Порівнюємо і вибираємо дебетові карти Яндекс Гроші, Ківі, Вебмані

  1. Дебетова карта QIWI
  2. Дебетова карта Яндекс.Деньги
  3. Дебетова картка Webmoney
  4. висновок

Сьогодні багато платіжні системи інтернету пропонують користувачам дебетові карти з цікавими умовами обслуговування і вигідними тарифами. Давайте розглянемо картки основних платіжних систем: QIWI, Яндекс.Деньги і Webmoney.

Деньги і Webmoney

Дебетова карта QIWI

Платіжна система Ківі пропонує оформити дебетову карту однойменного банку платіжної системи VISA. Пластик неіменної, термін дії складає 2 роки, вона надсилається Поштою Росії в межах РФ або доставляється кур'єром служби СПСР-ЕКСПЕСС.

Щоб отримати дебетову карту QIWI, потрібно зареєструватися в однойменної платіжної системи або увійти в обліковий запис. Відкрити розділ «Банківські картки» - «Замовити пластикову карту VISA». У новому вікні потрібно ввести ПІБ і паспортні дані (номер серія, дата видачі та т.д.) Залишиться вибрати країну і спосіб доставки:

  1. Доставка карти через кур'єра обійдеться в 425 руб.
  2. Доставка поштовим відправленням буде коштувати 100 рублів

Далі потрібно буде вказати адресу доставки разом з індексом і натиснути кнопку «Купити карту».
Жителі Москви і області можуть купити карту в спеціальних пунктах продажу, адреси яких можна уточнити на офіційному сайті Ківі.

Після отримання карту потрібно буде активувати. У власника є два способи:

  1. Через особистий кабінет на сайті Ківі, потрібно буде ввести номер карти, після чого на мобільний телефон прийде смс-повідомлення з PIN-кодом
  2. За допомогою смс-повідомлення на короткий номер 7494 з зазначенням номера карти і абревіатури «QVP». У відповідному повідомленні буде висланий одноразовий пароль, який потрібно відправити назад. Після цих дій, прийде повідомлення з PIN-кодом

Тарифи на обслуговування по картці QIWI

Випуск пластика і річне обслуговування обійдуться в розмірі вартості доставки Випуск пластика і річне обслуговування обійдуться в розмірі вартості доставки. Тобто, крім плати за доставку, власник більше нічого не повинен оплачувати за обслуговування. Якщо говорити про ліміти на видачу готівки, то в місяць можна зняти не більше 60 000 руб. для ідентифікованих користувачів, 40 тис. можуть бачити інші користувачі, які пройшли спрощену ідентифікацію, 20 000 в місяць зможуть зняти власники не ідентифікованих гаманців. При цьому добовий ліміт також залежить від статусу користувача. Наприклад, для не ідентифікованих клієнтів він складе 5000 руб. в день, а для користувачів минулих ідентифікацію - 60 тисяч.

За переведення в готівку коштів в будь-яких банкоматах буде стягуватися комісія в розмірі 2% від суми операції + 50 руб. Запит балансу в банкоматі будь-якого банку обійдеться в 13 рублів. Переклад на карти сторонніх організацій буде коштувати 2% від суми операції. А ось смс-інформування та виписка по рахунку абсолютно безкоштовні. Окрему комісію за поповнення карти QIWI-Банк не стягує, але можливо комісія буде нарахована банком-відправником. Крім іншого поповнити карту можна через термінали Ківі, просто поповнивши рахунок Visa QIWI Wallet. Вони єдині, поповнюючи один, автоматично засоби відображаються і на карті.

Дебетова карта Яндекс.Деньги

Платіжна система Яндекс.Деньги пропонує своїм користувачам золоту картку платіжної системи Mastercard, термін дії складає 3 роки. Пластик має чіп і магнітну смугу, що робить покупки ще безпечніше. Також картка підтримує PayPass, яка дозволяє розплачуватися за товари і послуги без введення ПІН-коду, в один дотик. Рахунок Яндекс.Гаманця користувача безпосередньо пов'язаний з рахунком карти, засоби відображаються на обох рахунках дзеркально. Банком-емітентом картки є Тінькофф.

Щоб отримати карту Яндекс.Деньги потрібно зареєструвати рахунок в системі або увійти через діючий акаунт. Після доведеться заповнити анкету, вказавши ПІБ, серію і номер паспорта, дату видачі, також потрібно вписати номер ІПН. Другим кроком стане введення адреси для доставки, тут вказуємо країну проживання, регіон, місто, вулицю і т.д. Для обслуговування по телефону потрібно придумати і ввести кодове слово в спеціальну форму анкети, вказати дату народження. Після цього кроку залишиться натиснути кнопку «Випустити карту».

Пластик відправляється тільки поштовим відправленням в різні країни (РФ, Абхазія, Грузія, Білорусія і т.д.) Вартість доставки по Росії становить 149 руб.

Після отримання картки на руки, її потрібно буде активувати. Для цього потрібно клікнути по балансу рахунку в особистому кабінеті Яндекс.Денег і пройти на сторінку активації. Тут потрібно ввести останні 8 цифр отриманої картки, термін її дії та пароль. Після цієї операції карта буде активована, а на телефон прийде смс-повідомлення з ПІН-кодом. При цьому, на відміну від картки КИВИ, де пін-код можна міняти хоч кожен день, код до карти Яндекс.Гаманця видається один раз і не підлягає зміні.

Тарифи на обслуговування

За користування карткою протягом терміну її дії клієнт платити лише один раз - 149 рублів при замовленні За користування карткою протягом терміну її дії клієнт платити лише один раз - 149 рублів при замовленні. Якщо говорити про ліміти на оплату товарів і послуг, то вони залежать від статусу особистого гаманця в системі Яндекс.Деньги. Наприклад, анонімні користувачі можуть витратити в день не більше 15 000 руб., А в місяць не більше 40 000 руб. Ідентифіковані користувачі мають можливість розплатитися за 1 раз сумою до 100 000 руб., А місячний ліміт для них становить 6 млн. При цьому на зняття готівки діють інші ліміти, для анонімів і іменних гаманців - це не більше 5000 руб. на добу і не більше 40 000 руб. у місяць. У ідентифікованих користувачів обмежень по сумах немає.

Серед безкоштовно - це смс-інформування по всіх операціях, яке можна підключити самостійно в особистому кабінеті на сайті платіжної системи, там же можна знайти інші зручні фішки (Автоплатеж і т.д.)

А ось комісія за зняття готівки у карти Яндекс.Денег вище, вона становить 3% від суми операції + 15 руб., Але не менше 100 руб. Ті ж умови діють за переказами з карти на карту.

Дебетова картка Webmoney

Платіжна система Webmoney також пропонує своїм користувачам оформлення дебетових карт, емітованих НКО «Мережева Розрахункова палата», а також дебетових валютних карт. Ми вирішили розглянути умови по іменний дебетової картці платіжної системи MasterCard Worldwide, яка видається з 16 років. Термін її дії становить 2 роки.

Отримати іменну картку Вебмані можуть власники атестатів не нижче формального при пред'явленні кольоровий ксерокопії паспорта в особистому кабінеті на сторінці Центру атестації. Без цього пункту заявка не буде прийнята. Для оформлення заявки будуть використані дані Центру атестації, тому потрібно уважно перевірити паспортну інформацію в особистому кабінеті. Якщо дані змінилися, потрібно виправити їх в особистому кабінеті, тому що вони автоматично вставляються в заявку.

Щоб оформити карту, відкриваємо розділ «Фінанси» - «Карти» - «WM-CARD», після чого відбудеться перенаправлення на офіційну сторінку сайту Щоб оформити карту, відкриваємо розділ «Фінанси» - «Карти» - «WM-CARD», після чого відбудеться перенаправлення на офіційну сторінку сайту. Тут вибираємо потрібний пластик, в нашому випадку, це рублева пластикова карта Мастеркард. Перевіряємо персональну інформацію ще раз і натискаємо «Далі». Третім кроком стане вибір міста доставки картки: Москва, Волгоград, Краснодар, Казань, Нижній Новгород, Рязань, Чебоксари. Чи залишиться вибрати пункт видачі. Наприклад, проживаючи в Москві, користувач може отримати картку в головному центрі Вебмані. Натискаємо «Далі».
Четвертим кроком стане підтвердження замовлення карти. Перевірте всі дані і натисніть «Підтвердити». Після цього ви будете перенаправлені на сторінку оплати замовлення, залишиться авторизуватися в системі Вебмані, ввести код перевірки і оплатити рахунок.

Коли карта буде перебувати в обраному пункті видачі, клієнт отримати повідомлення через WebMoney Keeper. Чи залишиться забрати конверт з картою і ПІН-кодом в пункті і активувати її. Активація карти доступна на офіційному сайті ВМ-КАРД в розділі «Мої замовлення», активація відбувається протягом доби.

Тарифи на обслуговування

Випуск і обслуговування картки протягом першого року обійдеться клієнтові в 550 рублів, саме цю суму доведеться сплатити при замовленні пластику. За обслуговування протягом другого року дії стягується щомісячна комісія в розмірі 20 руб. Добовий ліміт становить 100 тисяч руб., А місячний не перевищує 500 тисяч руб. За переведення в готівку коштів по карті в сторонніх банкоматах доведеться оплачувати по 1,5% від суми, за аналогічну операцію в власних банкоматах НКО РПС комісія не стягується. За переведення в готівку коштів в ПВН сторонніх банків комісія складе 1,7% від суми, а ось комісія за зняття коштів в банкоматах банків-учасників ОРС складе всього 0,6% від суми. Смс-банкінг платний, коштує 1 рубль на добу.

висновок

Сказати однозначно яку карту краще замовляти не можна. Тут залежить від того, якою системою ви найчастіше користуєтеся. Якщо Ківі, то звичайно простіше буде замовити картку Ківі, якщо Вебмані, то неодмінно вигідніше буде користуватися пластиком Вебмані.
Однак якщо говорити про тарифи самих карт, незважаючи на їх належність, то найвигіднішою можна назвати дебетову карту QIWI. У неї найнижча вартість річного обслуговування, безкоштовний смс-банкінг. Що стосується комісії за операції поповнення / зняття, то лідером стане карта Вебмані з найнижчими тарифами, але висока вартість річного обслуговування і платний смс-банк не дозволяють вивести карту в лідери.

З точки зору зручності, карта Ківі теж буде першою, ідентифікація там простіше, чому у Яндекса, а ось захищеність дещо гірше.

Матеріали по темі