Високі стелі - перевага чи недолік квартири? Ідеї ​​дизайну для кімнати з високою стелею

Безліч архітектурних рішень в наш час є досить спірними і викликають масу обговорень серед власників квартир. Комусь подобається суміщений санвузол, а хтось його терпіти не може, одних приводить у захват квартира-студія, інших - немає ... Приблизно так само йде справа і з високими стелями. Що ж це - подарунок долі чи, навпаки, прикре упущення будівельників, що потребує виправлення? Інтернет-магазин Меблі-Просто проводить власне «розслідування»! Безліч архітектурних рішень в наш час є досить спірними і викликають масу обговорень серед власників квартир

Крок 1. Знайомимося з «підозрюваним»

Що таке «висока стеля»? Зазвичай під цим будівельники і дизайнери розуміють висоту стін, рівну 3,2 м (проте може бути і більше, якщо мова йде про квартиру, вибудуваної за індивідуальним проектом). Подібні габарити притаманні безлічі кімнат будинків, створених при правлінні Й. Сталіна (і отримали однойменну назву). «Ареал поширення» досліджуваних нами «об'єктів» широкий - починаючи з Москви і закінчуючи Челябінськом.

Крок 2. З'ясовуємо недоліки і переваги

У кожної людини своє ставлення до високого стелі. Хтось відчуває себе вільно і готовий перебувати цілодобово в такій кімнаті, а кому-то незатишно - «занадто багато місця і якось порожньо». Тому виділити явні переваги і недоліки високої стелі досить важко. Можна лише говорити про загальні характерні риси, які притаманні квартирах з подібним «архітектурним рішенням»:

  • - за рахунок високих стель в кімнаті досить багато світла;
  • - є можливість «пограти» з простором і організувати «другий поверх» або оригінальну мансарду;
  • - завдяки великому вільному простору відбувається постійна циркуляція повітря, тобто в приміщенні немає «затхлості». Однак це загрожує і холодом - кімната з високою стелею прогрівається досить довго;
  • - можна купити недорогі меблі абсолютно будь-якого розміру. І якщо в малогабаритній квартирі шафа до стелі буде виглядати громіздко, то в нашому випадку це оптимальний варіант обстановки. Хочете підкреслити високу стелю? Варто звернутися до меблів невеликих розмірів!

Крок 3. Пропонуємо рішення «проблеми»

Як стає зрозуміло з останнього абзацу, знайти варіант обстановки для кімнати з високою стелею в залежності від Ваших переваг - не проблема. І для цінителів «свободи», що дарується високою стелею, і для противників кімнат з подібним рішенням інтернет-магазин Меблі-Просто пропонує кілька варіантів декору:
+ Підкреслити велику кількість вільного місця Вам допоможуть штори до підлоги, люстри або підлогові світильники на довгій ніжці, дзеркала в масивних рамах, високі меблі на замовлення. Також можна пограти з квітами обстановки - наприклад, виділити за допомогою яскравих шпалер або фарбування одну зі стін кімнати, зробити на ній акцент. «Обіграти» висоту стін можна і картинами, розвішеними на різних рівнях.
- Якщо Вам необхідно зробити кімнату з високою стелею трохи нижче, доведеться вдатися до особливих ефектів. Цим може бути використання шпалер з широкими горизонтальними смугами або затемнення стелі (чорний або коричневий колір здатний візуально «звузити» простір). Додати кімнаті вид затишного маленького «куточка» можуть навісну стелю або дерев'яні балки в стилі «кантрі».

Крок 4. Вибираємо потрібну меблі

Незалежно від того, чи хочете Ви підкреслити свій високий стелю або навпаки, приховати його - потрібна певна меблі. А саме - шафи , Стелажі, полиці, вироблені з урахуванням Ваших індивідуальних розмірів. Адже стандартна меблі не здатна відобразити в повній мірі всю красу приміщення з високою стелею або сприяти зоровому «звуження» простору. Саме тому ми пропонуємо Вам замовити в інтернет-магазині Меблі-Просто виготовлення потрібних предметів обстановки. Телефонуйте за вказаною на сайті телефону і купуйте потрібну меблі. Тепер Ви вільні чинити з високою стелею так, як підкаже Ваше почуття смаку!

Що ж це - подарунок долі чи, навпаки, прикре упущення будівельників, що потребує виправлення?
Хочете підкреслити високу стелю?