Тіллерсон затвердив список подсанкціонних російських компаній

Державний секретар США Рекс Тіллерсон затвердив список російських підприємств і установ, співпраця з якими буде загрожувати санкціями американському бізнесу та іноземним компаніям Державний секретар США Рекс Тіллерсон затвердив список російських підприємств і установ, співпраця з якими буде загрожувати санкціями американському бізнесу та іноземним компаніям   Про це повідомила прес-секретар Державного департаменту США Хезер Науерт, передає   Depo

Про це повідомила прес-секретар Державного департаменту США Хезер Науерт, передає Depo.ua з посиланням на " Укрінформ ".

"Відповідно до ст.231 цього закону (Акту протидії російському впливу на країни Європи і Євразії - ред.), Держсекретар Рекс Тіллерсон доручив Держдепартаменту оприлюднити інформацію, де будуть визначатися особи, які перебувають у складі або діють від імені оборонного і розвідувального секторів уряду Російської Федерації. це означає, що держсекретар Тіллерсон затвердив це рішення ", - сказала Науерт.

Вона також зазначила, що Державний департамент проінформує Конгрес, ключові підприємства та установи в США, а також союзників і партнерів Сполучених Штатів.

"Найближчим часом очікується публікація цих списків у відкритому доступі на офіційному веб-сайті Державного департаменту США", - повідомила Науерт.

Тим часом американське видання The New York Times оприлюднило списки російських підприємств до того, як вони вийшли на офіційній сторінці Держдепу.

До нього увійшли, в тому числі, компанії "Алмаз-Антей", концерни "Калашников" і "Іжмаш", корпорації "Оборонпром", "Ростех", а також такі структури, як ГРУ, ФСБ, СЗР, Центр спеціальних технологій та інші . Крім того, до переліку внесено компанії російського авіапрому, в тому числі "Російські вертольоти", корпорації "Мить", "Сухий", "Туполєв".

Всього в список потрапило близько чотирьох десятків компаній і організацій.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ