Театр драми ім. М. Горького :: Приморське туристичне агентство "Шамора-ТУР"

  1. Історія Театру ім. Горького
  2. театр сьогодні
  3. Каси академічного театру ім. М. Горького
  4. Контактна інформація театру імені Горького:

Театр імені Горького, одне з головних культурних місце Владивостока, розташований в самому центрі міста Театр імені Горького, одне з головних культурних місце Владивостока, розташований в самому центрі міста. Не помітити таке чудове спорудження можливо лише в літній час, коли фасад театру ховається за густим листям дерев Театрального скверу.

Театр розташований недалеко від зупинки Лазо. Його архітектурний стиль - модерн, тому і зараз будівля виглядає цілком сучасно. Театральний комплекс вражає масштабом. Він має 2 зали - великий, розрахований на 868 місць і малу сцену.

Колектив академічного драматичного театру імені Горького в Примор'ї дружний, має давно сформовані традиції і сформувалися підвалини. Протягом всього часу існування комплексу змінювалися плеяди знаменитих постановників, видатних акторів, привносить свою лепту в розвиток і життя улюбленого театру.

Історія Театру ім. Горького

У сорокових роках у Владивостоці відбулося відкриття першої театральної студії, покликаної навчати професійного акторської майстерності всіх бажаючих.

На початку шістдесятих років тут же був заснований інститут мистецтв, що дозволив сформувати основну частину театральної трупи, вихідцем якої є і нинішній керівник Е. С. Звеняцкій. Всі вони - актори однієї творчої школи, провідні спеціальних курсів, які викладають основи театральної майстерності студентам інституту протягом 45 років.

Завдяки наявності театрального факультету, Приморський драматичний академічний театр щорічно поповнює творчий склад колективу найталановитішими випускниками, майбутніми акторами і викладачами.

У 1975 році він розташувався в іншому, новому будинку, що включає зал для глядачів з 916 місцями і малої сценою, що нараховує 100 крісел У 1975 році він розташувався в іншому, новому будинку, що включає зал для глядачів з 916 місцями і малої сценою, що нараховує 100 крісел. Зараз - після реконструкції мала сцена пропонує глядачам 50 посадочних місць. У великому залі замінили старі крісла сучасними, зручними, здатними вмістити 868 чоловік. Особливістю комплексу є значна сцена (12 на 7,5 метрів), а також велика оркестрова яма.

У 1984 р керівником театру став Звеняцкій Юхим Семенович - заслужений діяч мистецтв і Народний артист Російської Федерації. Він очолює заклад по теперішній час. Крім роботи художнім керівником театрального комплексу, ця людина обіймає посаду президента крайового фонду культури Приморського краю.

В кінці дев'яностих років театр імені Горького в Примор'ї першим на Далекому Сході отримав звання академічного. Воно присвоюється тільки найбільшим колективам, які виховали, яке випустило на сцену не одне покоління кращих артистів, які створили безліч вистав, які отримали схвалення у глядачів і театрального співтовариства.

театр сьогодні

Родзинкою і відмінністю театру імені Горького вважається різноманітність використовуваних жанрів, всіляких постановок різного плану, яких не побачиш на інших сценічних підмостках столиці Примор'я Родзинкою і відмінністю театру імені Горького вважається різноманітність використовуваних жанрів, всіляких постановок різного плану, яких не побачиш на інших сценічних підмостках столиці Примор'я. Важливо, що афіша театру ім. Горького весь час оновлюється і розширюється. Прикладом служить недавня прем'єра вистави «Крейсер», відтворена за романом знаменитого письменника Валентина Пікуля.

Театр демонструє спектаклі, які стосуються легендарним. Це «Поминальна молитва» Г. Горіна, «Товариш» Ж. Дюваля, а також інші класичні, драматичні, гумористичні прем'єри, що поєднують професійне академічне майстерність і сучасний європейський театральний стиль виконання.

Гастролі театрального колективу проводяться регулярно і не тільки в Примор'ї, Москві, а й за межами Росії, в тому числі в Нью-Йорку. Вони супроводжуються постійними аншлагами, які свідчать про високу популярність театру на світовій арені!

Каси академічного театру ім. М. Горького

Каси працюють в будівлі театру і в підземному переході біля площі борцям за владу Рад Владивостока.

Режим роботи кас театру: з 10 години до 19 години, без вихідних.

Перерва на обід:

  • з 14 до 15 год. в касі переходу,
  • з 15 до 16 год. в касі театру.

Туристичне агентство "Шамора-ТУР" організовує поїздки в театр для груп та окремих туристів. У вартість поїздки входить: квиток на кращі ряди, доставка до театру і назад на комфортному автобусі.

Можливі організовані виїзди в театр з інших міст краю (Артем, Уссурійськ і ін.).

Подробиці по тел .: (423) 2-800-007.

Контактна інформація театру імені Горького:

Адреса: Владивосток, вул. Светланская, д. 49.

Телефони: +7 (423) 222-01-36, 222-00-69, 226-05-20

* * *

Приходьте в Театр, щоб доторкнутися до мистецтва світового рівня, поміркувати про життя, посумувати, вдосталь посміятися, весело і з користю провести вільний час!