Повернення прав після позбавлення за п'янку

 1. Приклади виграних справ по поверненню прав за пиятику
 2. Терміни повернення прав за пиятику
 3. Правила та порядок повернення прав після позбавлення за п'янку за ст. 12.16
 4. Якщо позбавили прав за пиятику: чи можна повернути достроково
 5. Як повернути права після позбавлення за п'янку
 6. Як повернути права за п'янку, якщо закінчився термін для подачі апеляції
 7. Скільки коштує повернути права за п'янку

Автомобіль на дорозі є джерелом підвищеної небезпеки для інших учасників руху. Знаходження за кермом в стані алкогольного сп'яніння подвійно підвищує ризик настання дорожньо-транспортних пригод. Люди навіть при легкому підпитку здатні втрачати швидкість реакції і нормального сприйняття навколишнього оточення. Якщо у водія виявляється навіть легка ступінь сп'яніння, його однозначно позбавляють права керування транспортним засобом. Процес повернення прав після позбавлення за п'янку в 2016-2017 роках зазнав деяких змін. Тепер посвідчення на місці зупинки нетверезого водія не вилучає, - з цієї причини у адміністративного злочинця залишається деякий проміжок часу, протягом якого можна їздити з правами до суду.

Чому за поверненням прав при алкогольному сп'янінні варто звернутися до нас?

 • C вами буде працювати юрист вузької спеціалізації по поверненню прав
 • Досвід юристів по поверненню прав від 7 років
 • Ми вже виграли безліч справ по поверненню прав
 • Маємо зв'язку в ГИБДД і суді
 • Гаряча лінія цілодобово
 • Низька ціна - від 5000 руб. (Залежить від складності справи)
 • Ми зробимо всю роботу без Вашої участі

Етапи роботи по поверненню прав за пиятику

 • Безкоштовна консультація юриста по телефону або в офісі з аналізом документів
 • Укладення договору на ведення справи
 • Кваліфікована Захист Ваших інтересів в претензійному, судовому та досудовому порядку
 • повернення прав

Приклади виграних справ по поверненню прав за пиятику

Приклади виграних справ по поверненню прав за пиятику

Терміни повернення прав за пиятику

Деякі автолюбителі не замислюються над тим, що вони керують машиною в нетверезому вигляді. Зате їх цікавить питання, через який час можна розраховувати на повернення прав за пиятику.

Термін обмеження допуску до водіння обмежується трьома роками. Розраховувати на повернення за кермо раніше цього терміну без Автоюрист не варто. Законом передбачається повторне складання іспиту, - тільки в стінах місцевого відділення інспекції БДР.

Тільки після відпрацювання всіх квитків людина отримує право на повернення прав після позбавлення за пиятику.

Процедура вступу рішення суду про позбавлення прав в силу має на увазі десятиденний термін, який дається підсудному для формування і пред'явлення претензій. Якщо цього не відбулося, відстежувати закінчення дії адміністративного покарання можна самостійно.

Правила та порядок повернення прав після позбавлення за п'янку за ст. 12.16

Перше, що необхідно зробити після винесення вироку судом, це віддати права в інспекцію безпеки дорожнього руху Перше, що необхідно зробити після винесення вироку судом, це віддати права в інспекцію безпеки дорожнього руху. Не варто наївно вважати, що тимчасові права дають право на керування машиною після затримання напідпитку. Цей документ разом з правами повинен бути зданий на зберігання співробітникам правопорядку.

Якщо ви не знаєте, як повернути права після позбавлення за п'янку, можна просто звернутися в відділення ДАІ за місцем проживання і написати відповідне заяву. Подальший порядок дій пояснить інспектор, до якого вас розподілить електронна черга. Якщо людина заздалегідь готується до повернення за кермо автомобіля, можна використовувати наступний порядок повернення прав після позбавлення за п'янку:

 • Оплата всіх штрафів, які були раніше виписані на ім'я водія, винного в знаходженні в стані сп'яніння за кермом
 • Подати заяву, в якому буде вказана прохання про повернення водійського посвідчення. Зразок можна знайти на стенді в ГИБДД. Дата написання повинна бути не старше 30 днів після того, як закінчився термін позбавлення. Закон не примушує звертатися особисто, - можна відправити заяву листом або в відсканованому вигляді по електронній пошті;
 • Розраховуючи, скільки коштує повернути права за пиятику, варто враховувати витрати на проходження інстанцій і отримання нових документів для повернення посвідчення. На даний момент (1 липня 2019) склад портфеля сильно не змінився, сюди входять результати медичного огляду. Необхідно пам'ятати, що повернути права після позбавлення за п'янку за хабар посадовій особі може спричинити зовсім інший вид відповідальності;
 • Здача теоретичного іспиту. Закон не забороняє вирішувати квиток раніше терміну закінчення санкцій, проте факт здачі не дає право на повернення водійських прав після позбавлення за п'янку раніше покладеного терміну.

Якщо позбавили прав за пиятику: чи можна повернути достроково

Дії органів державної автоінспекції в частині позбавлення права керування транспортним засобом ґрунтуються на положеннях статті 12.8 Кодексу про адміністративні правопорушення. Не дивлячись на всю серйозність жесту, водії мають право клопотати про дострокове повернення посвідчення. Повернути права до суду за п'янку можуть допомогти досвідчені Автоюрист. У своїй роботі адвокати спираються на порушення порядку залучення людини до відповідальності. Тому, якщо при затриманні водія не були дотримані положення щодо приймання прав після позбавлення за п'янку, є шанс отримати свій документ назад.

Як повернути права після позбавлення за п'янку

Спроби самостійного вирішення питання щодо дострокового повернення прав зазвичай не приносять належного результату. Адвокат працює наступним чином:

 • Збирає докази, які можуть послужити спростуванням звинувачень в бік особи, яку позбавили посвідчення за їзду в п'яному вигляді;
 • Якщо клієнт не знає, як відновити права після позбавлення за п'янку, Автоюрист допомагає вибудувати ефективну захисну стратегію. Остання грунтуватиметься на виявленні фанатів порушення процедури вилучення прав, оформлення документів;
 • Адвокат розповість, які документи потрібні для повернення прав після позбавлення за пиятику. Це допоможе або оскаржити факт пиття спиртного перед поїздкою, або оскаржити наявність спиртного в крові обвинуваченого;
 • До суду подаються всі зібрані матеріали, адвокат клопоче про невинність підзахисного.

Якщо в ході роботи Автоюрист з'ясовується, що мали місце порушення при складанні протоколу, була відсутня документація на алкотестер або мундштук використовувався повторно, рішення суду можна буде скасувати і видати права.

Як повернути права за п'янку, якщо закінчився термін для подачі апеляції

Згідно з чинним законодавством, після винесення судового вердикту, у водія залишається 10 днів на те, щоб подати клопотання на повернення водійського посвідчення. Ситуація ускладнюється, однак вона є поправною. Автоюрист в цьому випадку завжди може скористатися процедурою нагляду.

Скільки коштує повернути права за п'янку

Від 5000 рублів і залежить від стадії і складності конкретного Вашого випадку.

Остаточний розрахунок оплати адвоката буде складатися з переліку робіт, які проводяться на благо клієнта. Сюди входять консультаційна підтримка, представництво в суді, збір доказів і дебати з представниками існуючої системи. Водіям, які цікавляться тим, скільки коштує повернення прав за пиятику, рекомендується вивчити прайс адвоката у справах, пов'язаних з позбавленням прав.

Відсутність водійського посвідчення може сильно позначатися на моральному стані людини, обмежувати його в отриманні доходу. Якщо власник машини вважає, що у нього забрали права несправедливо, можна звернутися до Автоюрист і оплатити повернення прав після позбавлення за п'янку через суд.

Цікаві статті

Чому за поверненням прав при алкогольному сп'янінні варто звернутися до нас?