредитору доступні ці дані, вони впливають на прийняття рішення.

Процедура оформлення онлайн кредиту

Для того щоб взяти онлайн кредит, перш за все потрібно мати гаманець-WMR. Завантаживши відсканований паспорт, користувач отримує формальний атестат, який надає лише обмежені можливості. На вигідні пропозиції в цьому випадку розраховувати не доводиться. При такому вигляді атестата можна отримати лише невелику суму грошей, до того ж, їх не можна буде вивести на карту.

Наявність персонального атестата дозволяє оформляти позику на більші суми, при цьому всі фінансові обмеження знімаються. Отримані грошові кошти можна буде перевести на банківську карту або інший гаманець, розрахуватися ними за покупку в інтернет магазині. Для отримання такого атестата необхідно звернутися до акредитованого представника Вебмані з паспортом або пройти онлайн ідентифікацію.

Переваги онлайн кредиту

Позика, оформлений в системі Webmoney, має цілий безліч плюсів. До такої послуги вдаються завдяки наступним перевагам:

  • необхідну суму можна отримати в короткі терміни, для цього не потрібно чекати схвалення заявки;
  • не потрібно збирати пакет документів;
  • для отримання грошей має бути дотримано мінімум умов;
  • користувач нічим не ризикує.

При всіх перевагах є один незначний недолік - високий відсоток. Його нараховують щодня. Однак є можливість пошукати більш прийнятний серед усіх запропонованих системою варіантів в межах від 0,5 до 1,5%. Як правило, термін для повернення грошей надається невеликий.