Вигідні курси обміну Яндекс Гроші на WMR

Виберіть напрямок обміну:
Міняємо Яндекс Гроші на WMR
Середній курс обміну Яндекс Гроші в WMR: 1.0331
Усього доступно по обміну: 5875266.87 WMR (Російський рубль)
Резерв по зворотного обміну: 4217239.54 Яндекс Гроші

Представлені на цій сторінці обмінні пункти дозволяють обміняти Яндекс Гроші на WMR. Кожен з них, при включенні до лістингу Magnetic Money був досконально перевірений адміністрацією.

Для того, щоб зробити обмін Яндекс.Гроші на WMR, виберіть з представленого на цій сторінці списку обмінний пункт з відповідним курсом і необхідним резервом, після чого перейдіть за посиланням на його сайт. Далі дотримуйтесь інструкції, розміщеній на сайті обмінника.

Купуючи WMR за Яндекс Гроші, зверніть увагу на те, що на даній сторінці представлені максимум 10 обмінних пунктів надають кращі курси обміну. Тому якщо Ви хочете побачити всі обмінники, що працюють у напрямку Яндекс Гроші -> WMR, натисніть на кнопку "Показати всі".

У тому випадку, якщо не один з представлених на цій сторінці обмінників не задовольняє Вашим вимогам по резерву, то введіть в форму, розташовану над списком обмінних пунктів, суму Яндекс Гроші, яку хочете обміняти і натисніть кнопку "Розрахувати". Після чого, система автоматично прибере всі обмінники Яндекс Гроші WMR з резервом меншим, ніж необхідна Вам сума WMR.

Якщо Ви хочете поміняти Яндекс Гроші на WMR з додатковою знижкою, то перейшовши на сайт обмінного пункту (перед вчиненням обмінної операції), зареєструйтесь на ньому в якості клієнта. Зробивши це, Ви отримаєте ще й клієнтську знижку на додаток до тієї, що надає моніторинг обмінників Magnetic Money.

Якщо Ви хочете оцінити роботу, того чи іншого обмінника, прочитати відгуки про нього (це особливо актуально в тому випадку, якщо Вам раніше не доводилося стикатися з даними обмінним пунктом), а також отримати більш детальну інформацію про його діяльність, просто натисніть на значок Якщо Ви хочете оцінити роботу, того чи іншого обмінника, прочитати відгуки про нього (це особливо актуально в тому випадку, якщо Вам раніше не доводилося стикатися з даними обмінним пунктом), а також отримати більш детальну інформацію про його діяльність, просто натисніть на значок .


Інформація про систему Яндекс гроші

Яндекс.Деньги (Yandex Money) - це платіжна система, створена в 2002 році. На сьогоднішній день, вона дозволяє здійснювати безпечні платежі в Інтернет і зберігати всю інформацію про зарахування та платежах. Існує два способи управління рахунком в Яндекс.Деньги. Яндекс.Гаманець - це рахунок, доступ до якого здійснюється через сайт Яндекс.Денег. Їм можна користуватися з будь-якого комп'ютера. Валютою рахунку в системі Яндекс.Деньги є рублі.

Інформація про систему WebMoney Transfer

Платіжна система Webmoney, була створена в 1998 році компанією WM Transfer Ltd. На сьогоднішній день, система стала повноцінним середовищем для ведення електронного бізнесу. Для того щоб стати учасником системи Вебмані, необхідно встановити на своєму комп'ютері, КПК або мобільному телефоні програмний додаток, після чого, зареєструватися в системі і отримати персональний WM-ідентифікатор - унікальний номер користувача. Процес реєстрації також передбачає введення персональних даних і підтвердження їх достовірності через високорозвинений сервіс WM-атестації. Кожен користувач Webmoney має WM-атестат - цифрове свідоцтво, складене на підставі наданих їм персональних даних.