Активні акустичні системи

 1. Активні акустичні системи Загальновідомо, що акустичні системи побутового та професійного звуку...
 2. Вибір активної акустики відбувається, як правило, за такими критеріями:
 3. особливості експлуатації
 4. Вибір і покупка активної акустичної системи в Музлайн

Активні акустичні системи

Загальновідомо, що акустичні системи побутового та професійного звуку діляться на два типи - активні та пасивні. Перші відрізняються від других наявністю спеціального підсилювача потужності, тоді як пасивні - це тільки лише сам випромінювач плюс кросовер.

Вбудований підсилювач забезпечує правильний баланс узгодження потужності між ним і випромінювачами - відбувається кореляція їх спільної роботи. Безумовно такий варіант набагато зручніше, ніж самостійне підключення та налаштування ланцюга підсилюють пристроїв до пасивної акустичної системи з подальшою їх взаємо-налаштуванням.

Перевага активних акустик полягає ще й в раціональності - купити такий пристрій набагато економніше, ніж доплачувати за автономний підсилювач в окремому корпусі, ще й із завищеною потужністю, або використовувати комплект обладнання.

Найчастіше кращі пристрої про- класу застосовуються для обслуговування концертних холів, в складі студійних моніторів , Для підключення до персональних комп'ютерів, а також для звукового супроводу дискотек і свят. Компактні пасивні ж акустики, як правило, використовуються в домашніх умовах або для звукового забезпечення великих концертних майданчиків, їх ціна незрівнянно нижче.

Компактні пасивні ж акустики, як правило, використовуються в домашніх умовах або для звукового забезпечення великих концертних майданчиків, їх ціна незрівнянно нижче

Підключення системи до джерела звуку відбувається за допомогою двох типів стандартних роз'ємів класу Jack 3,5 і Jack 6,3. Перший тип застосовується при підключенні до комп'ютерних роз'ємів, другий - до професійного обладнання. Іноді також використовується бездротове підключення, що забезпечує з'єднання за рахунок приймача і передавача, налаштованих на відповідні частоти.

Види і принципові відмінності

Як і більшість інших товарів з категорії музичного обладнання , Активні акустичні системи відрізняються, перш за все, по марці виробника, технічними параметрами і призначенням. На сьогоднішній день на ринку представлено досить широке розмаїття найменувань, що покриває широке коло завдань.

Вибір активної акустики відбувається, як правило, за такими критеріями:

 • конфігурація (кількість і поєднання) динаміків;
 • рейтинг потужності (приблизно від 30 Вт, до 1500 Вт і більше);
 • категорія акустики (колонки, сабвуфер, мобільна портативна система, підлогові, всепогодні пристрої).

Також акустичні системи відрізняються за такими характеристиками:

 • АС з акустичним лабіринтом або закритого;
 • відкритого або закритого типів;
 • изобарического типу;
 • біполярні (дипольні);
 • контрапертурние (ненаправлення).

АС з акустичним лабіринтом або закритого;  відкритого або закритого типів;  изобарического типу;  біполярні (дипольні);  контрапертурние (ненаправлення)

особливості експлуатації

Активні системи для дому та студії добре проявляють себе в експлуатації, мають якісним і потужним звучанням, зібрані в міцних корпусах, надійно захищають електроніку.

На вході девайса розташовуються розділові фільтри, що відрізняє їх систему фільтрації від пасивних конфігурацій, де фільтри розміщені на виході. Таким чином у кожного гучномовця є свій персональний підсилювач. Така система дозволяє більш ефективно розділяти діапазони частот (середні, високі і низькі), що гарантує професійний рівень звуку. Активні розділові фільтри краще піддаються регулюванню, ніж пасивні - це відбивається на значно ширшому діапазоні частот активних акустик.

Недорогі системи активного типу є кращим рішенням для концертів, що проводяться на невеликих майданчиках. Їх ефективність дозволяє домогтися максимальної якості звуку при таких умовах. Також бездротові концертні активні системи оптимально підійдуть для дискотек і приміщень нічних клубів з урахуванням їх акустики і розмірів робочої площі.

Крім того, професійні активні акустики широко застосовуються в студіях поряд з моніторами, оскільки дозволяють найбільш повноцінно використовувати потенціал усіх трьох частотних діапазонів.

Вибір і покупка активної акустичної системи в Музлайн

У нашому магазині і на сайті представлений найбільш широкий асортимент активних акустичних систем від найпопулярніших брендів, з інформацією і фото яких ви можете ознайомитися детально. Різноманітність і демократичний ціновий діапазон моделей дозволить вибрати саме те найменування, яке максимально відповідає вашим запитам і бюджетним очікуванням. Але головне наше достоїнство - офіційні гарантії якості від виробників і помірні ціни.

Ми доставляємо замовлення в Україні по всій території, обробляємо їх максимально швидко, здійснюємо безкоштовне консультування в питаннях як вибрати обладнання, а також сервісне супровід. Оформивши замовлення, ви зможете отримати ваш товар уже через один-два дні.

Магазин Музлайн також бере на себе максимально широке коло зобов'язань щодо діючих норм Закону України «Про захист прав споживачів».