Готові рішення IP-відеоспостереження в Рязані від Tantos-Opt

03.10.2017

Компанія Tantos-Opt пропонує готові рішення IP-відеоспостереження в Рязані. Кошториси складені в стандартному варіанті з набором функціоналу, без якого не обійтися. Робота виконана з метою розбити стереотип про те, що цифрове відеоспостереження - це дорого і недоступно.

03

Готове рішення відеоспостереження в Рязані для магазинів і офісів

Пропонуємо огляд моделей, включених в готове рішення IP-відеоспостереження і пояснення, чому ми залишили вибір на них.

TSr-NV0414 Light

До відеореєстратора підключається 4 відеокамери на 2 Мгб або 4 пристрої на 1,3 Мгб через програмне забезпечення, по мережі інтернет завдяки PoE або через локальний монітор. Демонстрація подій ведеться онлайн із записом і архівуванням інформації. Технологія сумісна з камерами стеження, мають детектор руху.

TSi-Ebecof (2.8)

Мініатюрна камера з датчиком руху та інфрачервоним підсвічуванням, що реагують на дію людини і транспорту в поле зору. В інший час обладнання працює в економному режимі, накопичуючи заряд і споживаючи потужність 5 Вт. Модель для внутрішнього використання з антивандальним покриттям, швидкістю запису 25 кадрів в секунду.

TSi-Ve24VP (2.8-12)

Вулична камера в антивандальному виконанні і сенсорним скануванням. Пристрій складно вивести з ладу хакерам завдяки вбудованій програмі «антісаботаж». Технологія антітуман надає чітку картинку в умовах поганої видимості.

Комутатор D-Link DES-10

Мережевий комутатор використовується в проектах монтажу відеоспостереження з технікою більше 20 одиниць і при використанні 2-4 відеореєстраторів. Устаткування автоматично виявляє і підключає техніку до інтернет-трафіку PoE, передаючи інформацію на мобільні пристрої.

Для офісу пропонується схоже рішення без використання вуличних камер. Вартість монтажу відеоспостереження включає електромонтажні роботи і коректне підключення, настройка системи під завдання і побажання власника бізнесу.

  • Готове рішення IP-спостереження для магазинів
  • Кошторис готового рішення IP-відеоспостереження від Тантос

Назад до списку новин