Спрощення ідентифікації в WebMoney

Процедура ідентифікації користувачів в системі платежів WebMoney Transfer постала в двох нових іпостасях, які в значній мірі спрощують отримання атестата з позначкою « початковий ».

початковий

Оновлений функціонал WebMoney спеціально розроблений для більш доступного і безкоштовного використання. Щоб отримати насолоду від великим спектром послуг системи, досить застосувати одну з двох простих процедур. Громадянин РФ може поповнити R-гаманець зі свого особистого рахунку, що знаходиться в будь-якому з російських банків. Другий варіант передбачає прикріплення до гаманця картки одного з банків-партнерів.

Відомо, що початковий етап користування системою відкриває такі можливості як: поповнення гаманців, переказ грошових коштів і їх висновок. При цьому всі операції супроводжуються лімітами, які перевищують ті можливості, що надаються власникам атестатів іншого - більш низького рівня. Атестат початкового типу є пропуском до відкриття власного інтернет-магазину. Вибір здійснюється з каталогу MegaStock і дозволяє використовувати запропонований інтерфейс для автоматизації прийому платежів. Тут же пропонується задіяти функціонал Capitaller, необхідний для колективної роботи з гаманцями.

Нові форми ідентифікації дозволяють проходити процедуру, буквально не встаючи з комп'ютерного крісла. Для отримання атестата за допомогою поповнення гаманця з рахунку, відкритого у фінансовій установі доведеться дотримати необтяжливе умова. Воно спирається на наявність самого рахунку, зареєстрованого на фізичну особу в будь-якому з вітчизняних банків.

Можна також вдатися до послуг партнерів WebMoney. Серед таких виступають: Альфа-Банк, Консервативний Комерційний Банк, Океан-Банк та ін. Початковий атестат видається тільки за умови збігу персональних даних власника гаманця з інформацією, вказаною на карті або відомостей, які супроводжують рахунок. Збереглися і колишні способи, що дозволяють стати власником початкового рівня: можливість поповнення рублевого гаманця за посередництва Юністрім , Contact , Анелік або спілкування з персонализатором.

Переваги автоматичної ідентифікації поширяться і на жителів України. Процедура вступить в дію при поповненні WMU-гаманця на тих же умовах, які дійсні для його рублевого еквівалента.