Розведення акваріумних рибок як бізнес

 1. Бізнес-ідея: розведення акваріумних рибок
 2. Яких рибок найкраще розводити
 3. Бізнес-ідея: розведення акваріумних рибок: Придбання обладнання
 4. Як заробити на розведенні акваріумних рибок: Важливі правила
 5. Реалізація товару
 6. фінанси
 7. Додатковий заробіток

В даний час багатьом людям подобається розводити акваріумних рибок. Дійсно, акваріуми можна зустріти в багатьох квартирах і багатьох будинках. Тому розведення акваріумних рибок як бізнес - це перспективна ідея, яка може стати непоганим джерелом доходу. Варто сказати, що такий бізнес - це нескладне і неконкурентоздатне справа, яку можна розвинути в будь-якому місті. Тому в цій статті ми поговоримо про це бізнесі детально.

Бізнес-ідея: розведення акваріумних рибок

Чому такий бізнес є привабливим? Чому багато початківці бізнесмени хочуть займатися подібною справою? Відповідь знайти дуже просто. Варто лише тільки навести деякі переваги такого ставлення.

 1. Отже, для того щоб відкрити такий бізнес не потрібні великі гроші. Дійсно, рибки і інші обладнання має низьку ціну.
 2. Розводити рибок можна прямо на дому. В такому випадку можна заощадити на оренді приміщення.
 3. У цьому бізнесі відсутня велика конкуренція.
 4. Розведення рибок - це дуже простий процес, з яким впорається абсолютно кожен. Тут не потрібні спеціальні навички. Все що потрібно для того, щоб зайнятися таким бізнесом - це спеціальна література, яка відповість на багато питань.
 5. Якщо вам подобається розводити рибок? То така бізнес-ідея є не тільки приємною, але і дуже прибутковою.

Яких рибок найкраще розводити

Якщо ви вирішили зайнятися акваріумних бізнесом, то придивіться до наступних порад.

 1. Отже в першу чергу необхідно провести аналіз попиту і пропозицій в зоомагазинах свого міста. З'ясуйте які рибки користуються попитом, а які екземпляри складно дістати в вашому місті.
 2. Щоб отримати успіх від такої бізнес-ідеї, потрібно відмовитися від селекцій найпоширеніших рибок. Вирощувати таких особин буде дуже просто, а от зі збутом можуть виникнути складності.
 3. Ще ми рекомендуємо відмовитися від вирощування екзотичних рибок, які мало відомі в вашому місті.
 4. Свій вибір не рекомендується зупиняти на привізних рибок, від яких в подальшому буде складно отримати потомство.

Бізнес ідея  : Розведення акваріумних рибок може принести прибуток якщо вибрати для розведення наступні сорти рибок: Бізнес ідея : Розведення акваріумних рибок може принести прибуток якщо вибрати для розведення наступні сорти рибок:

 • Барбус Денісон.
 • Ніж - читала.
 • Синодонтис петриколи.

Але якщо ви побажаєте зайнятися розведенням популярних акваріумних рибок, то варто вибрати найпоширеніші види особин. Наприклад, це може бути золота рибка або цихлид-папуга.

Бізнес-ідея: розведення акваріумних рибок: Придбання обладнання

Подібну справу - це незначними витратами бізнес. Однак до деяких витрат варто підготуватися заздалегідь. Гроші варто витратити на придбання обладнання. Отже, для вашого бізнесу будуть потрібні:

 • Акваріуми. Придбати акваріуми можна по 7 або 10 тисяч рублів за штуку. А щоб розводити акваріумних рибок доведеться купити 10 штук акваріумів.
 • Компресори. Ці пристосування створені для збагачення води в акваріумі киснем. Вартість такого обладнання складе 1000 рублів за 1 штуку.
 • Фільтри для очищення води, які коштує 1 тисячу рублів.
 • Лампи денного світла, вартістю в 900 рублів.
 • Терморегулятор, вартістю в 500 рублів.
 • Автогодівниці, яка коштує 1000 рублів.
 • Потрібно сказати, що кількість всіх пристосувань повинна відповідати кількості акваріумів.

приміщення

Для того щоб зайнятися розведенням рибок доведеться взяти в оренду додаткове приміщення. Зробити це потрібно тому, що в квартирі не вийти розмістити всі акваріуми. У своїй же квартирі потрібно виділити кімнату для рибок, яку потрібно ізолювати від природного світла. Денне світло в такому приміщенні рекомендується замінити штучним.

Денне світло в такому приміщенні рекомендується замінити штучним

Можливо Вас зацікавить стаття: Птахоферма як сучасний і прибутковий бізнес

Акваріуми з рибками розташовують подалі від батарей і інших нагрівальних приладів. Установка акваріумів - це серйозне навантаження на підлогу. Тому він повинен бути обов'язково якісним. При цьому варто пам'ятати про те, що акваріуми не можна встановлювати в кілька ярусів.

Як заробити на розведенні акваріумних рибок: Важливі правила

Ідея для бізнесу: розведення акваріумних рибок не вимагає якихось спеціальних навичок. Однак перш ніж зайнятися таким бізнесом, потрібно почитати спеціальні посібники. Зробити це потрібно для того, щоб забезпечити своїх рибок нормальними умовами для проживання і для їх комфортного розмноження. Загалом, якщо не приділити увагу цьому пункту, то можна залишитися без приплоду і прибутку.

Реалізація товару

Якщо ви хочете дізнатися як заробити на розведенні акваріумних рибок, то варто враховувати ще кілька аспектів. Отже, якщо з розведенням рибок трохи зрозуміло, то тепер важливо поговорити про реалізацію готового товару. Отже, існує два варіанти продажу рибок. Акваріумних рибок можна продавати перекупникам або зоомагазинам. Зазвичай сучасні підприємці комбінують два ці способи. Тому якщо ви вирішите діяти також те варто пам'ятати що ціна на продукцію, яка збувається перекупникам буде нижче. А ось якщо продукція збувається в зоомагазини, то тут вже з вартістю товару буде все в порядку.

фінанси

Тепер настав час поговорити про фінансові витрати. Отже, щоб відкрити подібний бізнес, доведеться витратити 200 тисяч рублів. Враховувати потрібно щомісячні витрати, які становлять зазвичай 5 або 7 тисяч рублів.

Якщо говорити про прибуток, то потрібно сказати, що з однієї самки рибки щомісячний дохід може скласти 25-75 тисяч рублів. Звідки такі цифри подумають багато? Тут все просто. Виявляється, одна самка за рік здатна принести потомство в кілька сотень малюків. А ціна одного малька може варіюватися від 300 до 1000 рублів. Звідси випливає, що акваріумний бізнес - це неймовірно прибуткове і перспективна справа.

Звідси випливає, що акваріумний бізнес - це неймовірно прибуткове і перспективна справа

Додатковий заробіток

Якщо продаж рибок приносить невеликий прибуток, який хочеться збільшити. То в цьому випадку можна зайнятися продажу акваріумних рослин. Така справа не потребує багато часу і сил. Для того щоб вирощувати акваріумні водорості, потрібно виділити для цієї мети кілька акваріумів, в яких будуть рости рослини для подальшого продажу.

Прислухайтеся до порад цієї публікації. Почніть свій бізнес навіть, якщо немає серйозного капіталу. Отримуйте з цього прибуток і при цьому гарний настрій.

Чому багато початківці бізнесмени хочуть займатися подібною справою?
Якщо вам подобається розводити рибок?
Звідки такі цифри подумають багато?