Вітаміни для курей несучок для несучості. Практічесікіе поради

  1. Застосування штучних вітамінів для курей-несучок
  2. Комплексні вітамінні препарати для курей

У літню пору дуже просто забезпечити курей-несучок всім необхідним, даючи різноманітний і збалансований корм. У зимовий період в якості прикорму в раціон додають аптечні, штучні вітаміни для курей несучок для несучості, що дозволить досягти бажаних результатів.

Застосування штучних вітамінів для курей-несучок

У зимовий період і перед настанням весни організм курей, а особливо несучок, містить мінімальну кількість вітамінів і мікроелементів. Це є проблемою для заводчиків, так як птахів необхідно готувати до інкубації, а природних джерел вітамінів і мікроелементів в цю пору ще недостатньо.

Багато досвідчених птахівники і орнітологи радять з особливою обережністю ставитися до штучних вітамінів, так як дуже легко передозувати їх кількість і нашкодити птиці. Передозування може призвести до серйозних захворювань або навіть до загибелі курей. Тому, перед тим як вперше застосовувати аптечний препарат, варто уважно ознайомитися з інструкцією або порадитися з ветеринаром. Це допоможе уникнути негативних наслідків.

Комплексні вітамінні препарати для курей

Спеціально для підвищення продуктивності курей-несучок були розроблені високоефективні вітамінні препарати, відмінно замінюють повноцінне годування в літній період. Серед них найбільшою популярністю користуються такі комбіновані засоби:


  • ВІТВОД - концентрат водорозчинних вітамінів, який можна додавати в воду або вводити в організм курей за допомогою ін'єкцій. Показаний для усунення явищ гіповітамінозу, як допоміжний засіб при різних захворюваннях птахів, при зниженні продуктивності, в період линьки і справно, для стимуляції росту пташенят і підвищення несучості курей. Перевага препарату в тому, що при правильному дозуванні не спостерігається абсолютно ніяких ускладнень і наслідків.
  • Віттрам - комбінований препарат, розроблений з урахуванням всіх фізіологічних потреб птиці, що випускається в двох формах: для введення внутрішньом'язово або орально. Застосовується для профілактики і лікування рахітів, гіпо- і авітамінозів, підвищує життєздатність пташенят, покращує апетит, відмінний профілактичний засіб при інфекційних захворюваннях.

Режим вигодовування для підвищення несучості

Якщо домашня птиця знаходиться на вигодовуванні неякісним і бідним кормом, то це відразу позначиться на здоров'ї птиці, імунітет і, звичайно, на здатності відкладати великі яйця в достатній кількості. Перегодовування курей деяким заводчикам здається хорошим варіантом для утримання, але це також шкідливо, як і недокорм.

Оптимальним варіантом є дотримання суворого режиму годування для курей різного віку. Наприклад, для маленьких пташенят потрібно давати корм 6-8 разів на добу. У міру дорослішання птиці кількість годувань зменшують до 4-5-6 раз на добу. Несучки в яйценосний період потребують якісного і збалансованому харчуванні.

Несучки в яйценосний період   потребують якісного і збалансованому харчуванні

Важливо, щоб птах харчувалася за встановленим режимом в одне і теж час. Це добре позначиться на її травленні. На час годування інстинктивно будуть вироблятися травні соки, що призведе до відмінної переробці корму і засвоєнню всіх поживних речовин, причому практично без втрат.

Як тільки кури прокидаються варто дати вологі мішанки, варені овочі, мелене зерно і відходи зі столу господарів. В обід в годівниці слід насипати комбікорм , Приготувати суміш з рубаної зелені, дати товченої яєчної шкаралупи, натерти овочів з городу. Час вечірнього годування має настати не пізніше, ніж за годину до Сідання птахів на нічний відпочинок. Якщо погодувати раніше, - то кури швидко зголодніє і вночі будуть відчувати почуття голоду. Якщо погодувати пізніше - їжа буде перетравлюватися насилу і застоюватися в травному тракті.

Натуральні вітаміни для курей несучок для несучості - це найкраще рішення, яке допоможе уникнути серйозних проблем. Однак не варто забувати і про режим годування, який також грає важливу роль в житті птахів. Читайте більше на fermeru.pro .