вуличне відеоспостереження

Вуличне відеоспостереження ставати на сьогоднішній день все більш популярнішим. Встановивши вуличні камери відеоспостереження, Ви завжди можете слідкувати за тим, що відбувається біля Вашого будинку. Особливо це стає актуально якщо Ви живете в приватному будинку за межами міста і кожен день їдете на роботу в місто. Сучасні системи відеоспостереження дозволяють переглядати картинку через інтернет з будь-якої точки світу. Для цього Вам знадобитися надійний інтернет провайдер і потрібно буде встановити програму на мобільному телефоні або планшеті, або ж просто знати айпі адресу свого відеореєстратора. Вулична система відеоспостереження, дає Вам можливість контролювати обстановку біля Вашого будинку, або будь-якого іншого приміщення де встановлені вуличне відеоспостереження.

вуличне відеоспостереження

Що Вам знадобитися для того що б встановити вуличні камери відео спостереже. Перше це відеореєстратор. На сьогоднішній день відеореєстраторів існує дуже багато, і різних брендів, але всі вони за технічними характеристиками більш міння схожі, основна відмінність це в кількості підключаються камер відеоспостереження, швидкості запису, і як записи. На сьогоднішній день можна купити відеореєстратор на 4 вуличні камери відеоспостереження приблизно за 900 грн, які буде записувати відео зі швидкістю 25 кадрів на секунду і в самому останньому стандарті якості серед аналогово відеоспостереження 960 H, це 960 на 572 точки. Для такої якості Вам так само знадобляться вуличні камери відеоспостереження на 700 ТВЛ. Це 700 телевізійних ліній по горизонталі.

Це 700 телевізійних ліній по горизонталі

Камери які потрібно використовувати для вуличного відеоспостереження так само потрібні особливі, ця камера повинна бути виконана зі сплаву металу і не повинна мати прямих отворів і щілин, так як після сильного дощу або зими в камеру не повинна потрапити волога. На сьогоднішній момент вуличні камери виробляє дуже багато фірм. Описувати кожну камеру буде дуже нерозумно, та й сенсу в цьому немає. Головне для вуличної камери це інфра червоне підсвічування, для того що б вночі Ви змогли переглядати Вашу територію, камери без ик підсвічування на сьогоднішній день практично не використовуються, так як сучасні камери відеоспостереження дозволяють вночі отримати досить хорошу картинку і якість.

Зовнішні камери відеоспостереження на вулиці потрібно встановлювати таким чином що б навпаки об'єктива не було таких речей як: скло, дзеркало, або ж занадто поруч навпроти дерева. Так як в нічному режимі ик підсвічування буде концентруватися на цьому елементі від відбиватися світловий потік в саму камеру. Для себе потрібно підкреслити, що камери для вуличного відеоспостереження бажано ставити хорошої якості, ця важливо для того що б у разі чого можна було розпізнати обличчя людей і дрібні деталі.

У нашому інтернет магазині систем безпеки Ви завжди зможете отримати консультацію і підібрати гарні комплектуючі для монтажу системи вуличне відеоспостереження в Києві. Більш детально по телефону (063) 600-4-555