Замовити проект вентиляції. Проектування систем вентиляції фахівцями

  1. Документація, що розробляється інженерами ЛЮКС-КЛІМАТ, включає наступні напрямки

Перед будівництвом практично будь-якої будівлі спочатку створюється його проект Перед будівництвом практично будь-якої будівлі спочатку створюється його проект. Цей процес розділений на етапи, які включають в себе проектування систем, від яких залежить життєдіяльність об'єкта - системи вентиляції. Грамотне проектування виключає ризик переробок і подорожчання будівництва, забезпечує повноцінність експлуатації всіх інженерних систем об'єкта, чиє обладнання та схеми працюватимуть безвідмовно і тривалий термін.

Перед тим, як почати створювати проект вентиляційної системи, фахівцями розраховується площа будівлі, з'ясовується його призначення, виявляються технологічні, архітектурні та дизайнерські рішення, складаються креслення, плани приміщень, уточнюються умови підключення до мереж електроживлення, тепло- та холодопостачання.

З огляду на все вищесказане, проектування інженерних вентиляційних систем систем варто доручати кваліфікованих фахівців.

Компанія ЛЮКС-КЛІМАТ має серйозний досвід у створенні проектів кліматичних вентиляційних систем, проектний відділ компанії оперативно і грамотно розробляє документацію по проекту, відповідно до стандартів і норм безпеки.

У числі проектів ЛЮКС-КЛІМАТ - установка і запуск системи вентиляції на приватних (квартири, котеджі, басейни) і комерційних об'єктах (торгові площі, виставкові комплекси, адміністративні будівлі, готелі, клініки, ресторани, спортивні комплекси і т.д.), а також на промислових підприємствах і приміщеннях спеціального призначення (склади, цехи, серверні, станції стільникового зв'язку, лабораторії).

Документація, що розробляється інженерами ЛЮКС-КЛІМАТ, включає наступні напрямки

  • Кондиціонування та вентиляція: припливно-витяжна вентиляція, центральне кондиціонування, децентралізовані агрегати, прецізінное кондиціювання, чиллер-фанкойл, мультизональні системи, спліт-системи.
  • Опалення, тепло- та холодопостачання, холодильні станції з компресійними і абсорбційними машинами.
  • Оборотне водопостачання з мокрими градирнями і сухими охолоджувачами.
  • Димовидалення, осушення та зволоження повітря.
  • Автоматизація всіх систем в будівлі.

При розробці проектів використовуються програми підбору техніки від виробників обладнання, це дозволяє врахувати всі побажання замовника і підібрати оптимальне співвідношення ціни і якості обладнання.

Фахівці ЛЮКС-КЛІМАТ розробляють проектну документацію відповідно до вимог замовника, відповідно до нормативних актів, оперативно, з наданням технічної підтримки та авторського нагляду під час реалізації рішень проекту вже на об'єкті.

Замовити проект вентиляції