Гроші в борг

 1. Небанківська кредитування і його відмінні властивості
 2. На що звернути увагу при виборі постачальника кредитних послуг?
 3. Першокласний сервіс від міжнародного постачальника мікрокредітних послуг
 4. Просте оформлення і швидке отримання

У кожної людини хоча б раз в житті виникала необхідність взяти гроші в борг. Навіть при наявності хорошого заробітку і стабільного доходу раптово може знадобитися деяка сума на додаткові витрати, зокрема внесення передоплати за товари або послуги або здійснення термінових платежів, які неможливо відкласти до тих пір, поки ситуація з наявністю грошових коштів не зміниться в кращу сторону.

Заповніть коротку анкету з комп'ютера або мобільного телефону

Довантажити фото або скан Вашого паспорта

Отримайте гроші на карту, рахунок або готівкою протягом 15 хвилин

Ще недавно для громадян Росії практично єдиним способом вирішення фінансових проблем, крім допомоги з боку друзів і родичів, було звернення до банку з метою оформлення кредиту. Незважаючи на поширеність банківського кредитування і прагнення відповідних фінансових структур зробити його ще більш популярним за рахунок грамотної рекламно-інформаційної підтримки, кредити досі складно вважати по-справжньому доступними. Звертаючись в банки, багато позичальників зазнають серйозних труднощів і незручності:

 • Отримати гроші в борг у день звернення до банку вкрай проблематично, оскільки доведеться зібрати чималий пакет кредитних документів, а потім почекати кілька робочих днів, поки буде завершена перевірка даних і заявка виявиться на розгляді спеціальної комісії.
 • Якщо вам необхідна невелика сума готівкою на короткий термін, банк навряд чи зможе запропонувати програму з відповідними умовами. Банківські структури неохоче працюють з короткостроковими позиками, пропонуючи кредитні продукти терміном від півроку. Наявність санкцій за дострокове погашення - ще один суттєвий недолік, характерний для банківських кредитів.
 • Найпоширенішою причиною відмови є невідповідність профілю потенційного позичальника вимогам кредитора. Всі без винятку банки вкрай вимогливо ставляться до платоспроможності кредитоотримувачів. Кожен кандидат проходить скрупульозну перевірку на фінансову спроможність і надійність. Наявність негативних моментів в кредитній історії, низькооплачувана робота або статус безробітного, складності з пошуком поручителів і підтвердженням офіційного заробітку - все це знижує шанси на отримання потрібної суми в банку практично до нульової позначки.

Саме з цієї причини багато жителів РФ змушені вдаватися до послуг небанківського кредитування, ринок якого представлений пропозиціями приватних інвесторів і мікрокредітних організацій. За останні роки статистика незмінно демонструє динамічне збільшення попиту на експрес-позики серед фізичних осіб і представників малого бізнесу. Більшість громадян нашої країни встигли по достоїнству оцінити можливість отримати гроші в борг у день звернення і при цьому не витрачати особистий час на підготовку довідок і відвідування офісу.

Небанківська кредитування і його відмінні властивості

На сьогоднішній день обсяги продажів мікрофінансових компаній складають чималу частку російського ринку кредитних продуктів, а число постачальників мікрофінансових послуг неухильно зростає. Крім доступності різним категоріям клієнтів і можливості швидкого отримання грошей в борг, мікропозики володіють і масою інших достоїнств:

 • При оформленні мікропозик клієнту надається саме та сума, яку він хотів би отримати, навіть якщо мова йде всього про одну-дві тисячі рублів.
 • Мікрокредити підходять і тим, хто не готовий або не бажає брати на себе довгострокові зобов'язання. Погодьтеся, існує чимала різниця між річним кредитом і короткостроковим позикою терміном на місяць. У першому випадку вам доведеться протягом цілого року витрачати частину свого доходу на погашення заборгованості, здійснюючи щомісячні платежі, що незмінно призводить до переплат, враховуючи комісії за обслуговування рахунку або карти та інші майстерно замасковані відсотки.

Не секрет, що при виникненні скрутне фінансове становище внаслідок втрати місця роботи або неможливості продовжувати працювати через погіршення здоров'я багатьом клієнтам банків доводиться позичати гроші у знайомих, щоб уникнути прострочень по поточними кредитами і тих негативних наслідків, до яких призводить подібна ситуація. Через високу кредитного навантаження хронічна відсутність грошей стає звичним явищем, що не може не засмучувати ...

У разі оформлення експрес-позики "до зарплати" заборгованість необхідно погасити швидко, проте в цьому є не тільки недоліки, але й свої переваги. З огляду на відносно невелику суму, ймовірність виникнення проблем з погашенням боргу значно нижче. Крім того, позичальникові набагато простіше прогнозувати своє фінансове становище на найближчі кілька тижнів, ніж на рік і більше.

 • Максимальна простота і оперативність отримання грошей в борг також привертають увагу до послуг МФО. Чи не треба буде ні збір документів, ні особиста зустріч зі співробітником організації. Замість звичного відвідування офісу і черг вам досить сісти за комп'ютер, зайти на сайт мікрокредітной компанії, витратити кілька хвилин на заповнення анкети на його сторінках, вказавши дані паспорта (ПІБ, вік, адреса проживання, телефон для зв'язку), і дочекатися рішення по заявці. Якщо гроші потрібні терміново, оформити позику можна в буквальному сенсі на ходу за допомогою смартфона!

Як правило, розгляд заявок на видачу мікропозик займає від однієї години до одного робочого дня в залежності від індивідуальної політики постачальника кредитних послуг та кількості поданих анкет. Таким чином, потенційний заімополучатель практично відразу зможе дізнатися, чи згоден кредитор видати необхідну суму або варто розглянути інші варіанти отримання грошей в борг.

На що звернути увагу при виборі постачальника кредитних послуг?

Бажаючи отримати гроші в борг у день звернення, будь-який з потенційних клієнтів стикається з необхідністю вибору постачальника кредитних послуг. Рекламні оголошення про надання позикових коштів зустрічаються повсюдно, що певною мірою ускладнює прийняття рішення. Ось основні критерії, на які слід звернути особливу увагу:

 • При бажанні взяти гроші в борг терміново і оформити експрес-займ віддавайте перевагу компаніям, які завоювали надійну репутацію на ринку мікрофінансових послуг. Організація в обов'язковому порядку повинна бути зареєстрована в державному реєстрі мікрофінансових організацій, що підтверджує легальність її роботи і відповідність встановленим для МФО стандартам. Тільки в цьому випадку клієнт може розраховувати на цивілізована співпраця і дотримання своїх законних прав.
 • Уважно ознайомтеся з договором і вивчіть умови надання позикових коштів. У різних постачальників послуг процентні ставки по експрес-позиками можуть значно відрізнятися, як і безпосередньо вимоги до позичальників. Раціональним варіантом стане вибір компанії, що пропонує постійним клієнтам гроші в борг у день звернення під більш низький відсоток і інші бонуси. Надалі це дозволить економити, користуючись послугами мікрокредитування.
 • Сформувати об'єктивну думку про компанії і прийняти відповідне рішення допоможе і вивчення відгуків про роботу МФО від жителів вашого міста чи області. Так зване "сарафанне радіо" дозволить почерпнути масу корисних відомостей! Ви зможете ознайомитися з характерними нюансами співпраці з обраної організацією, дізнатися її плюси і мінуси і в разі виникнення сумнівів в благонадійності розглянути інші варіанти подолання своїх фінансових труднощів.

7 міфів про мікропозик
5 питань, які потрібно задати собі перед тим, як взяти позику
8 речей, на які НЕ треба брати мікропозик?
Що робити, якщо не встигаєте повернути в термін?
Чим загрожує відмова повертати борг?

Першокласний сервіс від міжнародного постачальника мікрокредітних послуг

При необхідності отримати гроші в борг у день звернення без пред'явлення довідок і заставного майна співпрацю з компанією Ферратум стане відмінним рішенням для тих, хто цінує гарне обслуговування, можливість заощадити свій бюджет і час. Наша компанія вийшла на російський ринок мікрокредитування в 2011 році, пропонуючи сервіс, який відповідає міжнародним стандартам, який активно затребуваний в декількох десятках держав по всьому світу.

Заявки на отримання грошей в борг оформляються повністю в дистанційному режимі, так що скористатися нашим кредитним онлайн-сервісом можна не тільки вдень, але і у вечірній час доби з будь-якого пристрою з виходом в Інтернет. До ваших послуг досвідчені консультанти, які дадуть відповідь на питання, що стосуються співпраці з нами.

Ми пропонуємо швидкі позики на суму від однієї до двадцяти тисяч руб. Кошти надаються на будь-які цілі, так що ви не будете відчувати жодних обмежень в розпорядженні отриманими грошима. Вік потенційних позичальників становить від 24 до 70 років. Наявність офіційного працевлаштування не є обов'язковою умовою! Ви можете оформити позику, навіть якщо немає можливості підтвердити свій дохід документально.

Ми успішно працюємо з різними категоріями клієнтів, в тому числі і людьми, які отримали відмову в банці з-за поганою кредитною історії, наявності поточних кредитів або недостатньо високої заробітної плати. Гроші в борг у день звернення - це не тільки суперудобний спосіб вирішення фінансових проблем, а й реальна можливість підвищити свій кредитний рейтинг за рахунок сумлінного виконання платіжних зобов'язань за договором мікрокредитування!

Експерти рекомендують такий варіант всім, хто планує найближчим часом звернутися в банк для оформлення позики на розвиток бізнесу або інших кредитів на велику суму. Наявність прострочень по банківським кредитам негативно позначається на репутації будь-якого позичальника, проте цю ситуацію можна виправити, оформивши мікрозаем і забезпечивши його своєчасне погашення.

Просте оформлення і швидке отримання

Наша організація надає максимально простий і зрозумілий кожному інструмент, що дозволяє зацікавленим споживачам швидко подолати тимчасові фінансові труднощі. При подачі заявки на кредит ви відразу дізнаєтеся, яку суму доведеться виплатити з урахуванням діючої процентної ставки і обраного періоду користування позиковими засобами. Ми гарантуємо абсолютно прозорі умови угоди, що виключають всілякі приховані відсотки і додаткові комісії, а також конфіденційність звернення і захист ваших персональних даних.

Розгляд заявок на отримання бажаної суми грошей в борг займає всього одну годину, так що у вас практично відразу з'явиться можливість прояснити неоднозначну ситуацію, пов'язану з браком грошових коштів. При першому зверненні в компанію надання мікропозик можливо тільки за допомогою готівкового перекладу через систему Contact. Кошти переказуються протягом одного робочого дня, а забрати їх можна в будь-якому з відділень "Контакт" вашого міста. Постійним клієнтам, які звертаються до нас повторно, надаються додаткові бонуси:

 • Початковий відсоток по мікропозик буде зменшений, тому взяти гроші в борг з кожним наступним зверненням буде обходитися все дешевше.
 • Збільшення кредитного ліміту дозволить оформити позику на більшу суму, тим самим підвищуючи свою купівельну спроможність.
 • Процедура оформлення повторних експрес-позик стає ще простіше і швидше! Необов'язково заново заповнювати заявку на сайті, як це відбувалося в перший раз. Можна просто відправити нам смс-повідомлення, і протягом декількох хвилин зазначена в заявці сума надійде на вашу картку або рахунок в банку. Вкажіть свої платіжні реквізити при заповненні анкети в особистому кабінеті, щоб ми могли оперативно перерахувати вам кошти. Для цих цілей підійде будь-яка картка, оформлена на ваше ім'я, незалежно від банку-емітента.

Сподіваємося, що на сторінках нашого сайту ви знайдете всю необхідну вам інформацію про мікрокредитування і його характерні особливості. Якщо у вас залишилися питання, як отримати гроші в борг у день звернення без зайвого клопоту з документами, зверніться до наших фахівців з номером телефону 8 800 555 97 95 (дзвінок безкоштовний) для отримання індивідуальної консультації.


На що звернути увагу при виборі постачальника кредитних послуг?
Що робити, якщо не встигаєте повернути в термін?
Чим загрожує відмова повертати борг?