Зв'язка WebMoney і Альфа-Банк

Отже знову про гроші.

Час минає, досвід зростає і заробіток в Інтернеті приносить щораз більші результати. Цифри на гаманцях хвилюють своєю п'ятизначний, їх хочеться витрачати. Але як витрачати, якщо виведення грошей з WebMoney на рахунки в банках по-Кінські доріг. При перекладі пари десятків тисяч рублів з гаманця WM на банківський рахунок можна втратити на комісійних кругленьку суму. Шкода грошей! Вихід пропонує дружний тандем WebMoney і Альфа-Банку.

У мене є рублевий депозитний рахунок в Альфа-Банку з фізичної пластиковою карткою Visa, якого прив'язаний валютний рахунок з віртуальної пластиковою карткою Master Card (про ці картах я писав у статті про PayPall). Обидва ці рахунки управляються через веб-інтерфейс з фірмовою назвою «Альфа-Клік». У цьому інтернет-банку «Альфа-Клік» не так давно, а може і давно, але я не помічав, з'явилася можливість приєднати до своєї рублевої пластикової Visa один з гаманців WebMoney.

Процедура приєднання проста:

1. Заходьте в «Альф-Клік», в лівому меню вибираєте «Електронні гроші»

2 2. Потрапляєте в інтерфейс, де вказані ваші електронні гаманці, прив'язані до рахунків в Альфа-Банку. Натискаєте на кнопку «Створити нову в'язку»

3 3. У вікні обов'язково руками (!!!), а не копіювати-вставити, вбиваємо номер рублевого гаманця без букви R, який хочемо прив'язати до рахунку в Альфа Банку.

4 4. У наступному вікні натискаємо на кнопку «Отримати пароль» і готуємо мобільний телефон, на який прийде СМС з паролем. Треба зауважити, що при відкритті рахунку в Альфа Банку, до нього обов'язково прикріплюється номер мобільного телефону. Будь-яка операція підтверджується через СМС.

Отримуємо пароль і вбиваємо його в єдине в цьому вікні поле. Натискаємо кнопку «Підтвердити». Якщо все зроблено правильно, в останньому вікні нас запросять привітають з успішною операцією і запросять підтвердити її через інтерфейс WebMoney.

Якщо відкритий WM Keeper, то на нього прийде повідомлення з посиланням на захищену зону, пройшовши по якій натисканням кнопки підтверджуємо наше бажання пов'язати Альфа рахунок з рахунком WEBMoney. У підсумку в на сайті веб мані отримуємо ось таку картинку.

Тут, для того, щоб операції з переказу були миттєвими треба натиснути кнопочку вгорі «Дати довіру» Тут, для того, щоб операції з переказу були миттєвими треба натиснути кнопочку вгорі «Дати довіру». Це формальна операція і не треба боятися. Натисканням на цю кнопку, Ви не віддаєте нікому ніякі гроші, а просто довіряєте спостерігати за операціями і зберігати їх історію. Можна встановити часовий і сумовий ліміт, на операції з переказу.

За операцію з переказу грошей з гаманця на Альфа рахунок і назад візьмуть 2% (Альфа Банк) і 0,8% (WEB Money).