Швидкі позики в Нижньому Новгороді

  1. Механізм роботи Займера

Якщо в розвинених країнах кредит оформляється тільки для отримання бажаного завчасно, в нашій країні - це найпоширеніший спосіб вирішення фінансових проблем. Але що робити, якщо гроші потрібні терміново і в невеликій кількості, але при цьому часу на очікування схвалення заявки в банку і на збір необхідних паперів немає. Рішенням завдання стануть приватні позики в Нижньому Новгороді, які видаються роботом «Займер» через інтернет.

  • Процес оформлення займає дуже мало часу;

  • Імовірність схвалення позики дуже висока (приблизно 80-90%);

  • Можливість отримання кредиту і з поганою кредитною історією;

  • Оформлення позики тільки за одним документом (паспорт громадянина РФ з постійною реєстрацією);

  • Немає необхідності підтвердження доходів;

  • Можливість виправлення кредитної історії та ін.

Якщо в розвинених країнах кредит оформляється тільки для отримання бажаного завчасно, в нашій країні - це найпоширеніший спосіб вирішення фінансових проблем

«Займер» є однією з найнадійніших кредитних організацій, що видають експрес позики. У компанії є ліцензія, дія якої контролюється Центробанком. Тому максимальний рівень кредитних відсотків не може бути вище дозволеного.

Швидкий займ в Нижньому Новгороді на увазі взяття боргу на термін від 7 до 30 днів. Максимальна сума позики становить 30 000 рублів. Процентні ставки трохи вище, ніж в звичайних банках, і розраховуються подневная або помісячно.


Механізм роботи Займера

Це повністю автоматизована МФО, яка дозволяє за лічені хвилини оформити позику з моментальним нарахуванням грошей. Процедура оформлення кредиту починається з розрахунку потрібної суми і часу повернення позики. Робиться це на першій же сторінці сайту за допомогою бігунків, при цьому система показує точну суму боргу і термін його повернення.

Далі йде реєстрація.

Клієнти, які взяли позику повторно, можуть просто увійти в особистий кабінет, присвоєний йому при першій реєстрації. При заповненні поля з телефонним номером, необхідно підтвердити телефон за допомогою СМС коду, який система направить позичальнику. Далі йде заповнення форми з особистими даними і відправка заявки. Протягом двох хвилин робот аналізує дані і приймає рішення.

Далі необхідно вибрати спосіб отримання кредитних коштів. Якщо обраний спосіб отримання грошей на карту, то необхідно прикріпити її і підтвердити факт приналежності карти заявнику.

Після цього необхідно ознайомитися з умовами договору, погодитися з його пунктами. Вся інформація про стан боргу відобразиться в особистому кабінеті.

Завдяки співпраці з багатьма платіжними системами, повернення боргу Займеру не складе труднощів, так як є можливість оплатити його через відділення «Зв'язковий», через онлайн платіжні системи (Ківі, Вебмані, Яндекс.Деньги, і інші.). Подробиці вказані в розділі «Як повернути позику».

Подробиці вказані в розділі «Як повернути позику»