Податкові відрахування через Ощадбанк: як повернути податки онлайн

 1. Як оформити податкове вирахування через Ощадбанк
 2. Хто може повернути податки через Ощадбанк
 3. Етапи повернення податків через Ощадбанк
 4. Скільки коштує допомога по поверненню податків
 5. Податкові відрахування через Ощадбанк: основні вигоди

Сбербанк - найбільший банк РФ, який пропонує своїм клієнтам найширший спектр послуг. Нова програма повернення податків виходить за межі стандартних банківських задач, але вона дозволяє клієнтам отримати податкове вирахування - частина коштів, сплачених за навчання, покупку квартири, страхування та багато інших послуг. Повернення податку за допомогою Ощадбанку - це швидко, зручно і вигідно, адже вартість цієї пропозиції вельми лояльна, а допомога фахівців непогано заощадить час.

Як оформити податкове вирахування через Ощадбанк

Щоб отримати податкове вирахування, потрібно звернутися в компанію ТОВ «НДФЛКА.РУ», з якою співпрацює Ощад. Ця організація допомагає в заповненні документів і забезпечує передачу даних в податкову інспекцію - список послуг, що надаються залежить від обраного пакета.

Важливо! ТОВ «НДФЛКА.РУ» забезпечує виключно інформаційно-консультаційний супровід. Гарантувати повернення податків неможливо - рішення приймається фіскальною службою виключно після детального розгляду заяви клієнта. Але в будь-якому випадку, грамотне заповнення анкети та декларації значно підвищує шанси на успіх.

Хто може повернути податки через Ощадбанк

Певним групам клієнтів доступна можливість повернути податки через Ощадбанк. Ви можете скористатися пропозицією, якщо:

Ви можете скористатися пропозицією, якщо:

думка експерта

Анастасія Яковлєва

Банківський кредитний експерт

Подати заявку

Прямо зараз ви можете безкоштовно подати заявку на позику, кредит або карту відразу в кілька банків. Попередньо дізнатися умови і розрахувати переплату на калькуляторі. Хочете спробувати?

 1. Купували житло - в залежності від суми витрачених коштів, можна повернути до 260 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, якщо нерухомість була куплена в іпотеку, то можна додатково повернути до 390 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за виплачені відсотки.
 2. Оплата навчання, витрати на лікування - в будь-якому з цих випадків можна повернути до 15 600 рублів на рік.
 3. Страхування життя - за програмою податкових виплат можна отримати назад до 15 600 рублів на рік.
 4. Інвестиційна діяльність - якщо був відкритий ІВС ( індивідуальний інвестиційний рахунок ), То його власник може повернути до 52 тисяч рублів на рік.
 5. Благодійність - допомога фахівців дасть можливість повернути всю суму, обмежень на цей рахунок немає.
 6. Внески до недержавного пенсійного фонду - можна повернути до 15 600 рублів на рік.

Внески до недержавного пенсійного фонду - можна повернути до 15 600 рублів на рік

Що зручно, оформити заявку на отримання податкового вирахування можна в режимі онлайн. Чи не доведеться багаторазово відпрошуватися з роботи, стояти в черзі і втрачати час - звернення в компанію ТОВ «НДФЛКА.РУ», що співпрацює з Ощадбанком, дає можливість зробити процедуру максимально комфортною.

Етапи повернення податків через Ощадбанк

Як оформити повернення податків онлайн? Спочатку потрібно зайти на сайт https://vozvratnalogov.online/master/create/lazy/1 і залишити заявку, вказавши прізвище, ім'я та контактні дані (номер телефону та адресу електронної пошти). Після цього залишається виконати кілька простих дій:

 1. Дочекатися дзвінка консультанта, який відповість на всі запитання і розповість про те, які документи необхідні для отримання податкового повернення
 2. Завантажити документи на сайт - передача файлів здійснюється через захищений канал, а тому можна не турбуватися про конфіденційність інформації
 3. Спеціаліст самостійно заповнить декларацію, підготувавши її для передачі у відповідну інстанцію
 4. Клієнт самостійно завантажує документи в особистому кабінеті ФНС, або звертається до податкової служби - дізнатися адресу на сайті також можна на сайті https://vozvratnalogov.online.

Крім того, на порталі представлений калькулятор вирахування https://vozvratnalogov.online/calculator, який дозволяє розрахувати належну суму грошей в режимі онлайн. Після того як інформація буде перевірена у відповідній інстанції, гроші будуть зараховані на карту і їх можна буде з легкістю зняти в будь-якому банкоматі.

Опитування: чи задоволені Ви якістю послуг, що надаються Ощадбанком в цілому?

Та ні

Скільки коштує допомога по поверненню податків

На офіційному сайті партнера Ощадбанку - компанії НДФЛКА.РУ, можна вибрати бажаний пакет послуг. Представлені три основні програми співпраці:

 1. Мінімальний пакет. Консультант ретельно перевірить заповнення анкети в режимі online, а також вивчить паперу, які в подальшому будуть передані в податкову службу. Це дозволить виключити можливі помилки і недоліки, через які може бути виданий відмову в отриманні податкового вирахування. Ціна: 499 рублів.
 2. Оптимальний пакет. Комплексна допомога, яка включає в себе не тільки вивчення і перевірку представлених паперів, але і передачу їх в податкову службу від імені клієнта. Ціна: 1 499 рублів.
 3. Максимальний пакет. Найпростіший і зручний спосіб повернути кошти. Клієнтові потрібно лише заповнити відповідну заявку на сайті, а також завантажити потрібні документи. Після заповнення анкети і декларації, папери будуть відправлені в ФНС кур'єрською доставкою. Ціна: 2999 рублів.

Якщо врахувати, про які суми йдеться, то вартість цієї пропозиції більш ніж лояльна
Якщо врахувати, про які суми йдеться, то вартість цієї пропозиції більш ніж лояльна. Але найголовніше, така допомога значно спрощує поставлену задачу і підвищує шанси на успіх. Можна заплатити всього 1 499 і забути про супутніх клопотах - залишається лише дочекатися, коли гроші будуть зараховані на карту, і придумати, як їх використовувати.

Податкові відрахування через Ощадбанк: основні вигоди

Переваги на користь того, щоб оформити повернення податків в Ощадбанку - очевидні. Це відмінна можливість отримати належні за законом кошти, витративши на це мінімум часу. А адже зекономлена сума - практично те ж саме, що і зароблена, від чого ще приємніше. Можна виділити основні переваги цієї пропозиції:

 • Всі документи оформляються в режимі онлайн - це найзручніший спосіб повернення податків, без черг і тривалого очікування
 • Лояльні розцінки на послуги - допомога фахівців обійдеться досить дешево, до того ж клієнти Ощадбанку можуть отримати додаткову знижку на послуги
 • Високі шанси на прийняття позитивного рішення по податковому відрахуванню - декларацію і анкету ретельно перевірить кваліфікований фахівець.

Кожен громадянин РФ, який справно платить ПДФО (податок на доходи фізичних осіб), має право на отримання податкового вирахування. Оформляйте заявку онлайн на сайті https://vozvratnalogov.online, щоб повернути гроші - коли мова йде про великі суми, краще довіритися професіоналам.

Хочете спробувати?
Опитування: чи задоволені Ви якістю послуг, що надаються Ощадбанком в цілому?