перенесення ембріонів

 1. Перенесення ембріонів: хід операції
 2. Перенесення ембріонів: що робити далі
 3. Новини

саморегулююча організація Центр ЕКО Меркурій м Тюмень, вул

саморегулююча організація

Центр ЕКО МеркурійЦентр ЕКО Меркурій

м Тюмень, вул. Військова, 11/1
Телефон: (3452) 43-62-87, 60-00-07
Факс: (3452) 43-63-69
E-mail: [email protected]
Час роботи: пн.-пт. 9.00-16.30, субота 9.00-14.00

Клініка лікує безпліддя, проводить ЕКО по ОМС для жителів Тюмені, Челябінська, Єкатеринбурга, Омська, Пермі, Волгограда, Нижнього Новгорода, Новосибірська, Красноярська, Казані.

ЕКО для жителів Ханти-Мансійська, Нижньовартовська, Нягани, Пить-яха, Сургута, Нафтоюганська, Югорска, Салехарда, Муравлєнко, Когалима.

Пошук по сайту

день сім'ї

«Меркурій» вітає дітей, батьків, бабусь і дідусів з православним святом Сім'ї, Любові і Вірності.

«Меркурій» вітає дітей, батьків, бабусь і дідусів з православним святом Сім'ї, Любові і Вірності

/ / / Перенесення ембріонів

Перенесення ембріонів

- завершальна процедура програми ЕКЗ.
Перенесення ембріонів зазвичай проводиться на 3-5 день після пункції фолікулів. Час перенесення ембріонів не так важливо, як при пункції.

Перенесення ембріонів: хід операції

Перенесення ембріонів

- процедура абсолютно безболісна. Вона виконується спеціальним м'яким, тонким катетером. Якщо Ви занадто хвилюєтеся і переживаєте за результат, щоб заспокоїтися і не вплинути на перенесення ембріонів, можна прийняти но-шпу.

Під час операції перенесення ембріонів в клініці "Меркурій" після того, як Ви розташуйтеся на кріслі, в піхву введуть дзеркало, зроблять обробку піхви середовищем. Потім в порожнину матки введуть катетер. По ньому в порожнину матки доставлять Ваші ембріони.
Число ембріонів під час процедури "Перенесення ембріонів", обговорюється індивідуально і обов'язково узгоджується з Вами. Після перенесення ембріонів ембріолог обов'язково оглядає катетер під мікроскопом для того, щоб перевірити, що в катетері ембріонів не залишилося.

Після того, як перенесення ембріонів проведений, в клініці "Меркурій" Ви лежите 2 години, а потім можете їхати додому.

У Вашої матці зараз знаходяться ембріони, запліднені сперматозоїдами Вашого чоловіка або донора. При цьому не потрібно боятися, що після перенесення ембріони випадуть або витечуть назад. Ембріони і середовище, в якому вони знаходяться, занадто малі. Після перенесення ембріонів вони або приживуться, або не приживуться.

Перенесення ембріонів: що робити далі

Лікар дасть Вам чіткі рекомендації про подальше підтримує гормональному лікуванні, які необхідно неухильно виконувати. У центрі ЕКО Вам буде виданий лікарняний лист строком на 14 днів. Надалі, якщо настане вагітність, його може видавати жіноча консультація за місцем проживання.

При виникненні ускладнень негайно повідомте про це лікаря. Цілодобові телефони центру МЦРМ «Меркурій» (3452) 43-63-69, 43-62-87. В екстрених випадках в нічний час відповідь на Ваше питання можна отримати протягом 15 хвилин після дзвінка. Черговий адміністратор зв'яжеться з лікарем і отримає консультацію. Вам обов'язково зателефонують і дадуть рекомендації.

 • Щоб не допустити виникнення ускладнень, суворо виконуйте всі вказівки лікаря і не пропускайте призначених прийомів препаратів.
 • Намагайтеся щадити себе фізично і психологічно в перші тижні після перенесення ембріонів.
 • Будинки, після перенесення потрібно дотримуватися постільного режиму. Бажано перебувати в горизонтальному положенні протягом 10 днів, вставати можна тільки на прийом до лікаря.
 • Уникайте перегріву. Не приймайте гарячі ванни, які не відвідуйте сауни, лазні. Можна приймати душ.
 • Слідкуйте за стільцем. У разі необхідності, приймайте проносні засоби
 • Уникайте електромагнітних випромінювань. По можливості менше користуйтеся стільниковим телефоном, комп'ютером і т.п.
 • Спати після перенесення ембріонів можна в будь-якому зручному для Вас положенні (на спині, животі і т.п.),
 • Щодня вимірюйте і відзначайте в графіку базальну (ректальну) температуру. Робити це необхідно ртутним градусником вранці в один і той же час, не встаючи з ліжка
 • Якщо Ви живете в іншому місті можна через 10 днів після перенесення ембріонів їхати додому, бажано на поїзді (лежачи) !!!
 • самостійно скасовувати призначені лікарем МЦРМ «Меркурій» ліки
 • піднімати тяжкості (більше 1,5 -2 кг),
 • 3 місяці вести статеве життя,
 • стрибати, бігати, відвідувати тренажерні зали і спортивні навантаження
 • застудитися
 • приймати лікарські препарати без вказівок лікаря

І, нарешті, довгоочікуване УЗД! Ура! Ви вагітна!

Життя після підсадки ембріонів. Як жити далі, що можна, а що не можна, як себе вести, щоб не втратити дитину. Поради фахівців

Цікавить перенесення ембріонів, питайте
Перенесення ембріонів, запис на прийом

Новини

Тест: чи є у вас психологічний фактор відсутності вагітності

Тест: чи є у вас психологічний фактор відсутності вагітності

Вплив психіки на здоров'я всім давно відомо. За МКБ-10 N97.9 жіноче безпліддя, неуточнені, передбачає якраз наявність психологічного фактора. Представляємо вам тест (створений чудовим психологом Замятін Валерією Віталіївною) для визначення: чи є у вас прихований психологічний фактор безпліддя.

Перевірка без виявлених порушень та зауважень

«Порушень не виявлено, зауважень немає», - такі підсумки планової перевірки Федеральної служби у сфері охорони здоров'я. Цілий місяць в МЦРМ «Меркурій» працювали експерти територіального органу федеральної служби з нагляду в сфері охорони здоров'я по Тюменській області, Ханти-Мансійському автономному окрузі-Югрі і Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

У нас готовий фотозвіт!

Фотозвіт про свято "День народження сім'ї" !!! Швидше завантажуйте фотографії!

архів новин

Відгуки пацієнтів

Насті і Юлі зараз 4 рочки
Ми дуже вдячні вашому центру за те, що наші доньки змогли пояівться на світло. Величезне спасибі співробітникам центру за чуйність, добре ставлення і благородну працю. Насті і Юлі зараз 4 рочки.

Насті і Юлі зараз 4 рочки