Розвиваюча гра «Картата країна» (для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку)

Світлана Кіпіна
Розвиваюча гра «Картата країна» (для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку)

Малювання по клітинках - дуже захоплююче і корисне заняття для дітей. Це ігровий спосіб розвитку у малюка просторової уяви, дрібної моторики пальців рук, координації рухів, посидючості. Запропоновані завдання допоможуть дитині навчиться орієнтуватися в зошиті, познайомиться з різними способами зображення предметів.

Гра може з успіхом застосовуватися для дітей від 5 до 10 років. Завдання підібрані за принципом «від простого до складного», рівень складності позначено кольором: червоний - високий рівень складності, блакитний - середній рівень складності, зелений - завдання з низьким рівнем складності.

Запропоновані картинки - схеми перед грою необхідно розрізати по лініях, оюозначенним пунктиром. Вийде 72 картки, які можна заламинировать. Грати може не обмежена кількість дітей. Завдання можна виконувати на час, на кшталт змагань.

Грати можна двома способами:

1. Спочатку запропонувати дитині обводити контур намальованого предмета на готової картці (попередньо її заламинировать). Обводити можна фломастером або гелевою ручкою, які легко стираються з гладкої поверхні.

2. Дитині пропонують зразок геометричного малюнка і просять його повторити точно такий же малюнок в зошиті в клітинку.

Пропоную серію завдань для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Публікації по темі:Публікації по темі:

Аплікація з осіннього листя Аплікація з осіннього листя. Аплікація з листя дуже захоплююче заняття для дітей. Заняття потрібне і корисне, що сприяє розвиткові у дітей образного і.

Ігри для розвитку дрібної моторики Ігри для розвитку дрібної моторики. шнурівки Вже давно доведено, що шнурівка - ідеальна іграшка для розвитку усного мовлення. Рівень розвитку мовлення дітей постійно корелює зі ступенем.