Взяти невеликий кредит - кредит на невелику суму

  1. Де взяти невеликий кредит
  2. Кредит на невелику суму на Loanberry
  3. Які умови отримання таких позик?

У 2017 році відбулися деякі зміни в сфері кредитів У 2017 році відбулися деякі зміни в сфері кредитів. З ростом середньої суми позик в НБКИ знижений скоринговий бал для позичальників. Це означає, що тепер навіть з деякими огріхами при погашенні колишніх програм можна отримати гроші в борг від банку.

А що якщо великі суми не потрібні і потрібно зовсім невеликий кредит, наприклад, на 20 тисяч рублів? Чи зможуть банки відповісти на запит клієнта або єдиною альтернативою стануть численні мікрофінансові організації з руйнівно високими відсотками?

Де взяти невеликий кредит

Щоб отримати скромну суму на особисті витрати, буде потрібно переглянути величезний обсяг інформації. Справа в тому, що сайти-агрегатори банківських послуг не показують мінімальний розмір позики, позначаючи лише верхній її поріг.

Найменший кредит, який знайшовся на популярному порталі Banki.ru - 2500 рублів на термін від 4 місяців. Можна і більше, до 1,5 мільйонів, але ставка в цьому випадку буде визначатися індивідуально і перебувати між 7 і 39,43%. Якщо припустити, що банк схвалить позику під максимальний коефіцієнт, навіть 2500 рублів через 4 місяці будуть коштувати зовсім недорого. Переплатити за таким кредитом доведеться тільки 209 рублів.

А де особливі умови? Звичайно, без них банк не обійшовся. І отримати будь-які засоби із заявлених за умовами можливо тільки на подорожі та покупку товарів тільки у одного виробника.

Ні, такий порядок позичальників навряд чи влаштує. Тому пропускаємо ще кілька банків, які схвалюють мінімальні суми за партнерськими програмами. І наступна ставка і величина позики - 15 тис. Рублів мінімум під 14,9% річних (максимум 46,2%). Це ОТП Банк і споживчий кредит без забезпечення. Допустимі періоди - від 12 місяців до 5 років. Вважаємо.

15000 на рік під 46,2% - це 4013 рублів підсумкової переплати. Тобто майже третина всього кредиту. До того ж, немає інформації про допустимому періоді дострокового погашення. Що якщо ці гроші потрібні буквально на тиждень? Така сума Навіть в МФО коштуватиме позичальникові 1575 руб. за весь тиждень при ставці в 1,5% в день.

Терпимо, але все ж знову не зовсім те, що хотілося б. А можна, наприклад, 20 тисяч рублів під ставку менше банківської і на короткий термін? Можна, можливо.

Кредит на невелику суму на Loanberry

Що таке Лонбері? Це краудфандінговая платформа, де люди, які потребують позикових грошах, розміщують заявки, за якими інвесторами виступають такі ж фізичні особи.

Умови видачі кредитів бувають навіть вигідніше банківських, а простота оформлення в онлайн-режимі робить продукт ще більш привабливим.

Мінімально допустимий кредит в 20 000 рублів на термін від 3 місяців позичальникові з хорошою платіжною дисципліною буде коштувати 14% річних.

Щомісячний платіж 6823,25 руб.

Переплата загальна 469,75 руб.

Переплата в місяць 156,58 руб.

Дострокове погашення дозволяє додатково знизити переплату по кредиту.

Які умови отримання таких позик?

Щоб взяти в борг гроші у приватних інвесторів Лонбері, потрібно бути відповідальним позичальником з хорошою історією в БКІ. Рейтинг кожного клієнта сервісу перевіряється методом скорингу - аналогічно банківській системі. Якщо репутація кредитуемого була зіпсована, отримати кредит буде можливо, але під більш високу річну ставку. Поки в історії вже виданих позик лідирує річний коефіцієнт в 33%, і такий показник все одно менше вже вивчених банківських. Вважаємо знову?

20 тис. Рублів на 3 місяці під 33% обійдуться недисциплінованому позичальникові, який допустив в минулому невеликі прострочення, в несподівано доступну підсумкову суму.

Щомісячний платіж 7037,62 руб.

Переплата загальна 1112,86 руб.

Переплата в місяць 370,95 руб.

Як і для будь-якого нецільового кредиту позичальникові при подачі заявки слід вказати інформацію, що дозволяє визначити його рейтинг в системі

  • Паспортні данні.
  • Документ про працевлаштування
  • Підтвердження доходу: довідка 2НДФЛ або альтернативний спосіб підтвердження
  • Додатковий список документів на кредит - за бажанням: водійське посвідчення, диплом про освіту, закордонний паспорт
  • ЕЦП - електронний цифровий підпис

Навіщо вносити більше відомостей про себе, ніж вимагає мінімальний пакет? Більш детальна інформація - прямий шлях до зменшення процентної ставки.

Якщо сумніви все ж залишилися, рекомендуємо вивчити договір або зателефонувати 8-800-555-15-29, щоб дізнатися, хто може розраховувати на кращі умови по онлайн-кредитах.

Взяти в борг

А що якщо великі суми не потрібні і потрібно зовсім невеликий кредит, наприклад, на 20 тисяч рублів?
Чи зможуть банки відповісти на запит клієнта або єдиною альтернативою стануть численні мікрофінансові організації з руйнівно високими відсотками?
А де особливі умови?
Що якщо ці гроші потрібні буквально на тиждень?
А можна, наприклад, 20 тисяч рублів під ставку менше банківської і на короткий термін?
Які умови отримання таких позик?
Вважаємо знову?