Агентство зі страхування вкладів і Воронезький державний університет підписали Угоду про співпрацю

  1. Як мені отримати страхове відшкодування?
  2. Як мені погасити кредит?
  3. Легко і швидко оплатіть кредит банку з відкликаною ліцензією

Дата: 18.02.2016

18 лютого 2016 року відбулося підписання Угоди про співробітництво між Державною корпорацією «Агентство зі страхування вкладів» (АСВ, Агентство) і Федеральним державним бюджетним освітнім закладом вищої освіти «Воронезький державний університет» (ФГБОУ ВО «ВДУ», ВДУ).

У церемонії підписання Угоди взяли участь Генеральний директор АСВ Юрій Ісаєв та Ректор ФГБОУ ВО «ВДУ», професор Дмитро Ендовицкий, а також представники Агентства та співробітники ВДУ.

Угода передбачає реалізацію спільних програм в області навчальної, навчально-методичної та науково-дослідницької діяльності, спрямованої на вдосконалення освітніх програм, забезпечення інноваційної підтримки освітнього процесу і підготовку кваліфікованих кадрів для фінансової системи країни. Крім того, в рамках Угоди запланована організація навчальної, виробничої (переддипломної) практики та стажування студентів ВДУ в АСВ.

Генеральний директор АСВ Юрій Ісаєв відзначив традиційно високу якість освіти студентів і випускників Воронезького державного університету. За його словами, АСВ високо цінує співпрацю з провідними вузами країни, оскільки тільки розумне поєднання фундаментальних знань і професійних навичок може забезпечити рівень підготовки, відповідний реальним потребам економіки країни. «Ми сподіваємося, що взаємодія з АСВ дозволить університету домогтися ще більшої результативності в підготовці кваліфікованих кадрів і сприятиме притоку в галузь ініціативних молодих професіоналів, здатних ефективно втілювати в життя найскладніші проекти і успішно працювати на благо країни», - сказав Юрій Ісаєв.

Ректор Воронезького державного університету, професор Дмитро Ендовицкий зазначив, що можливість направляти талановитих студентів на проходження практики в Агентство дуже важлива для вузу. «Агентство зі страхування вкладів виконує найважливіші соціально-економічні завдання, що, в свою чергу, обумовлює вкрай високі вимоги до наших студентів і випускників. Для нас це фактичне визнання якості освітніх послуг та наукової роботи, яка проводиться на економічному факультеті Воронезького держуніверситету », - підкреслив Дмитро Ендовицкий.

Повернення до списку

Як мені отримати страхове відшкодування?

Відповіді на це та інші запитання про страхові випадки і виплати Ви можете прочитати в розділі « Страхування вкладів / Питання та відповіді ».

Як мені погасити кредит?

Інформацію про реквізити банків, а також про контактних осіб з питань, пов'язаних з погашенням кредитів, Ви можете дізнатися у розділі « Погашення кредиту ».

Легко і швидко оплатіть кредит банку з відкликаною ліцензією

Спеціалізований ресурс оплати кредитів в інтернеті з використанням банківських карт і інших способів, а також інформування про всі доступні способи оплати - платіжний портал (Www.payasv.ru).

Як мені отримати страхове відшкодування?
Як мені погасити кредит?
Як мені погасити кредит?