NEWSru.com :: Меморіал учасникам Великої Вітчизняної війни в Челябінській області перетворили на пасовище для свиней (ФОТО)

Покинутий меморіал учасникам Великої Вітчизняної війни в селі Ніжнепетропавловское Красноармійського району Челябінської області використовується в якості пасовища для свиней

Покинутий меморіал учасникам Великої Вітчизняної війни в селі Ніжнепетропавловское Красноармійського району Челябінської області використовується в якості пасовища для свиней, повідомив директор газети "Вечірній Челябінськ" Сергій Філічкін в Facebook .

На підтвердження він опублікував фотографії з пасеться біля меморіалу худобою, надіслані до редакції цього видання, і адресував претензії місцевій владі, яка "доводять пам'ятники до такого стану".

Міністр громадської безпеки регіону Євген Савченко вже пообіцяв найближчим часом вирішити питання з меморіалом в Ніжнепетропавловском, передає сайт Znak.com .


"Найчастіше такі пам'ятники знаходяться на балансі муніципалітету, який зобов'язаний підтримувати їх в належному стані, - зазначив Савченко. - При цьому фінансова підтримка з федерального і обласного бюджетів не передбачена (хоча невеликі кошти виділялися в 2015-2016 роках)".

За словами чиновника, обласна рада ветеранів моніторить обстановку, інформує влади регіону і після цього, як правило, "знаходяться можливості", але "в основному для приведення в порядок таких пам'ятників достатньо зусиль волонтерів".