Як повернути чоловіка в сім'ю - поради психолога

  1. Як повернути чоловіка в сім'ю - психологія або мистецтво шукати причини
  2. Як можна повернути коханого чоловіка в сім'ю, якщо у нього є інша жінка?

Часто після багатьох років подружнього життя, чоловіки йдуть до інших. Найчастіше благовірні просто йдуть - нема до кого-то конкретного, а в нікуди. Причин і приводів для цього існує величезна безліч, хтось занадто пізно розуміє, що не готовий до шлюбних уз, а хтось закохується в іншу людину. Далі в статті - поради психолога щодо того, як повернути чоловіка в сім'ю.

Як повернути чоловіка в сім'ю - психологія або мистецтво шукати причини

Для початку варто визначити, чому саме чоловік пішов з сім'ї? Як показує практика, чоловіки рідко кидають сім'ю через іншої жінки. Набагато більш частою причиною є те, що дружина не може позиціонувати себе так, як хотілося б дружину. Тому, почати доведеться з себе коханої.

І так, як повернути чоловіка в сім'ю після розлучення - для початку привчите себе любити чоловіка і поважати його думку. Викорінити власні забобони на тему того, що чоловік вам чимось зобов'язаний. Припиніть розглядати його як постачальника вашої родини. А адже саме таки бачать чоловіків більшість жінок. Запам'ятайте, чоловік буде тільки з тією жінкою, яка полюбить його по-справжньому. І тільки заради неї він завоює весь світ.

Якщо доводиться часто зустрічатися зі своїм колишнім по роботі або з інших причин, намагайтеся знаходити спільні теми для розмов. Розмови про дітей і аліменти в даному випадку недоречні, т. К. Навряд чи зблизять вас знову. Шукайте теми, приємні йому. Якщо таких не знаходиться, будьте готові до того, що вам терміново доведеться захопитися футболом, автомобілями або риболовлею. Хороша дружина це, перш за все друг, з яким можна поговорити по душам.

Як можна повернути коханого чоловіка в сім'ю, якщо у нього є інша жінка?

Якщо ви точно знаєте, що чоловік пішов до іншої, то тут доведеться діяти більш тонко. Для початку подумайте, а чи потрібен вам чоловік, що проміняв вас на іншу. Якщо так, то необхідно терміново переходити до активних дій. Врахуйте, що крики, істерики і загрози в даному випадку є дуже поганими помічниками. Вони тільки переконають вашого чоловіка, що пішовши з сім'ї, він зробив правильний вибір.

Для початку варто з'ясувати сильні сторони вашої суперниці. Якщо зовні таких не спостерігається, то подумайте, що в ній могло сподобатися вашому чоловікові? Ця жінка може виявитися звичайною сірою мишкою. Але такі сірі мишки, як правило, дивляться на чоловіків з обожнюванням, яке змушує їх відчувати себе героями. А хто не хоче відчути себе героям, що захищає маленьку, слабку жінку?

Далі - відпустіть ситуацію! Живіть, розслабляйтеся і постійно працюйте над собою. Вашою метою в даній ситуації є доведення власного образу до досконалості. Стати кращим, успішнішим, розумніші, займіться власною кар'єрою, почніть стежити за собою. При цьому ніхто не вимагає від вас чернечого способу життя. Зустрічайтеся з іншими чоловіками і швидше за все ваш колишній, одного разу побачивши вас з кавалером, зрозуміє, яку жінку він втратив. Більш ніж імовірно, що відчувши суперництво, невдалий чоловіче сам зробить рішучі спроби повернутися в родину .

Зустрічаючись з чоловіком, поводьтеся стримано, але не дуже холодно. Не реагуйте на його нападки і зауваження, адже ви вище цього. А тепер - трохи про дії, які дозволять вам назавжди забути про ваші стосунки. Якщо ви думаєте про те, як повернути коханого чоловіка в сім'ю, то пам'ятайте, що не варто:

  • дзвонити по 10 раз в день;
  • закочувати істерики;
  • загрожувати накласти на себе руки або - вбити його;
  • звинувачувати чоловіка;
  • шпигувати;
  • «Накручувати» себе.

Як повернути чоловіка в сім'ю? Читайте ці поради, дотримуйтеся їх, і улюблений обов'язково повернеться! А ви ще й подумаєте - чи треба вам воно?

Як можна повернути коханого чоловіка в сім'ю, якщо у нього є інша жінка?
Якщо зовні таких не спостерігається, то подумайте, що в ній могло сподобатися вашому чоловікові?
А хто не хоче відчути себе героям, що захищає маленьку, слабку жінку?
Як повернути чоловіка в сім'ю?
А ви ще й подумаєте - чи треба вам воно?