Дві іномарки, вітчизняний автомобіль і будинок автосервісу горіли минулої ночі в Єкатеринбурзі

  1. сюжет

Дві іномарки, вітчизняний автомобіль і будинок автосервісу горіли минулої ночі в Єкатеринбурзі. Фото: Павло Ворожцов

У Єкатеринбурзі в ніч на 5 березня на різних вулицях загорілися дві іномарки, а також неексплуатована будівлю автосервісу на перетині вулиць Московської та Посадской і автомобіль ВАЗ-21099. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС Росії по Свердловській області.

Перше повідомлення про загорання іномарки на вулиці Блюхера надійшло в диспетчерську в 2:12. На місце події виїжджали вісім рятувальників на двох спецмашинах. Їм вдалося впоратися з вогнем протягом двох хвилин. В результаті пожежі на площі чотирьох кв. м виявилися пошкоджені моторний відсік та салон Hyundai Accent.

О 3:57 загорівся Nissan Murano на вулиці Світанкова. Вісім вогнеборців за допомогою двох одиниць спецтехніки загасили пожежу також за дві хвилини. Однак вогонь встиг пошкодити моторний відсік машини на площі двох кв. м.

- В 3:27 в диспетчерській стало відомо про пожежу в експлуатованих будівлі автосервісу на вулиці Московська. В гасінні вогню були задіяні сім пожежних і дві одиниці техніки, рятувальникам знадобилося 11 хвилин. В результаті пожежі на площі 50 кв. м будівля згоріла повністю, у автомобіля ВАЗ-21099 залишилися пошкоджені салон і кузов, - розповіли в прес-службі ГУ МНС Росії по регіону.

сюжет

палії   Свердловська область за підсумками 2016 року є одним з лідерів Росії за кількістю знищених вогнем автомашин палії
Свердловська область за підсумками 2016 року є одним з лідерів Росії за кількістю знищених вогнем автомашин. «Обласна газета» розбирається в проблемі.