Налаштування переднього перемикача

  1. У переднього перемикача велосипеда існують три головні настройки
  2. Обмежувач крайніх положень
  3. блокуючі пристрої
  4. Високі передачі (велика зірка (H))
  5. троси

Подробиці Переглядів: 66031

Налаштування переднього перемикача велосипеда проводиться тільки після налаштування заднього тому, що на настройку переднього перемикача впливає стан ланцюги на касеті (Повинна бути можливість перемикати задні передачі). Налаштування переднього перемикача вимагає хорошого окоміру і трохи терпіння. Перед налаштуванням слід добре прочистити і змастити його рухомі частини.

Але навіть після хорошої настройки переднього перемикача немає гарантій того що він буде перемикати передачі чітко. Це відбувається через специфіку його роботи, він перемикає ланцюг у верхній частині, коли вона знаходиться в напрузі. Для чіткого перемикання передач на системі слід зменшувати темп педалювання під час перемикання.

У переднього перемикача велосипеда існують три головні настройки

положення перемикача

Найпершим і основним в налаштуванні переднього перемикача є його установка на раму. Є два аспекти на які треба звернути увагу - кут установки і висота.

1. Для того, щоб встановити передній перемикач велосипеда під правильним кутом, треба подивитися на рамку перемикача зверху. Поворотами його на рамі поставте перемикач в таке становище, щоб вісь його рамки була паралельна осі ведучої зірки. Якщо допустити невеликий зсув передньої рамки всередину (ближче до рами) це може позбавити від зіскакування ланцюга з маленької зірки при перемиканні, однак при русі на великій зірці ланцюг може терти про рамку (коли на касеті стоїть маленька зірка). А якщо допустити зрушення в іншу сторону (коли передня частина рамки повернута назовні), це може допомогти позбутися від тертя ланцюга про раму, однак при перемиканні на меншу зірочку ланцюг може зіскакувати з неї. Правда для зіскакування ланцюга можна встановити обмежувач ланцюга.

2. Правильно налаштована висота установки переднього перемикача, також позначається на чіткості перемикання передач. Зазвичай між зовнішньою рамкою і верхнім зубцем великої зірки залишають зазор 2 мм, Однак деякі велосипедисти домагаються і більш меншого відстані. Відповідно чим менше відстань, тим чіткіше перемикання передач.

Для того, щоб домогтися мінімального зазору при установці переднього перемикача потрібно, щоб вигин його рамки відповідав вигину зірки. Якщо зірка буде занадто великий, ніж розрахований перемикач, тоді його передня частина буде зачіпати зуби і зазор доведеться збільшити. А якщо зірка менше ніж розрахований перемикач, тоді якість перемикання передач не зміниться, але ланцюг, перебуваючи на маленькій зірці, може почати терти про рамку.

Обмежувач крайніх положень

Низькі передачі (маленька зірка (L))

Приступаючи до налаштування крайнього положення переднього перемикача велосипеда, встановіть ланцюг на маленьку зірку попереду і на велику ззаду. Далі слід послабити анкерний болт на перемикачі (який зміцнює тросик), після закриття до упору і послабити на один оборот регулювальний барабан на манетке .

Далі слід послабити анкерний болт на перемикачі (який зміцнює тросик), після закриття до упору і послабити на один оборот регулювальний барабан на   манетке

Обмежувач нижніх передач служить для того, щоб не допускати перекидання ланцюга далі найменшої зірочки. Якщо затягнути обмежувач занадто сильно, то переключити передачу на маленьку зірочку буде складно або взагалі неможливо, а якщо затягнути його занадто слабо, тоді ланцюг буде зіскакувати із зірки. Регулювання положення відбувається шляхом обертання регулювального гвинта L, при крученні за годинниковою стрілкою рамка перемикача рухається в сторону рами, а при крученні проти годинникової стрілки рамка рухається в бік великої зірки. Потрібно закрутити обмежувач так, щоб ланцюг знаходилася якомога ближче до внутрішньої частини рамки перемикача, але не зачіпала її.


Після цього потрібно натягнути трос і закріпити його анкерним болтом.

блокуючі пристрої

У деяких випадках, для поліпшення перемикання передач на маленьку зірочку, все-таки доводиться послабити регулювальний гвинт переднього перемикача. Через це ланцюг починає зіскакувати з зірочки, щоб перешкодити цьому, можна встановити спеціальне пристосування - обмежувач. Він кріпиться на підсідельну трубку рами і фізично не дає ланцюга зіскочити з системи .

Високі передачі (велика зірка (H))

При регулюванні обмежувача високих передач ланцюг встановлюється на саму меленькую зірочку ззаду і найбільшу спереду. Обертання гвинта проти годинникової стрілки рухає рамку перемикача ближче до рами, а обертання за годинниковою стрілкою далі від рами. Обертаючи гвинт, треба встановити перемикач так, щоб зовнішня частина рамки була якомога ближче до ланцюга, але не зачіпала її при крученні педалей.


Після регулювання крайніх положень, обертаючи педалі, по черзі перемикайте передачі в обидві сторони. Якщо ланцюг погано сходить з великих зірок на маленькі тоді потрібно послабити тросик. Для цього поверніть барабан регулювання троса на манетке за годинниковою стрілкою. Якщо ланцюг погано перемикається з маленьких зірок на великі, тоді навпаки натягайте тросик, обертаючи барабан проти годинникової стрілки.

Будьте уважні, на деяких перемикачах регулювальні болти "L" і "H" можуть бути розташовані навпаки.

Після настройки переднього перемикача, треба перевірити його роботу під навантаженням. Для цього потрібно сісти на велосипед і проїхатися перемикаючи передачі. Якщо ланцюг переходить з однієї зірочки на іншу м'яко і швидко і при цьому не зачіпає рамку перемикача, значить все налаштовано добре. Якщо зачіпає тоді потрібно перевірити паралельність рамки і шестерень, а також самі зірки (вони можуть бути деформовані).

Однак зверніть увагу, що якщо ланцюг знаходиться в сильно-діагональних положеннях (наприклад 3-1, 2-9, 1-7, 1-8, 1-9), вона може тертися об рамку перемикача. Це допустимо, так-як такий стан ланцюга небажано при їзді ( як правильно перемикати швидкості ).


При терті ланцюга про рамку перемикача, на останній можуть залишатися вм'ятини, про чітке перемиканні передач при цьому можна буде забути. Тоді ніяка настройка вже не допоможе.

троси

Іноді проблеми з перемиканням передач можуть бути викликані занадто великим тертям тросів керуючих їм, а не налаштуванням перемикачів. Велике тертя може привести до того, що рамка буде повільніше повертатися під дією пружини.

Читайте також:

Вибір велосипедних передач

Класифікація обладнання Shimano

Як купити велосипед, коли не вистачає грошей

Всі статті розділу